Побърквам ли се

  • 2 295
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 422
ооо толкова е......нямам думи СЪЖАЛЯВАМ smile3518

# 31
  • Мнения: 364
Съжалявам за случилото се... Cry
Тежко ти е, но ще премине. След време пак ще забременееш, не се притеснявай! Тогава вичко ще е наред! Hug

Чудя се само, какви са тези лекари.... #Cussing outЗащо не са ти били Прегнил?!
Приятелката ми е в 7г.с и спасиха положението с Прегнил, а имаше отлепване на две места.
Моля те, намери си кадърен гинеколог! Всичко ще е наред, само малко търпение! Бъди силна! Hug

# 32
Благодаря ви ,моми4ета за подкрепата и куража .Знам ,че не трябва да се предавам толкова лесно ,но сега ми е много трудно.Докторката ми изписа Линдинет20(някакви противозачатъчни хапчета)трябва да ги пия 2 месеца и след това можем пак да продължим с опитите да си имаме бебче.Надявам се през тези месеци мъката и страха ,че това може да се повтори да намалеят.Искам да знаете,че много съм ви благадарна и много ви обичам.

# 33
  • Мнения: 2 422
Атака ще има август на морето май а smile3508 таман ще спреш да пиеш противозачатъчните и fertilization fertilization fertilization хоп ще стане от първия път newsm10.

# 34
  • Мнения: 1 942
Охооо момчета се правят на плажа ей Simple Smile)))))))

# 35
  • Мнения: 171
Боже, миличка толкова съжалявам. Ужасно е знам. Недей да стоиш самичка, по-добре говори с някой.Съжалявам, съжалявам толкова много . Аз го преживях /ако може така да се нарече/ миналата година на Великден. Сега мисля, че пак съм бременна и започва да ме застига страхотен ужас да не се повтори пак. Вече дори измества радостта......Не знам защо това трябва да се случва.Има хора, които не искат деца, а някак си по случайност и без да искат забременяват, дори ги остават в домове. Защо този живот е толкова нечестен и несправедлив. Не знам какаво да ти кажа, на мен ми действаше успокояващо като ми казваха, че след 3 месеца пак ще опитаме.

Общи условия

Активация на акаунт