Един "умен" въпрос

  • 2 877
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 335
 doh .... еми ... късмет

# 16
  • Smallville
  • Мнения: 994
Абе и ние си правихме такива сметки,ама се оказаха без кръчмар  Tired
Всичко е божа работа,късмет на всички Praynig

# 17
  • Мнения: 6 993
Ама какво знаете вие, Ицо е изчислил ДАТАТА, на която трябва да се зачене, за да се роди бебето на НЕГОВИЯ рожден ден. Предполага се, че ще чакаме годината, в която моята овулация ще се случи на тази дата Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 120
Малейййй. Какви неща стават по Земята. Ами ако таз 40 годишната е перне климакс, какво ще ражда...да не дава Господ де. Онемях направо. Shocked

# 19
  • Мнения: 1 792
ама много ти е УМЕН въпроса наистина.я помисли малко преди да пускаш следващия път тема че само се излагаш така.ако не можеш да смяташ запиши едно вечерно училище да те научат бе момиче.лелеееее ужас вече нямам думи.
май днес всички са решили да си покажат простотията

# 20
  • Мнения: 9 093
Ох, форумът продължава да ме изумява..все си мисля, че не мога да прочета нищо изненадващо, уви, грешала съм Confused

Шони, ако не ме лъже паметта, ти вече имаш едно детенце, или бъркам?

# 21
  • Мнения: 3 164
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78
а защо пък не Thinking

Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78
ще чакам Sunglasses

# 22
  • Мнения: 160
E този път и аз останах без дъх от този УМЕН въпрос ooooh!
Немога да повярвам, че има и такива жени........
Мила Shoni, меко казано ми е жал за теб......

# 23
  • Мнения: 3 164
Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78

Имам една позната, на 40 години е, няма деца все още, обаче иска да го роди април. Пропусна миналата година, сега пробва за следващата  Rolling Eyes
Е, не съм на 40г(но и  да съм Wink) а и деца си имам Heart Eyes.Така че, мисля сравнението в случая ти е меко казано неуместно Confused

# 24
  • Мнения: 9 093
Шони, вече си била бременна, значи знаеш колко продължава една бременност, нали?

От тази гледна точка, е неуместен въпросът ти, но нищо, все пак форумът е за да се пита...и важното е всеки да получи отговор на въпроса си Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 792
Цитат
а и деца си имам
еми много хубаво.
еби ти кво искаш.гъбаркаш ли се с нас
явно госпожата е решила да се прави на велика самоче освен да си покажеш огромната простотия друго не постигна мила.имай си ги децата,гледай си ги и се образовай малко че да има на какво да ги научиш.лелееее нямам думи.
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78
а защо пък не Thinking

Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78
ще чакам Sunglasses

тя просто се подиграва #2gunfire

# 26
  • Мнения: 3 164
ама много ти е УМЕН въпроса наистина.я помисли малко преди да пускаш следващия път тема че само се излагаш така.ако не можеш да смяташ запиши едно вечерно училище да те научат бе момиче.лелеееее ужас вече нямам думи.
май днес всички са решили да си покажат простотията

Както виждаш, има и други освен мен, които незнаят със сигурност дали е през  февруари или март LaughingЯвно и за тях важат твоите препоръки Wink
Следващият път като реша да пускам тема, първо ще се допитам до тебе-да знаеш Wink

# 27
  • Мнения: 1 792
умно решение и комисията ще прецени Wink

# 28
  • Мнения: 3 164
Шони, вече си била бременна, значи знаеш колко продължава една бременност, нали?

От тази гледна точка, е неуместен въпросът ти, но нищо, все пак форумът е за да се пита...и важното е всеки да получи отговор на въпроса си Simple Smile
е да де, но ако съм родила по-рано? Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
май днес всички са решили да си покажат простотията

Бреййй, ти пък нещо с гъза на горе ли си станала newsm78 или реши да си покажеш ПМС-то?

Общи условия

Активация на акаунт