рзсъждавам за любовта и се....

  • 801
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
чудя,понеже тази вечер ми е много кофти ми идват разни мрачни мисли.......
Замислих се,че няма мъж в животът ми,който да ми липсва!!!!Няма такъв!!!!!
Срещна някого,влюбвам се неистово,мисля си-Той е,но се разделяме,заради нещо си,минават години и се оказва,че дори не си го спомням,дори не ми трепва!!!
Понеже чета тук,за голямата любов.Как след време те връхлита,как те разтриса ...
в моят живот липсва такова нещо....
На всеки ли се случва,защо на мен не ми трепва ,за никой мъж,никой не ми е мил след време,защо?!
дали не съм го срещнала още?! Не е ли голямата любов измислица или аз не съм в ред???? Tired

# 1
  • Мнения: 369
Стефи, всеки има лоши периоди в живота си. Моля те, не изпадай в депресия, ами бъди разумна и мисли в бъдещето, а не в миналото! Прочетох и темата ти за работата, може ли да ти отговоря на нея тук? Вместо да стоиш до 2-3 през ноща из форумите, използвай времето, за да се доквалифицираш. Стани още по-ценен кадър, който сам избира работодателя и екипа си, вместо да си зависима от някакъв идиот и да си трепериш за мястото! Вяврвам, че можеш, всеки може да го направи, стига да има желание и мотивация.   bouquet

Относно мъжете- щом си се разделила с някой, значи просто не си е струвало. Нормално е да не ти трепва като си спомниш за приключила връзка. Минало-заминало, не сте били един за друг просто. Party И аз съм като теб когато мисля за бившите си (освен за един, който ме отвращава и ми иде да се набия сама, че съм го търпяла). Всъщност има и един, който и сега ми е мил. Но с него нещата не бяха приключили, разделихме се по недоразумение и не се бяхме виждали няколко месеца. Когато се видяхме отново, се изяснихме, но аз вече бях с друг...

Голямата Любов я има, не спирай да търсиш и ще я намериш. Просто сеоглеждай добре и вниквай по-дълбоко в хората!  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Стефи, ти си противоречиш, защото казваш, че в началото се влюбваш "неистово", а после, че липсва любовта.
Аз мисля, че си наред, а това, че СЛЕД ВРЕМЕ не ти липсват, може да означава, че просто се включват защитните ти механизми, за да не страдаш носталгично.

# 3
  • Мнения: 1 761
Гледай положително-я си представи,че си толкова влюбена,че не можеш да спиш,не се храниш,не мислиш нормално,само той ти е в главата,а на него хич не му пука за теб....или още по-зле-липсваш му само,когато няма друга жена около него,която да му задоволи потребностите.


Не си създавай проблеми,които нямаш.Ако ти самата обичаш себе си,любовта ще те навести точно,когато най-малко очакваш. Hug

# 4
  • Мнения: 2 161
чудя,понеже тази вечер ми е много кофти ми идват разни мрачни мисли.......
Замислих се,че няма мъж в животът ми,който да ми липсва!!!!Няма такъв!!!!!
Срещна някого,влюбвам се неистово,мисля си-Той е,но се разделяме,заради нещо си,минават години и се оказва,че дори не си го спомням,дори не ми трепва!!!
Понеже чета тук,за голямата любов.Как след време те връхлита,как те разтриса ...
в моят живот липсва такова нещо....
На всеки ли се случва,защо на мен не ми трепва ,за никой мъж,никой не ми е мил след време,защо?!
дали не съм го срещнала още?! Не е ли голямата любов измислица или аз не съм в ред???? Tired
В криза си.Ще ти мине.

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
светла е права, ако не сте се разделили нормално, с дистанциране, без потрес, наистина може да се задействат такива механизми на защита! 4овек не трябва да се терзае нон стоп за грешки и стресови ситуации, забравянето е добро нещо! но пък голямата, коя по ред, може да дойде, когато най-малко си подготвен за промени, омъжена за някой добряк, с деца  и тогава е трудното , да можеш да избереш нататък пътя!оставаш или запо4ваш нов живот, ама ве4е твоето сърце е на синджир4е закотвено!

# 6
  • Мнения: 4 733
Ще срещнеш, сигурна съм. Просто се иска търпение и очи за стойностните мъже. Не се отчайвай и не се самонавивай, че не се получава.

Общи условия

Активация на акаунт