Носите ли прашки на плажа?

  • 17 483
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 744
Съжалявам, но ми се е запечатало в съзнанието баси Tired

# 91
  • Мнения: 674
Миналото лято се печахме с една приятелка на плажа на Панорама на Златни пясъци след работа почти целия август. Почти винаги бяхме по монокини защото и двете мразим разликите.
Та една вечер към 7 ч вече нямаше много хора по плажа но времето беше супер и ние още се печахме и чакахме мъжът на приятелката ми да дойде да ни вземе когато едни хлапета 20-21 годишни се печаха с някакви мъжки прашки и решиха да се направят на интересни и ги свалиха... smile3532 smile3532 голям смях падна...

# 92
  • София
  • Мнения: 1 235
Като ученичка ме беше срам, после почнах да си ходя с прашки и ми е по-удобно и повече ми харесва. Сега след като родя ще видим, зависи дали ще влезна бързо във форма.
А не ви ли притеснява после голямото бяло дупе + наполовина бели крака на възлюбения? Thinking
Не се бавете, а ги оборудвайте и тях с по 1 прашка Sunglasses
Моят е малко едричък и прашка ама никак няма да му стои добре, ходи с панталонки, но като легне да се пече вдига крачолите.

# 93
  • Мнения: 730
Само прашки нося.

# 94
  • София
  • Мнения: 397
на мен също ми се струва че разликата действа по-скоро еротично,а не отблъскващо.дори гърдите изглеждат по-големи,когато са бели ане в един тон с тялото. иначе съм се пекла и така и така,но вече не съм в първа младост и се съобразявам. Thinking

# 95
  • София
  • Мнения: 3 680
ДА- днес се огледах със прашките на стария си бански и реших- няма да се откажа от тях,въпреки че ду... не ми е като преди да родя Laughing
Много мразя разлика при почелняване и глдам да е минимална

# 96
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ето ви малко мъжки "материал"
http://www.nuwear.com/product/catalog.cfm/nid/344

 Flutter Flutter Flutter
Вили

# 97
  • Мнения: 6 993
Показвам банския, който искам за коато там ми дойде ред да ходя на море...

# 98
  • Мнения: 5 468
Половинката се пече гол и няма бели петна  Mr. Green.

За мен пък е супер гадно, да се опъне до теб мъж на плажа, който е без бански Shocked. Оназ му работа виснала небрежно на единия му крак.
Ама много полудяха хората, ей... Носете бански бе, не карайте хората да се чувстват неловко Tired. Един по х*й се пуснал, друга по ненки... , хайде по-малко демокрация... А за вкараните лентички в задника, да не говоря newsm78. Кой ги измисли тези боклуци... аааа...
Има толкова хубави, стилни бански по магазините... Ама не, сега пък бели петна не трябвало да има по задника. Боже, Боже светотворче ooooh!.

# 99
  • Мнения: 1 910
Абе прашките не са ли супер демоде в момента?  Аз съм с такова впечатление
На бързо разгледайте примерно сайта на H&M или  Esprit.

# 100
  • Мнения: 3 622
Не си харесвам дупето, иначе бих носила с удоволствие.

 Peace

# 101
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 397
Аз пак съм си със "старото" тяло и не ме срам да сложа прашки както преди.
Но мъжа ми и за бельо и за бански , смята че боксерките са по-секси.
Смятам да му доставя това удоволствие да ме гледа по боксерки на плажа. Тази година  Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 1 176
на море като ходя нося...искам да се напека на максимално повече места... Sunglasses

# 103
  • гр.София
  • Мнения: 199
На плажа не нося.

# 104
  • Мнения: 1 952
Плитки, триъгълни гащета..много много по-секси от прашки.

Общи условия

Активация на акаунт