Фотошоп 29

  • 23 263
  • 485
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 050
Ще взема да отслабна от тоз ФШ Crazy- щот голям кеф да стоиш да си ровиш и правиш рамки и съвсем забравих да обядвам  ooooh!
благодаря микки! Hug
ето тази за последно и чезвам   Whistling



https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Честито на Мама ЛараHug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 035
Честити Рожден ден на Лара на Ларадо!  bouquet  bouquet  bouquet

Наталина, рамката ти е прекрасна!
Floralpina, и твоята много ми допадна! Браво!
....


...
И между другото,какво стана със старата тема за скрапове в материнството?Някой да е прочел нещо по въпроса?Няма я в архива пък не беше много голяма newsm78

Още вчера администратора я спря.
 А защо днес разбрах:
 Във форумите на DSP и други такива, дизайнерите и авторите на скрапбукове са ги изловили, че пускат т.нар hotlinks директно за тегленe.
Русначетата намериха начин и се извиниха
Сега има нова тема казва се scrabs - там с линкове препращат към блоговете на авторите, което е и тяхното желание, въпреки че някои автори не дават право и на това.
Имат езикова бариера и като чета в единия и другия форум има направо смешни предложения и предположения.
Сега възникна въпроса, че при публикуване на рамките, направени от авторски скрапбукове трябва да упоменават автора на всеки един фон, детайл и т.н.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 16:54 от emi_jamie

# 32
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честити Рожден ден на Лара на Ларадо!  bouquet  bouquet  bouquet

Наталина, рамката ти е прекрасна!
Floralpina, и твоята много ми допадна! Браво!
....


...
И между другото,какво стана със старата тема за скрапове в материнството?Някой да е прочел нещо по въпроса?Няма я в архива пък не беше много голяма newsm78

Още вчера администратора я спря.
 А защо днес разбрах:
 Във форумите на DSP и други такива, дизайнерите и авторите на скрапбукове са ги изловили, че пускат т.нар hotlinks директно за тегленe.
Русначетата намериха начин и се извиниха
Сега има нова тема казва се scrabs - там с линкове препращат към блоговете на авторите, което е и тяхното желание, въпреки че някои автори не дават право и на това.
Имат езикова бариера и като чета в единия и другия форум има направо смешни предложения и предположения.
Сега възникна въпроса, че при публикуване на рамките, направени от авторски скрапбукове трябва да упоменават автора на всеки един фон, детайл и т.н.


Някой от вас опитала ли се е да прави скрапбук? Честно да си призная така и не разбрах как се използват тези скрапове... По-точно как се свалят...

# 33
  • София
  • Мнения: 2 035
Mira, аз не съм, но преди имах желание. Не е толкова сложно. Някои от русначетат почнаха да правят и хич не са лоши. Срещала съм дори уроци за правене.
Имам огромна страст към скрабпуковете и сигурно има вече 40ГБ с тях. А тези, които са платени направо ми спират дъха. Има невероятни!
А иначе се свалят много лесно - цъкаш на линка за даунлоад и готово.

# 34
  • Мнения: 3 050


Някой от вас опитала ли се е да прави скрапбук? Честно да си призная така и не разбрах как се използват тези скрапове... По-точно как се свалят...
и аз Whistling Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
КАкво значи да "ПРавиш" скрапбук??Обясни по -подробно, че ми стана интересно  Praynig моля  Praynig
Те самите ли рисуват и правят елементите, текстурите, и т.н. Малко не ми е ясно  Thinking


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/65?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F9%2F65

# 36
  • София
  • Мнения: 2 035
Междудругото русначетата въпреки, че правеха нещо незаконно (въпреки че те милите изобщо не са знаели за това), много ме улесняваха защото всичко ми идваше на едно място.
А сега ще трябва да си записвам блоговете на авторите и да ги следя, а те хич не са малко.

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
запис  Peace Не мога да работя на фото-шопа но когато имам време ще се наслаждавам на красотите които правите и ако може да ми дадете линк на конкурса

# 38
  • Мнения: 292
еее най-после раздвижване във фотошопската тема  Hug Hug Hug
Дамаянти даже и не си мисли че досаждаш, радвам се, че се върна  Mr. Green много хубаво семейство сте и рамките са супер  Grinning
iguanka наистина си много хубава!
KaРмeНчеТо страхотна е а за малката нямам думи  Hug

още една за днес:



http://danielploshtakov.multiply.com/photos/photo/4/104

# 39
  • Мнения: 4 585
Добър вечер! Можете ли да ми помогнете?
Котката на аватара ми е болна от макроспория.
Затова има две петънца на дясната предна лапичка.
От окапала или оредяла козина са петната.
Може ли някой да и ги почерни или заличи?
Котката не е моя, снимана е най-вероятно някъде в Търново.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 035

Тъй като специалността ми от техникума е художествено оформление на тъканите или по-просто художник на десена, ми е ясно как може да се направи от едно квадратно едноцветно парче, плат с десен примерно на цветенца. След това има редица текстури и с възможностите на Фотошоп да му се даде изглед на истински плат.
Самите елементи, които присъстват в един комплект скрапбук,са или изключително качествени снимки на панделки, корделки, копченца, лентички и т.н красоти, или са готови плоски форми, които ги правят да изглеждат пластмасови, метални, златни, състарени.   
Тези неща са съчетани стилово, цветово, тематично.

# 41
  • Мнения: 1 182
Момичета големи красоти показвате днес HugОсобено Дамаянти CrazyБлагодаря ви за разясненията и мненията за моята рамка.Ще я пооправя.Я сега кажете нещо за тази?Как ви се струва?

# 42
  • Мнения: 3 050
lati, damaqnti, floralpina    прекрасни са!
На лати рамката много ми харесва и мисля, че си е добре така! Hug
дамаянти последната е особено сладка Heart Eyes
флоралпина, благодаря ти за хубавите думи  Embarassed Embarassed
Рамката ти е прекрасна-много харесвам такива елементи като този в дясно Hug  bouquet
ама и аз съм любопитна сврака и все надничам, особено сега когато има раздвижване в темата Wink

# 43
  • Мнения: 377
И аз да се запиша в новата темичка Wink
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Лара на Ларадо!!!Щастливо детство и желая  bouquet
Дамаянти, завърна се с пълна сила- всичките ти рамки са страхотни и внасят настроение Hug  bouquet
floralpina, много нежна рамка Flutter
 Ето нещо съвсем семпло от мен:

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Lati, ауууу, страшно е! А в стихчето за какво се разказва?
floralpina, отново семпла и любима рамка!
Разглеждах колажите и рамките на девойките в материнство... стигнали сме ги и надминали дори русначките! Определено нашите /айде, вашите!/ рамки са много по-хубави от техните. А си спомням първата темичка с едно плахо въпросче: "Готови рамки от къде да си сваля?" И тогава много от нас май се запознаха с това "изкуство" - да рамкираш любима снимка... Някои от нас за първи път отвориха фотошопа... А и вече май повече се правят рамки, рядко се задават въпроси... Вече сме много напред!
Браво на нас!

Общи условия

Активация на акаунт