За "любовта на живота си" ли се омъжихте ???

  • 3 719
  • 53
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Всички сме чували израза "любовта на живота ми","голямата ми любов "Вие за любовта на живота си ли се омъжихте?Аз понякога съм объркана.Сещам се за един човек,с който бях преди много време и се питам дали не е бил точно той голямата ми любов.Нямам никакви оплаквания от брака си вече 14год, но все пак...Вие за голямата си любов ли се омъжихте???
  loveuuu  loveuuu  loveuuu

# 1
  • Мнения: 1 733
С всеки изминал ден се убеждавам, че съм се омъжила за любовта на живота си.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Не за голямата,а за ИСТИНСКАТА си любов се омъжих.... Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 226
Не. Голямата любов я изпитах към един принц. А  знаем,че принцовете имат склонност да се превръщат жаби.
 Сега живея с  половинката си 1dating

# 5
  • Мнения: 22 880
Не. Голямата любов я изпитах към един принц. А  знаем,че принцовете имат склонност да се превръщат жаби.
 Сега живея с  половинката си 1dating
Peace

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Да, той е любовта на живота ми и най-голямата ми любов.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Човек не бива да се жени за голямата си любов.
От голямата любов трябва да остава хубав спомен  Mr. Green

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
за голямата и за единствената / освен ако не се броят тия детските до 3-ти клас Mr. Green/

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Не обичам такива обобщения и затова не мога да кажа "да".

# 10
# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мога да знам какво щеше да е ако бях останала с някой друг. И аз като Нати...

Не обичам такива обобщения и затова не мога да кажа "да".

# 12
  • Мнения: 884
Млада съм още- на 32, и не знам дали "той"-съпругът ми, е голямята ми любов. Обичам го, но не знам дали това е предела на емоциите , които съм в състояние да изпитам!

# 13
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Май с годините се менят и начина на изживяване на любовта, дали е така?

Около 20-22 имах изпепеляващи връзки, не спя, не ядях от вълнение и чувства, а сега като се замисля с нищо не са го заслужавали ...

Вече след 24 срещнах мъж, улегнал, знаещ какво иска от живота и ясно ми показа чувствата си, ужасно си допаднахме, хем много еднакви и ужасно различни Simple Smile Тя от Родопи планина, а той от Витоша Simple Smile Simple Smile Simple Smile

За сега с нищо не съжалявам, че казах ДА, просто той е човека който ме допълва, подкрепя и ми е любовник, и ми е приятел, и ми е мъж.

# 14
  • Мнения: X
Да!И след 10 години се разведох.
Дафодил е права Peace

# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
омъжих се сега за последната  такава любов! преди съм имала още  такива! та да си кажем 4естно не знам нататък какво ще бъде!

# 16
  • Мнения: 216
ДА ДА ДА И НАЙ КОФТИТО Е 4Е ЕДИН ЖИВОТ  С НЕГО МИ СЕ СТРУВА С МАЛКО  loveuuu 1dating married Heart Eyes Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts newsm76 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 166
Мисля,че да.Той притежава всичко което съм искала един мъж да го притежава.

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз така - той е най-голямата ми любов и най-милия човек, когото познавам!

# 19
# 20
  • Мнения: 17 546
Омъжих се за този, който се превърна в любовта на живота ми! Бях едва на 19 и не знаех със сигурност, че е носителя на тази титла, но за 18 години заедно с него, вече съм сигурна в това!

# 21
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Този въпрос е рано за сега да се задава , но мога да кажа така...
Имала съм много бурни и емоционални връзки, в който съм давала максимума от себе си.
Не мога да определя коя от тях е "любовта на живота ми".........,но знам че човека за който се омъжих е този с когото искам реално да доживея до старини и който безгранично обичам. Two Hearts

# 22
# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 423
Още не съм къндисала,но ако имам някога сватба - с него ще е.

# 25
  • Мнения: 4 380
Не знам кое точно би трябвало да е "любовта на живота ми" и дали такава въобще съществува, но със сигурност не е мъжът ми. Laughing Светът би бил ужасен ако голямата любов била толкова жалка. Joy

# 26
  • Мнения: 84
Да, омъжих се за голямата ми любов. Не след дълго тази изпепеляваща страст започва да ме съсипва и се разведохме.
Още не мога да я преживея.
Защо ли я срещнах и познах???

# 27
  • Мнения: 1 668
Този въпрос е рано за сега да се задава , но мога да кажа така...
Имала съм много бурни и емоционални връзки, в който съм давала максимума от себе си.
Не мога да определя коя от тях е "любовта на живота ми".........,но знам че човека за който се омъжих е този с когото искам реално да доживея до старини и който безгранично обичам. Two Hearts
newsm10

# 28
  • Мнения: 46 515
До сега не съм изпитвала подобно нещо към друг мъж, затова приемам, че Той е Голямата ми любов  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 217
Да.
За протокола: имала съм толкова връзки, колкото съм искала (слава Богу). Мъжът ми -също. Към всяка една връзка съм подхождала с много емоции и никакви планове. Единственият мъж, когото срещнах на преклонната за нашите географски ширини възраст 25 години, и който ме е накарал да си помисля, че и след 50 години, да сме живи и здрави ще се радвам да се събудя до него е сегашния ми съпруг....
С което съм далеч от мисълта, че след брака ние двамата сме ослепели за красотите на противоположия пол. Просто аз не ги консумирам, за него не мога да се подпиша  Twisted Evil

# 30
  • Мнения: 234
Да,омъжих се за голямата си любов.  Heart Eyes Дори нещо повече-за първата си любов.  Party
Днес  на 2 юни имаме годишнина от сватбата .Обичаме се вече 11 години.  Flutter
В 12,00 часа камбаните биха и в наша чест   bouquet   Heart Eyes   bouquet

# 31
  • Мнения: 178
Като се има предвид, че голямата ми любов са мъжете с тъмни очи, тогава да, с Голямата любов на живота си съм.  Smile

# 32
# 33
# 34
# 35
  • Мнения: 2 270
Човек не бива да се жени за голямата си любов.
От голямата любов трябва да остава хубав спомен  Mr. Green

Напълно подкрепям!
Споменавала съм вече - събрахме се той с голямата си любов  (т.е.аз Embarassed), а аз с разум - много съм щастлива!

# 36
  • Мнения: 4 155
Не. Но постепенно стана.

# 37
  • Мнения: 2 336
Не мога да кажа още - твърде рано е. Не знам дали ще мога да кажа и след 50 години.
Чаках да срещна такъв мъж като от любовните романи...
А моят понякога страшно ме дразни, ама това май не означава, че не е голямата ми любов.  newsm78
Уф сама се обърках.

# 38
  • Мнения: 1 919
До сега не съм изпитвала подобно нещо към друг мъж, затова приемам, че Той е Голямата ми любов  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 219
Не..но може би е за добро като се замисля....въпреки че още го сънувам понякога.

# 40
Да,омъжих се за голямата си любов.  Heart Eyes Дори нещо повече-за първата си любов.  Party
Днес  на 2 юни имаме годишнина от сватбата .Обичаме се вече 11 години.  Flutter
В 12,00 часа камбаните биха и в наша чест   bouquet   Heart Eyes   bouquet

# 41
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не ,но мисле че съм направила най добрия избор,по-подходящ човек над али има за мен Wink

# 42
  • Мнения: 6 167
да. за любовта на живота ми се омъжих 

# 43
  • Мнения: 212
Аз не съм се "омъжвал" но за сметка на това съм се женил (макар че не съм сигурен в тия времена кое е по-добре за един мъж - да се омъжи или да се ожени  Grinning )  но да си кажа и аз мнението:
Пази Боже човек да се омъжи (ожени) за голямата си любов. Нищо добро не я чака такава връзка. Обикновенно завършва с тежък развод. Любовта и брака не бива да се съчетават никога. Любовта си е любов а брака си е брак и тези две неща нямаш нищо общо помежду си.

# 44
  • Мнения: 836
Някой може ли да дефинира това "понятие"-"Любовта на живота"?

# 45
  • Мнения: 186
Да,но има моменти в които се чудя,дали е така.След 15 години съвместен живот,може и да е нормално.

# 46
  • Мнения: 234
Пази Боже човек да се омъжи (ожени) за голямата си любов. Нищо добро не я чака такава връзка. Обикновенно завършва с тежък развод.

Не завиждам на жената,за която си се оженил или ще се жениш,след такова изказване.  ooooh!

И мога да ти кажа,че си на грешен път,ако сериозно мислиш така.  Naughty

# 47
  • Мнения: 251
С всеки изминал ден се убеждавам, че съм се омъжила за любовта на живота си.


# 48
  • Мнения: 251
С всеки изминал ден се убеждавам, че съм се омъжила за любовта на живота си.

 smile3521

# 49
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не.

# 50
  • Мнения: 5 577
За най-голямата, да.

# 51
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз не съм се "омъжвал" но за сметка на това съм се женил (макар че не съм сигурен в тия времена кое е по-добре за един мъж - да се омъжи или да се ожени  Grinning )  но да си кажа и аз мнението:
Пази Боже човек да се омъжи (ожени) за голямата си любов. Нищо добро не я чака такава връзка. Обикновенно завършва с тежък развод. Любовта и брака не бива да се съчетават никога. Любовта си е любов а брака си е брак и тези две неща нямаш нищо общо помежду си.
Аз пък мисля, че си прав (отчасти), за съжаление. Звучи цинично, но често пъти се оказва вярно. Разумът трябва да се включи активно, ако се стигне до брак. Но пък не мисля, че любовта и брака не трябва да се съчетават. Просто само и единствено любов не стига, особено пък ако за единия е Голямата, а за другия.... Thinking

# 52
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами най вероятно истината е някъде по средата . newsm78

# 53
  • Мнения: 54
не, но си мисля, че е било за добро

Общи условия

Активация на акаунт