Ухание на какво

  • 7 126
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 105
На къщата на баба. Есента на село мирише на запалени листа, круши, ябълки, грозде...на идващата зима.

# 91
  • Мнения: 3 268
Миризмата,която най-силно разнежва душата ми и ме прави мека като памук е миризмата на бебе,на малко,пухкаво бебе.

# 92
  • Мнения: 3 423
А харесва ли ви дъхът на мъж,
изпил една чаша бяло вино?
Една чаша само, повтарям.

# 93
  • Мнения: 24 467
Ние сме по червеното...
Иначе ми е гадно да усещам дъх на пушач до себе си, затова бях по- внимателна при избора.

# 94
  • Мнения: 2 032
Отпуска ме миризмата на:
--главичките на децата ми, като ги цункам.
--кафето с капка ванилия или карамел, което прави мъжа ми сутрин през уикенда;
--билките в дъното на градината.

Лиске, нъц, не обичам миризмата на алкохол на дъха, но някои десертни вина и ликьори оставят приятна следа, на сушено грозде, пракови и пъпеши.

# 95
  • Мнения: 1 299
На вас от какво ухание ви се подкосяват краката?

Краката ми се подкосяват само от уханието на парфюма на приятелят ми.
Иначе се отнасям само при мириса и шума на морето....  Hug
Или на гора....миризмата на боровете...ах...

# 96
  • Мнения: 1 080
Уханието на водопад ,рози обаче определен тип , кръв .

# 97
  • Мнения: 5 713
Миризмата на кожа и аз я обичам.А когато се смеси и с миризма на парфюм...
Ох, това и на мен ми е любимо.

# 98
# 99
  • Мнения: 2 407
Ванилия.

# 100
  • Мнения: 2 161
Бакарди ако пиете и после се целувате,мирише хубаво.

# 101
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
На липа, на люляк, на летен дъжд, на керосин. Тия аромати карат краката ми да се подкосяват. Simple Smile
Кой е пилота в къщи,а?  Wink

Няма пилот. Аз съм стюардесата. Wink

Иначе, да си допълня отговора. Миризмата на прясно сварено кафе, на кипнало прясно мляко, на зюмбюли, на нова книга, вестници и въобще хартия, на борова гора, на запалена печка и на всякакви сладкиши. Crazy

# 102
  • Мнения: 27 524
Нафта. Печатарско мастило  Mr. Green
Но най-вече на току-що изгоряла клечка кибрит  Flutter

# 103
  • Мнения: 1 080
\\

Не се шокирай ,толкова .Нали ства въпрос за подкосяване на крака - различни миризми по различен начин ми се подкосяват краката  Simple Smile

# 104
  • Мнения: 2 491
Обожавам миризмата на прясно окосено сено. Затваряйки очи вдишвам божествен аромат, напомнящ ми детството ми(прекарано повечето на село) и асоцииращ безгрижие и свобода. Мога да го вдишвам непрекъснато и няма да ми омръзне. А реално, аромат от различни билки и треви-ужасно успокояващ(за мен).

М/у другото, да ви споделя, когато съм била бебе, пра-баба ми е носила прясно окосено сено от село и е настоявала майка ми да го слага под легълцето, където спя. "Носи успокоение и блаженство", казвала е баба ми, "детето ще бъде здраво от ароматът, който се носи от различните билки". Вероятно суеверие, но с приятно ухание. Wink Може би оттогава обичам този мирис.

Общи условия

Активация на акаунт