Раздвоена

  • 11 601
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Не те съдя , опитвам се да си го представя , сигурно е много хубаво да имаш потребност от  някой .

Рано или късно ще се разбере, имай предвид и наистина много хора ще са наранени...

# 46
Една приятелка пише в този форум и ми прати да прегледам темата. Аз за първи път ще пиша в този форум и вероятно за последен, защото това което ще напиша няма да се хареса на повече а вероятно даже и лично ще засегна някои от тях.
Изчетох много внимателно написаното от всички и искам да кажа, знаете ли мили дами защо се е наложило мнението че сте пресметливи кучки и че не можете да обичате истински. Защото вие сте практични дори и в любовта, обичате с разума си, да мислим за това, да мислим за онова, да не се поддаваме на изкушението и т.н. Вие не можете или даже по-лошото не си позволявате да обичате със сърцето си. За една от изказващите се любовта на Раздвоена била "проблем" а когато тя имала проблем винаги се концентрирала върху него и така оставяла на заден план детето си. Ми булка ти никога не си била истински влюбена за да разбереш, че любовта е всичко друго но не и проблем. Тя е емоция, тя е адреналин, тя те кара да летиш, да плачеш, да се смееш, всичко друго но не е и проблем. Тя е болка, понякога адска болка, но болка която ти показва че все още не си затънал в сивотата на ежедневието, болка която ти подсказва че си жив и можеш да изпитваш нещо. Един мъж обича безумно, безусловно и не мисли за последствията. Прави хиляди безумия за да докаже любовта си и е готов на всичко за любимата жена, защото обичаме със сърцето си и сме готови да го дадем за жената която обичаме, а вие обичате практично и прагматично. Вие сте превърнали думата любов в изтъркано и кухо клише без смисъл. Затова сте кучки. затова когато кажете на един мъж че го обичате, той почва да търси мотивите и причините за да кажете такова нещо и дали го обичате заради самият него или има нещо друго. Защото сте практични.
Раздвоена не искаше съвет. Цялото и същество крещеше, че обича този човек. И тя това направи. Освободи душата си. Затова я няма да отговаря на коментарите ви.

P.S. Аз не съм Раздвоена и не отговарям вместо нея. Иначе ако бях щях само да кажа, че Panther е нещастен чикиджия, който е видно че е бил сексуално малтретиран от баща си, като малък.

# 47
  • DE
  • Мнения: 967
Една приятелка пише в този форум и ми прати да прегледам темата. Аз за първи път ще пиша в този форум и вероятно за последен, защото това което ще напиша няма да се хареса на повече а вероятно даже и лично ще засегна някои от тях.
Изчетох много внимателно написаното от всички и искам да кажа, знаете ли мили дами защо се е наложило мнението че сте пресметливи кучки и че не можете да обичате истински. Защото вие сте практични дори и в любовта, обичате с разума си, да мислим за това, да мислим за онова, да не се поддаваме на изкушението и т.н. Вие не можете или даже по-лошото не си позволявате да обичате със сърцето си. За една от изказващите се любовта на Раздвоена била "проблем" а когато тя имала проблем винаги се концентрирала върху него и така оставяла на заден план детето си. Ми булка ти никога не си била истински влюбена за да разбереш, че любовта е всичко друго но не и проблем. Тя е емоция, тя е адреналин, тя те кара да летиш, да плачеш, да се смееш, всичко друго но не е и проблем. Тя е болка, понякога адска болка, но болка която ти показва че все още не си затънал в сивотата на ежедневието, болка която ти подсказва че си жив и можеш да изпитваш нещо. Един мъж обича безумно, безусловно и не мисли за последствията. Прави хиляди безумия за да докаже любовта си и е готов на всичко за любимата жена, защото обичаме със сърцето си и сме готови да го дадем за жената която обичаме, а вие обичате практично и прагматично. Вие сте превърнали думата любов в изтъркано и кухо клише без смисъл. Затова сте кучки. затова когато кажете на един мъж че го обичате, той почва да търси мотивите и причините за да кажете такова нещо и дали го обичате заради самият него или има нещо друго. Защото сте практични.
Раздвоена не искаше съвет. Цялото и същество крещеше, че обича този човек. И тя това направи. Освободи душата си. Затова я няма да отговаря на коментарите ви.

P.S. Аз не съм Раздвоена и не отговарям вместо нея. Иначе ако бях щях само да кажа, че Panther е нещастен чикиджия, който е видно че е бил сексуално малтретиран от баща си, като малък.


 Peace  браво!!!!

# 48
  • Мнения: 4 841

Този текст ако е писан от МЪЖ, аз ще ги отрежа главата пред НДК на нарочно свикана форумна среща със засилено медийно присъствие  Hug
То бива  Outta Joint , ама чак пък толкоз...

# 49
  • Мнения: 364

 smile3501 smile3501 smile3501

Да живее любовта!!!!
Останалите да го д....т! Децата? - Кой го е грижа, да се спасяват! Любовта е важнаааа, любовта! Децата ще пораснат, и ние ще сме изтървали влака! Сега му е времето, те децата ще разберат, ако пък не - на кой му пука!
Засрамете се всички вие, осакатени от липсата на любов!
Как не ви е срам да сте емоционални "кучки", а? Joy hahaha Joy

# 50
  • Мнения: 804
Този текст ако е писан от МЪЖ, аз ще ги отрежа главата пред НДК на нарочно свикана форумна среща със засилено медийно присъствие  Hug
То бива  Outta Joint , ама чак пък толкоз...
Мисля, че е мъж и май за някои неща е прав. Sick

# 51
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

 smile3501 smile3501 smile3501

Да живее любовта!!!!
Останалите да го д....т! Децата? - Кой го е грижа, да се спасяват! Любовта е важнаааа, любовта! Децата ще пораснат, и ние ще сме изтървали влака! Сега му е времето, те децата ще разберат, ако пък не - на кой му пука!
Засрамете се всички вие, осакатени от липсата на любов!
Как не ви е срам да сте емоционални "кучки", а? Joy hahaha Joy
А пък вие с вашето криене зад децата сте направо смешни.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля, че е мъж и май за някои неща е прав. Sick

 yes

BirdsFlu, май ще се събираме пред НДК... hahaha

# 53
  • Мнения: 583
Господин Ллллозанов, що не си се гушнеш с твойта мадама, и не се гледаш любовта, която те изпепелява, а си тръгнал в чуждите дворове да гледаш? Ние не си изтипосваме простотиите във форума и да ги оставяме да ни ги обсъждат. Тъпи кучки са тези, дето нямат спирка в любовта- е....то.

# 54
  • Мнения: 583
Кристине, наближава 20 юни - що не ходиш да си проснеш палатка  на къмпинг "Смокиня" и да не говориш толкова много. Явно не си имала дете още, и затова така говориш. Вятър те вее на бял кон.

# 55
  • Мнения: 6 155
Кристине, наближава 20 юни - що не ходиш да си проснеш палатка  на къмпинг "Смокиня" и да не говориш толкова много. Явно не си имала дете още, и затова така говориш. Вятър те вее на бял кон.
Любовница му се вика... Wink
Нека си грачи - не пречи Mr. Green

# 56
  • Мнения: 6 155

Я да те питам нещо.
Ако жената, в която си толкова влюбен, обичаш, даваш сърцето си за нея и прочие ...един разбереш, че ти изневерява пак ли същото ще пишеш???

# 57
  • Мнения: 9 865
Леле, как се осра темата!
Този човек - мъж или жена, определено не е дете на родители разделени заради безкрайната влюбчивост на майка си. Да, но аз съм. Майка ми се влюби 3 пъти и все беше на живот и смърт... емоцията била важна. Е за мен майка ми е кучка, защото захвърляше децата си където свари в името на любовта. Или се опитваше да натрапи в сърцата им бащи и мъже, които ... бе какво дрънкам и аз.
Това са пълни дивотии...
Мъжете давали всичко от себе си, к*р давали, то на тях това им е всичкото...

# 58
  • Мнения: 364

Кристине,
с най добри чувства ще се опитам да обясня становището си!

Децата порастват, създават семейство, раждат им се деца. Децата са съзнателна ОТГОВОРНОСТ, която всеки човек е поел в момента, в който е решил да създаде дете. До тогава, каквото било, било! Децата не са домашни любимци, те не са кученца, които можеш да разнасяш насам, натам! Недопустимо е да поставяш себе си на първо място! Ти си възрастен, може да изтърпиш някой неща, детето не може, от твоето поведение зависи цялостното му виждане за живота по-нататък!
Изключение правят случаите, когато отношенията между родителите са крайно обтегнати или има домашно насилие. В тази тема случаят не е такъв, нали? Съпругът очевидно е свестен човек, поне с такова впечатление ме остави поста на авторката.

Да ти кажа ли за какво става въпрос според мен? Има хора, които се женят ей така, да не останат по-назад! Създават и деца, пак по същата логика! В един момент, това не им стига. Как няма да помислиш за детето си в този случай?

Аз обичам съпруга си. Имали сме 6 годишна връзка, преди да сключим брак. Решението за брак е взето напълно отговорно, с всички задължения, произтичащи от него! И други предложения за брак съм имала, не съм ги приела, защото не съм обичала достатъчно!
Нямаме деца, от 9 месеца се мъкнем по болници, за да имаме дете! Никога не бих причинила подобно нещо на детето си, ако, дай Боже, имаме! Най-малкото, защото детето ще ми е коствало много болка, мъка и надежда! То няма да е прищявка, а сбъдване на най-съкровената ни мечта!

# 59
  • Мнения: 583
Защо се обясняваш на един човек, за който е важно да си прави кефа и на него да му е гот - на това му викам аз егоист. Или другото, което ми идва на ума е че тези дето скачат и защитават авторката и те са любовници, или са били и естествено е да се защитават. Но живота ще ги очука.

Общи условия

Активация на акаунт