Не дразни лъв/ицата/

  • 2 272
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
МраЗим да будят лЪвицата като спи.
Като ме събудят става страшно.

# 31
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ми аз съм 4епата в добро настроение, какво ли остава като ми е криво  Laughing. нау4их се да си контролирам инстинктите оба4е, след като се видях от страни. погледнах се много добре, за да не забравя, 4е хи4 не ми харесва картинката.

във всеки слу4ай, при мен добър секс и/или Шопинг действат безотказно  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 051
Спорт. Фитнес. Каквото и да е активно физически натоварване. Може и градинска работа, ако те влече. Дори само 15 минути могат понякога да те превключат на по-позитивна вълна.
Цялата агресия отива където трябва. Освен това после си по-доволна и от гледката в огледалото Wink
Ако те мързи, няма да напреднеш обаче, проблемът е другаде Joy

# 33
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Тровя не, ами пушек се вдига !  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 1 099
И аз съм лъв и последните дни ми е много нервно. Много ме ядосват всички, но какво да правя, трябва да ме изтърпят околните Embarassed

# 35
  • Мнения: 209
Леко ядосана - шопинг терапия Money
Ядосана - премълчавам, премислям и вътрешно водя успокояващи монолози Close
Много ядосана - просто заравям труповете в задния двор Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 1 006
Абсолютно млъквам. Ако съм на работа се ограничавам до най-наложителните разговори. Който ме познава добре не ме закача. Не защото ще го отнесе, а защото знае, че това е моят начин да изплувам. Когато ми премине започвам сама да се закачам.

Ако не съм на работа гледам да командировам населението в различни посоки и да остана сама. Никой не е заслужил да понася отрицателната ми енергия.

Иначе имам доста неща за казване на доста хора. Чакам като лъвица най-удобния момент. Но трябва да не ми е криво, за да съм адекватна и по-убедителна. Направо ще ги затрупам.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 22:42 от SAKRI

# 37
  • Мнения: 7 474
В такъв момент мога да кажа много неща, но се сдържам.
:

Видях те днес, май се сдържаше  Joy Joy Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 4 423
В такъв момент мога да кажа много неща, но се сдържам.
:

Видях те днес, май се сдържаше  Joy Joy Joy
Май много, май не трябваше толкова много да се прехапвам, но свирено вече...  Wink
Но чакам следващия тур Crazy

# 39
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Винаги изпускам пАрата. То ми идва от вътре, един вид.
Докато не си кажа всичко, що ми е на душата, място не мога да си намеря.
А след това ми става едно лееко на душата.
Естествено, имало е моменти, в които по-уместно би било, ако съм си замълчала, но аз все ги пропускам тези моменти.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 22:55 от Pipince

# 40
  • Мнения: 1 100
Днес ми е най-кривият ден в живота. Цял ден съм вкъщи и се гърча заради един мъдрец. Голямо помъдряване, голямо чудо!  Tired Вкъщи горкото ми братче го спуках от бой, понеже той е най-лесната жертва и винаги има за какво. Разкрещях се ( колкото и да ми причиняваше болка това ) на майка ми, на няколко съученички, които ми звъннаха да ме питат как съм, на баба ми, която направи същото.
Отвращавам се от себе си.  Sick

# 41
  • Мнения: 2 196
Гледам да се сдържам до момента,в който се прибера в къща.
Там го отнася мъжа ми,като най-близък.
След караницата с него се чуствам облекчена и релаксирала.
После се сдобряваме.

# 42
  • Мнения: 4 585
И аз се отвращавам от тебе, Миракло гърло.
Нищо че им викат мъдреци, много са тъпи.
Трудно избиват. И са излишни.  Shocked

# 43
  • Мнения: 620
Тъй като съм мелез между 2 зодии съм се усещала,че реагирам различно на дразненията.
В повечето случаи като избеснея почвам да фуча и да трескам врати,няма как да не го усетят околните и закачат ли ме.....огъня пламна.Но има ситуации,в които трая,цупя се и събирам в себе си...на финала-пак БУМ!
С две думи гадничка съм като ме "настъпят по опашката" и най-лошото е,че ми трябва мнооогооо време за да ми мине,а да забравя-дума да не става. Confused
Рецепта не мога да дам,аз за себе си не знам,камо ли да съветвам някой друг Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 397
 никога не смесвам емоциите-къщи/работа ,а и никога не избухвам силно,поглеждам проблема глобално от сорта-това ли е най-важното? и в момента в който видя насреща усмивка или чуя добра дума съм готова да простя. ако се случи все пак да влза в конфликт ,никога не се сещам точно как да затапя отсрещната страна,а колко идеи ми идват послеее.... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт