За "любовта на живота си" ли се омъжихте ???

  • 3 716
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 186
Да,но има моменти в които се чудя,дали е така.След 15 години съвместен живот,може и да е нормално.

# 46
  • Мнения: 234
Пази Боже човек да се омъжи (ожени) за голямата си любов. Нищо добро не я чака такава връзка. Обикновенно завършва с тежък развод.

Не завиждам на жената,за която си се оженил или ще се жениш,след такова изказване.  ooooh!

И мога да ти кажа,че си на грешен път,ако сериозно мислиш така.  Naughty

# 47
  • Мнения: 251
С всеки изминал ден се убеждавам, че съм се омъжила за любовта на живота си.


# 48
  • Мнения: 251
С всеки изминал ден се убеждавам, че съм се омъжила за любовта на живота си.

 smile3521

# 49
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не.

# 50
  • Мнения: 5 577
За най-голямата, да.

# 51
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз не съм се "омъжвал" но за сметка на това съм се женил (макар че не съм сигурен в тия времена кое е по-добре за един мъж - да се омъжи или да се ожени  Grinning )  но да си кажа и аз мнението:
Пази Боже човек да се омъжи (ожени) за голямата си любов. Нищо добро не я чака такава връзка. Обикновенно завършва с тежък развод. Любовта и брака не бива да се съчетават никога. Любовта си е любов а брака си е брак и тези две неща нямаш нищо общо помежду си.
Аз пък мисля, че си прав (отчасти), за съжаление. Звучи цинично, но често пъти се оказва вярно. Разумът трябва да се включи активно, ако се стигне до брак. Но пък не мисля, че любовта и брака не трябва да се съчетават. Просто само и единствено любов не стига, особено пък ако за единия е Голямата, а за другия.... Thinking

# 52
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами най вероятно истината е някъде по средата . newsm78

# 53
  • Мнения: 54
не, но си мисля, че е било за добро

Общи условия

Активация на акаунт