Рицарки на бялото кантарче - 4.06. - 10.06.

  • 19 772
  • 581
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 487


     newsm48  Ти си имаш мама , Пиле .

     При Ванчето ша ходя аз  newsm03

# 31
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И аз да изплача - мене ме нямАААААААААААААААаа в темата!!!

Нямам време да се меря на сантиметри, това ли е причината?  newsm78 Ама панталоните размер 12-ти не ми стават вече, трябва да си купувам 14-ти!!! ooooh! Възрастта ми...хммм, кога, като бях 49 кг и половина ли - ами 20 г. бях тогава. Сега на двойни години, съм 70...  Cry

Ванче, ако откриеш това хубаво местенце, дето хранят с торти, пък не се пълнее - сподели с другарчетата, а? Едно мляс от мене, не знам коя е мама (ти), да е жива и здрава, щом я търсиш, ще е читава.  Grinning

Днес гъчих картофи. Уж са печени, без мазнина, ама кой знае. И малко пиле със зеленчуци. И понеже ми е много грозно, си хапнах мъничко шоколадец  - черен, с някакви портокалови корички в него. Ама много мъничко си хапнах, да не ме биете #Crazy другото като ябълки и салати хич да не го споменавам. Или трябва?  newsm78

Не съм събрала багажа, много ми дойде цялата врътня и съм отчаяна от себе си. Мраааазяяяя деня преди пътуването... ooooh! Нека да е утре - ако може - вдругиден.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Драсти, бяф на дофтур. Не ми се кара, че отивам чак сега, каза че трябва да се абонирам за него, щото преди няколко месеца ми оперира нокътя (изтръгна ми го де, ама било операция). Направи ми една превръзка, като герой от Втората световна, та дори се разкуцах от нея. Позна че вдигам температура и ми даде и АБ.  Twisted Evil
Днес съм изяла едно малко парче месо само  Embarassed ,нещо от температурата нямам апетит. Сега ще гледам да понаваксам поне с айряна, че и не съм и пила, само 500 мл вода. Ама до 3 сутринта има време  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте милички, пак изкарах страшно кофти ден!
Нещо стомасите ни моя и на Калина стачкуват и ни тормозят, кво да сме яли  newsm78
чудих се защо така и накрая спрях да го мисля.

Сега ядем препечени филии със сиренце  Laughing
Сутринта обаче и вода не можех да пия, пък да съм кат Мариеткова, мисля да не съм newsm78

Ще ходя да ви чета!

Само немога да се въздържа да кажа   Heart Eyes Hug тя си знае защо

# 34
  • София
  • Мнения: 8 348
Милла, за записване даваш данни на Мариетка на лични, ама по-раншко, щото после не може да променя.

А Ванчето е дето с тортите и всички искаме у тях да живеем, ама няма място, та май ще е на смени.
И да, трябва да отчиташ и ябълките и салатите. И хич не ти трябва д аядеш картофи.

Попче, ако знаеш колко обичам препечени филиики със сирене, а ако може и малко масълце.....

# 35
  • Мнения: 2 487
     Мила , прати си данните на Мариетка. Тя нали е трудна , простено и е  Laughing

  Пиле , това с кръвното трябва да го изяснеш дали не е било просто инцидентно. Предполагам , че ще те накарат да си го следиш известно време.

   Аз пих хапчета даже един месец . Като ходих по лекари април и ми го мереха все високо беше .

  Като си го меря в къщи си е нормално и повече не си купих хаповете  Twisted Evil

  И нищо няма да ти стане ако пийнеш едно кафенце .

  Кой каза печени филийки със сиренцеее

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 18:29 от Айя

# 36
  • София
  • Мнения: 8 348
Късно, свършиха

# 37
  • Мнения: 13 768
Само немога да се въздържа да кажа   Heart Eyes Hug тя си знае защо
Коя е тази, дето я обичаш, и не казваш, и ние не знаем, и сега само се терзаем (стана като изреченията на Мими Mr. Green)


А Ванчето е с тортите, мдааа. По две, по три прави неведнъж! И аз уж се спазарих да ме осинови, да й помагам за тортите (за яденето, де), ма после и други кандидат-осиновителки се явиха и аз нещо се объркАх и взех, че избрах най-неподходящата. Дето ни яде, ни пие, ни по купони ходи ooooh! А сега дори ме е оставила на произвола на съдбата Crossing Arms

Дали ако се наям едно хубаво, няма да ми мине newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 8 348
аз обикновенно туй с шоколад го лекувам. Ама после ем ми зле, ем ми съвестно. Ти си знаеш.....

# 39
  • Мнения: 5 873
 При Ванчето ша ходя аз  newsm03

поне на торти ще си отядеш Crazy



Ванче, ако откриеш това хубаво местенце, дето хранят с торти, пък не се пълнее - сподели с другарчетата, а?


веднага щом открия такова място,ще заведа цялото рицарско войнство...Аз черпя. Hug

Сутринта обаче и вода не можех да пия, пък да съм кат Мариеткова, мисля да не съм newsm78


мислиш или .... newsm78 какво?що не скокнеш до аптеката? Thinking


Дали ако се наям едно хубаво, няма да ми мине newsm78

 Confused недей......по-добре хапни една салата....

# 40
  • Мнения: 2 487

  Ванче , и ще слушкам и няма да кашлям  newsm03

# 41
  • Мнения: 5 873

  Ванче , и ще слушкам и няма да кашлям  newsm03

и да не се подмокряш нощем и си одобрена .  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 487


   

 


и да не се подмокряш нощем и си одобрена .  bouquet

   За това не гарантирам  Laughing Днес съм изпила 3.5 литра вода  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 873
и да не се подмокряш нощем и си одобрена .  bouquet
 За това не гарантирам  Laughing Днес съм изпила 3.5 литра вода  Mr. Green

хм ,  newsm78 освен Криска да ти услужи с гърнето Laughing  и без  това не го ползва отдавна... Laughing

нямаш грижи бе,само ми ела

# 44
  • Мнения: 1 183
Честита ни нова тема!
Аз днес се справих добре за сега, ще видим до края, че още не съм вечеряла.
Танче, идвам бягай бързо  Joy
Тия череши незнам кво ще ги правя хич не ми се връзват Дюкана, пък тъй ги обичам  Cry
Добре дошли на новичките!
Забравих да се похваля: купих си риза червена, кенар мисля че се казва материята, много съм доволна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт