Какъв ник тук е нямало още или...

  • 8 044
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Само погледнете тези, които четат Клюкарника.  Laughing Поне 10 ника са меко казано, странни  Mr. Green

А иначе никовете с цифри си имат обяснение. Като се регистрира човек, обикновено желания ник е вече зает. И тогава се почва едно пробване на *, _, числа... и какво ли не. Докато успее да си направи така жадуваната регистрация  hahaha

А после, сааааамо трябва да попрочете малко, и да разбере, че екранния ник може да е съвсем различен от регистрационния. Ама за това вече трябва да има малко бъбрек в черепа  Mr. Green

# 166
  • Мнения: 631
Това са попълнение    http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=10242    или това  http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=61010     а за това какво да кажа


По темата : иска ми се да има никове на имената на градове по възможност древни............има много готини попадения

# 167
  • Мнения: 5 370
Снощи тук се регистрира  "чернокоса блондинка"....ама като не се сетих, пусто, по късни доби....да дам профила, де...обаче яко се смях на това слаааадко оксиморонче. Mr. Green

# 168
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Снощи тук се регистрира  "чернокоса блондинка"....ама като не се сетих, пусто, по късни доби....да дам профила, де...обаче яко се смях на това слаааадко оксиморонче. Mr. Green

Като каза "чернокоса блондинка" и веднага се сетих за Блонди.  Laughing

# 169
  • Мнения: 25 753
Снощи тук се регистрира  "чернокоса блондинка"....ама като не се сетих, пусто, по късни доби....да дам профила, де...обаче яко се смях на това слаааадко оксиморонче. Mr. Green

Като каза "чернокоса блондинка" и веднага се сетих за Блонди.  Laughing

Вярно!  Crazy
Блонди? 

# 170
# 171
# 172
  • Мнения: 14 502

ooooh! ooooh! ooooh! голям мерак да си оригинален, чак две правописни грешки правиш - е изрод си сигурно наистина Whistling

# 173
  • Мнения: 503

ooooh! ooooh! ooooh! голям мерак да си оригинален, чак две правописни грешки правиш - е изрод си сигурно наистина Whistling
Имаш предвид изрУТката, нали?

# 174
# 175
# 176
  • Мнения: 15 619
Танганайка не съм срещала още...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 08:43 от luna

# 177
  • Мнения: 3 042
Ето и Гранде ССФ http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=917

Сори ако вече е пускано.

# 178
  • Мнения: 3 835

Е като твоя ник, не бях виждала още! Grinning Интересно хрумване, каква е идеята?

# 179
  • Мнения: 3 042

Е като твоя ник, не бях виждала още! Grinning Интересно хрумване, каква е идеята?

Моят син много обича "бони с тол" бонбони със сол Wink. Това са едни желирани бонбони поръсени отгоре със захар. Като го чух първият път, че иска бонбони със сол Shocked.
После се усетих, че той на захарта също вика "тол"- сол /в къщи ми поиска да му дам тол от захарницата, искаше си захар  Grinning/.
 И понеже едва ли ще се дублира ника реших да използвам тези прословути "бони с тол", който дребният всеки път като излезем иска да му купувам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт