Носите ли прашки на плажа?

  • 17 457
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 865
Никога не съм го правила, срамувах се, че съм дебела и нам'си кво.
Обаче тази година ще се оплещя по едни прашки и хич не ми пука.
Иначе съм все МОНОкинЯ! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 146
Не ми харесва. Винаги съм си купувала бански от две части. Горнището с триъгълничета, долнището плитко и с връзки отстрани.

# 32
  • Мнения: 22
Ох , ще ми се да нямам бели петна, ама някак си ми е некомфортно да се пусна по прашки и монокини. #Crazy oopsНе че няма какво да покажа,  bombsама предпочитам да го вижда само 1 човек. Heart Eyes 4470

# 33
  • Мнения: 5 622
Имам поне 5 чифта бански и още толкова само долници, всичките прашки. От комплектите(с горница), имам и обикновена плитка бикина и боксерки. Обувам съответният бански, според случая и според това с кого ще сме на плажа  Peace

# 34
  • Мнения: 3 423
И харесвате ли се с огромно бяло петно на дупето?

Да не би малко бяло петно на голямото
дупе да е по-удачен вариант, а? А?

# 35
  • Мнения: 4 733
Ами да, ако става въпрос за петното. Аз нямам такъв проблем, но дори дупето ми да беше голямо пак щях да си ходя с прашки. Не ми е приятно вечер да фосфорисцирам на хипопотамски петна. Друго си е да свети в тъмното едно триъгълниче и две чертички Mr. Green

# 36
  • Мнения: 727
Не ми харесва. Винаги съм си купувала бански от две части. Горнището с триъгълничета, долнището плитко и с връзки отстрани.
и аз така

# 37
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Каси, тогава май е по-добре това Wink

# 38
  • Мнения: 4 733
Хихихихих, това като официална превръзка бре  Laughing

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пък се чудя тази в бг-мамма не чете ли, та не си е излекувала стриите Whistling

# 40
  • Мнения: 158
Каси, тогава май е по-добре това Wink
разбих се от смях  Joy hahaha Joy

# 41
  • Мнения: 419
в добрите стари времена - носех.
от една-две години ме е срам  Embarassed
Peace

# 42
ми то друго какво да нося - колкото по-малко граница по тялото толкова по-добре.Винаги са ме дразнили грозните отпечатъци на банските горнища,затова Вива Ла Прашка.

# 43
  • Мнения: 1 813
На плажа нося само прашки без нищо друго  Mr. Green

# 44
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
мне. не намирам формите си за перфекти, за да се развявам така.

Общи условия

Активация на акаунт