Буш и прането

  • 5 777
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Важно ,Буш отиде да поздрави хората и охраната полудя  Laughing
И как полудя?
Хората целуваха ли го? Че като гледах в Албания какво чудо беше....зле ми стана.

# 151
  • Мнения: 67
Ами по протокол трябваше да се качи в лимузината а той изведнъж отиде към хората след него и нашия президент и първите дами и към тях се струпа цялата охрана  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 9 903
абе те и зяпачите са били проверени до десето коляно  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 234
Кажете в крайна сметка, да простирам или да не простирам. Това е въпросът, а детето чака гащите да му изсъхнат... Laughing

# 154
  • Мнения: 67
Кажете в крайна сметка, да простирам или да не простирам. Това е въпросът, а детето чака гащите да му изсъхнат... Laughing

Казаха че в 16h ще си ходи ,изчакай още 2 часа  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 2 792
Ами по протокол трябваше да се качи в лимузината а той изведнъж отиде към хората след него и нашия президент и първите дами и към тях се струпа цялата охрана  Mr. Green
  Това са отработени сценарии, извън протоколното аз общувам с хората от народа, един вид много съм земен и човечен, смешки разни такива.
  Пресконференцията ми хареса, Джорджосваха се мило и в тон и накрая другаря Първанов не пропусна да вметне, че всички са си много симпатични, но другарят Путин е все пак Владимир и все пак работните срещи са с него.
  От друга страна ми се пищи с пълно гърло и отдалечавайки се....

# 156
  • Мнения: 7 837
Поне е минало без големи инциденти май...
Сега чух, че някаква албанска агенция е оповестила, че докато Буш се здрависвал с народа в Тирана и му изчезнал часовника  Laughing Администрацията разбира се отрича да е имало такъв инцидент  Laughing

# 157
  • Мнения: 6 417
А как го пазеха от народната лИБОФФ-не е истина.
Апропо, заплюх си един тъмнокож от Сикрет Сървис-аххххх, разтопиФ сА. newsm51
Единствената полза за мене днес е, че ще си бачкам от дома. Sunglasses
Безобразие! Омъжена жена! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт