Преди брака

  • 3 807
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Принципно съм "за". Обаче при нас как се получи - заживяхме заедно седмица след първата среща/целувка/секс  hahaha  и така вече 4ри години  Mr. Green Мислим да се вземем след година-две, че събираме некой лев за сватбеното пътешествие  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 76
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да определено трябва да се опипа почвата ,преди човек да се хвърли  с главата напред Thinking

# 77
  • Мнения: 1 095
хубаво е,защото така можеш по-добре да опознаеш партньора си !
даже хубаво е слаба дума, задължително е Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 211
Живяхме година заедно преди брака. Беше полезно, както за нас, така и за тези около нас - родата / да свикнат и да ни възприемат като двойка и да се настроят, че вече има и друг човек с който да се съобразяват/.

# 79
  • Мнения: 4 770
Гласувах - ЗА!

# 80
  • Мнения: 1 364
newsm78Има ли още хора който не живеят заедно преди брака newsm78


Има. Преди брака не сме живели заедно.

# 81
Наскоро взех един клас по психология,и
между другото,статистиките сочат, че двойките който
живеят заедно преди брака се развеждат по-често от
двойките които не живеят заедно преди брака.
Като за живот заедно се има в предвид пълно и окончателно
местене,не спане за седмица,месец и т.н.


# 82
  • Мнения: 4 076
Нямахме време за съжителство преди брака ,а и известно време след  LaughingНаложи се в деня след сватбата младоженецът да замине за изпити,а в родилното след няколко месеца ме закара съседът,защото таткото следваше.Заедно сме вече 18г.,имаме 2 деца и много добра връзка.Май нещата опират и до късмет,не само до статистика  newsm78

# 83
  • Мнения: 1 100
...статистиките сочат, че двойките който
живеят заедно преди брака се развеждат по-често от
двойките които не живеят заедно преди брака...
Май наистина става въпрос за късмет и правилна преценка на човека, а не толкова до това дали си живял с него преди брака. Имам познати, които живяха заедно 8 години, но 2 месеца преди сватбата годеницата я отмени  Shocked

# 84
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
За! Но всичко наистина е въпрос на късмет, компромиси и още нещо.................... Joy

# 85
............... Кое му е приятното на това един мъж да се ожени за жена, за която не се знае дали не е преминала през стотици чисти и недотам легла?.......................
Аммм............такова......неудобно ми е да питам..... Ти девствена ли си? Ще се омъжиш ли девствена? Или за първия мъж с който си правила секс? Защото ако не го направиш каква е разликата между теб и жените, които съжителстват с мъж ( НЕ девствена = омърсена, минала през чисти и не дотам легла)
Явно си преодоляла неудобството си,Янтра,щом като все пак попита... WinkВече казах,че съм девствена и не се срамувам-напротив,гордея се със себе си. kyllmg Innocent

# 86
  • Мнения: 1 432
Абсолутно ЗА.Няма какво да се пи6е след Блонди  Joy
Ние живяхме 2 г. заедно преди брака

# 87
  • Варна
  • Мнения: 440
"ЗА" с две ръце, много е полезно.
Но все си мисля, че по- важен е въпроса : Колко да поживеем заедно преди да си родим деца ?
Дали с брак или без, все тая.
На тоя етап от живота си съм убедена, че си много права...

# 88
  • Мнения: 2 336
По принцип съм за. Не от собствен опит. Ние и ден не бяхме живели заедно. 7 години вече се мъчим да си свикнем на характерите, защото и двамата сме много властни. Ако не се обичахме толкова отдавна да сме се разпъркали. Ама се борим.
Сега като се замисля, че и след 7 години не сме се напаснали дали щяхме изобщо да се оженим?  newsm78
Преди това 2 години си бяхме идеални.

# 89
  • Мнения: 1 264
За
Полезно е
Било е  Mr. Green
Ние живяхме  заедно 3 години и половина преди да сключим брак. Така се опознахме достатъчно добре и си видяхме кусурите.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт