Пране на детски дрешки с не-бебешки прах - откога?

  • 2 660
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 270
След 6 месец.

# 46
  • Мнения: 948
До около годинката прах дрешките с Тео бебе.От тогава до сега използвам само Ариел. Peace

# 47
  • Мнения: 1 288
до 1 годинка перях със сано- прах и омекотител. сега мина вече на нашия прах и омекотител. сменям марките- обикновено ариел или персил.

# 48
  • Мнения: 2 039
Още пера с бебешки прах-течен Персил.Не ми е проблем,така или иначе ако перях с нашия прах,пак щеше да трябва да купувам повече  Peace

# 49
  • Мнения: 1 240
От 2 месеца горе-долу пера с нашия прах, но ползвам омекотител Ленор или Силан за бебета.

# 50
  • Мнения: 1 877
Аз всички дрехи ,и нашите,и на децата,ги пера с Тео бебе.Много ни харесва как мирише

# 51
  • Мнения: 2 381
От 1г.2м. Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 5 079
С беб. прах пера и нашите дрехи, повече ми харесва как изпира. Още пера неговите отделно... Rolling Eyes

# 53
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Пера с Персил Сензитив и омекотител Силан и неговите и нашите дрехи, като за детските си пускам отделна пералня. Ако те притеснява прането с Ариел, пусни още едно, допълнително, плакнене, не вярвам да имаш проблеми след това.

# 54
  • Мнения: 1 896
Праховете на Фрош, които от скоро ги има на пазара, са без фосфати и в голямата си част са сапун. За мен са доста за предпочитане пред бебешките прахове, които само се пишат бебешки, но съдържат абсолютно същото като праховете за възрастни. Трябва да се чете съдържанието, а не само да се гледа дали има нарисувано бебе на кутията.
Прането на цялото семейство го пера с прах без фосфати (освен за хората е и много по-щадящ за природата), като се роди новото бебе, смятам и неговите дрехи да пера с такъв.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 338
Още пера с бебешки прах, но често казано не виждам смисъл - беба е спала в нашите чаршафи и сме я бърсали с нашите кърпи, естествено прани с небебешки прах - нямала е проблеми. Но то май не е точно съпоставимо, а?  newsm78

# 56
  • Мнения: 2 807
Дени е на 1г и 7м. и още му пера дрешките с Тео бебе.И за нашите дрехи започнах да използвам Тео бебе  Mr. Green

И аз така  Laughing
Пера всичко с бебешкия прах - от около 4-ри години някъде  Wink

basilisk, откъде купуваш праховете на Фрош?

# 57
  • Мнения: 1 225
След като баткото ни стана на 3 години, започнах да му пера дрехите, заедно с нашите. Сега на бебка и ги пера с Тео бебе.

# 58
  • Мнения: 1 896
basilisk, откъде купуваш праховете на Фрош?

Ми от Хит, но може би и в Пикадили ги има. Фрошовете скоро се появиха и имаха доста промоции, реклами по ТВ и т.н., би трябвало да се появят и на други места вече.
Между другото българският вносител е написал в съдържанието на лепнатото етикетче на бг, че съдържа 5% фосфати, а на немски отдолу на няколко места се подчертава, че прахът е без фосфати, което го прави един от малкото на пазара, поне в тази ценова категория е единствен. Тези дистрибутори не загряват кво продават.  Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде да скандализирам форума и да кажа, че никога не съм прала с бебешки прах. Но нейните дрехи пера отделно от нашите и пускам допълнително изплакване. Не смятам скоро да смесвам нейното пране с нашето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт