как да изсветля боядисаната черна коса?

  • 205 275
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
emi_lia, ма то това не изглежда светло...но със всичките тези цветове на главата ти не знам дали и как ще стане...консултирай се с фризьор Thinking Peace

# 31
  • Мнения: 1 418
Прави се обезцветяване,след което се слага боя.
Много зависи от вида боя,която сте ползвали до
момента.Тези по магазинната мрежа съдържат
метали,които се наслояват по косата,както
къната,което означава,че може и да не падне
боята.
Но задължително на фризьор!

# 32
  • Мнения: 1 288
и аз да се присъединя към отбора, омръзнали да се гледат с черна грива.  Confused моята коса и естествена е много тъмна, направо черно абанос, обаче вече има и бели коси, които трябва да се покриват. сега имам идея да се направя светло кестеняво с руси кичури. определено ще ходя на фризьор,не смея да експериментирам вкъщи.
имам една фризьорка, която навремето от черно ме обезцвети и после ме направи страхотно червено. а косата ми си беше ок след това. опасявам се обаче, че ще е адски скъпо при нея... Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 520
Леле.. не съм само аз значи.От месец се чудя какво да си направя с косата че си писнах вече. Само че аз съм с къна/черна/ и ми се щеше да си върне естествения цвят /светло кестеняв/Но май няма начин , питах една фризьока и тя ми мънка нещо " ми може и да стане" ма го каза толко неубедително   Sick. Ще си помисля още месец явно.

# 34
  • Мнения: 17 407
КАРЧЕВА, миналата седмица в края ходих...за обезцветяване платих около 30 лв, а за боядисване около 40 лв... Peace

Кой те прави? Питам, защото и аз ходя в Капанов, да знам, ако реша да махам черното.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От около 6-7 години ходя само при Нели...тя е в салона сега на ул. Мир... Peace

# 36
  • Мнения: 17 407
Благодаря  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 288
а знаете ли при капанов колко би излязло удоволствието- обезцветяване и боядисвате на дълга коса плюс няколко кичура  Thinking
моята фризьорка ми направи изчисления,че при нея ще ми струва около 100лв.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Еми аз казах малко по-горе...около 40 лв за боядисване...30 лв за обезцветяване...сигурно също ще ти излезе около 100 лв...не знам какво разбираш под дълга коса...малко над средата на гърба и ми излезе 78 лв... Peace

# 39
  • Мнения: 1 288
благодаря!   Hug аз явно не съм обърнала внимание, че си при била при капанов. но и мен ми се вижда много евтино за там.

# 40
  • Мнения: 170
jorjeta, благородно ти завиждам че успяваш да се променяш от раз.Аз се консултирах и се предавам, дори вече си купих червената боя и утре ще се боядисам. Промяната при мен се превърна в кошмар, преди шест месеца почнах - обезцветяване , кичури,  боядисване, и резултата е отчайващ. Трябвало да ме обезцветят няколко пъти за да се получи това което искам. Ми то няма смисъл - след предишните процедури се наложи да си скъся драстично косата и ако продължавам така ще остана  newsm78 newsm78 newsm78.
Тук /в провинцията/ не са и чували явно за този римувър или за други щадящи косата процедури  #2gunfire

# 41
  • Мнения: 17 407
благодаря!   Hug аз явно не съм обърнала внимание, че си при била при капанов. но и мен ми се вижда много евтино за там.

Цените във варненските салони на Капанов са доста по- ниски в сравнение със София Wink

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 415
emi_lia, доста гадно звучи това, което казваш... Sadаз май пропуснах...каква промяна толкова искаш да направиш newsm78...и дори да не е от раз...поне започни постепено,но ако наистина косата ти не е в добро състояние по-добре не започвай. Аз цяла зима й правих маски и пих всякакви хапчета само и само да е здрава и да не цъфти и сега тя издържа на всички процедури...сега отново започвам с маските Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
а знаете ли при капанов колко би излязло удоволствието- обезцветяване и боядисвате на дълга коса плюс няколко кичура  Thinking
моята фризьорка ми направи изчисления,че при нея ще ми струва около 100лв.
Незнам,но при Капанов на Ботев трябва да си приготвиш 150лв.

# 44
  • Мнения: 170
emi_lia, доста гадно звучи това, което казваш... Sadаз май пропуснах...каква промяна толкова искаш да направиш newsm78...и дори да не е от раз...поне започни постепено,но ако наистина косата ти не е в добро състояние по-добре не започвай. Аз цяла зима й правих маски и пих всякакви хапчета само и само да е здрава и да не цъфти и сега тя издържа на всички процедури...сега отново започвам с маските Peace
Сега като се замисля и аз се чудя защо реших да се променям - явно съм в депресия. 15 години бях червенокоса, но ми омръзна а и доста се прошарих, та реших да мина на светлокестеняво и кичури за да се поддържа по-лесно. След процедурите които описах /направени от специалист/ и шестмесечно чакане постигнах "промяна", от която ми се плаче като се погледна в огледалото. Преди косата ми беше дълга /малко над кръста/, права и с блясък, а сега я отрязах до раменете и краищата й стърчат от сухота, а "шаренията" е неповторима. Правя маски /днес си купих маска с чесън/, пия хапчета,  слагам горещо маслиново олио, хининова вода и кристали.
И след всичко това стигнах до следния извод: Това, което виждам в момента не съм "Аз". Затова, момичета преди да пристъпите към промяна на цвета на косата, първо се уверете че това което искате ще ви отива - пробвайте с перуки. Освен това, какъвто и да е  цвета ще си трябва поддържане - руса, черна, червена - няма лесно.  

Общи условия

Активация на акаунт