Знаете ли дали майките Ви четат този форум?

  • 3 262
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 985
               Малката ми дъщеря ме зариби за форума.И двете пишат тук,знят,че чета и пиша,но това не ги притесняма никак.От форума разбрах,че ще ставам баба за четвърти път Laughing
Ха честито ,бабче  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 351
И двете са на вие с компа и затова не се притеснявам,но виж мАжО е друга работа. Laughing

# 77
  • Мнения: 7 396
А и нали вечно ни мислят за все още мъъънички деца, не усещайки, че имаме вече свой живот, и им се иска да са част от него... па макар и по този начин...
  Ами те винаги ще са част от живота ви.И да искате и да не искате.Не допускайте техните грешки,защото съдейки от писанията ви не са успяли освен родители да ви бъдат и приятели.Така,че бъдете приятели на децата си за да не се чувствате "излишната" част от живота им.
               И моята малка дъщеря пише тук и нито тя,нито аз се проверяваме.Просто и аз и тя знаем за проблемите,чиито отговори търсим във форума преди да го напишем.Те могат да разчитат за всичко на мен и аз - на тях.А за клюкичките и гаджетата защо да не се побъзикаме и тук.Този дето много пише кой,как и с кого обикновено или най-често е "смотан" в живота и намира поле за изява. Mr. Green Хитрягите не се връзват лесно и не подоват информация имайки предвид кой чете и за какво използва прочетеното.То анонимно,анонимно ,но с толкова снимки и подробности трябва да си съвсем извън часа за да не откриеш познати. Twisted Evil  bouquet

# 78
  • Мнения: 1 152
Майка ми е доста напред с материала. Със сигурност не чете редовно, но ако търси инфо минава и от тук. Mr. Green

# 79
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не чете. Naughty

# 80
  • Мнения: 1 212
Да знам. Със сигурност не чете тук  Peace

# 81
  • Виена
  • Мнения: 725
Не чете 100 %!Та тя даже и не знае за съществуването му.

# 82
  • Мнения: 101
Сигурна съм, че не чете тук  Peace

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Не чете!

# 84
  • Мнения: 223
не чете

# 85
  • Мнения: 344
Тя майка ми няма време да седне на компютарът пък ще пише във форуми.

Общи условия

Активация на акаунт