Продавалник...

  • 11 645
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 985
Аз пък не съм доволна Crossing ArmsОт 1 месец продавам количка там и нищо Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 2 125
Търсех столче за кола за един колега
и много лошо впечатление ми направи една обява, в която се казваше...
"...това столче ми е подарък, но го продавам за 90 лв."...
........е НЯМАМ ДУМИ!!!!

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Аз пък не съм доволна Crossing ArmsОт 1 месец продавам количка там и нищо Crossing Arms
ами ако цената е почти същата като в магазина, много ясно.
запазените и евтини неща  не се застояват, до колкото съм забелязала...

# 33
  • Мнения: 985
Аз пък не съм доволна Crossing ArmsОт 1 месец продавам количка там и нищо Crossing Arms
ами ако цената е почти същата като в магазина, много ясно.
запазените и евтини неща  не се застояват, до колкото съм забелязала...
Ами количката е още 7 месеца в гаранция и я продавам почти на половина Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 299
От тази тема научих за този Продавалник....И не, не ми хареса - не купувам нищо втора употреба, дори и кола на старо не взимам Naughty

# 35
  • Мнения: 5 539
Ако говорим сериозно, много не вярвам на написаното в обявите в Продавалника Confused
Например:
"Продавам детска количка, съвсем малко употребявана е, защото ми подариха и друга, и тази ми е излишна."
Ами за мен това си означава в прав текст: "Купих си количка, обаче се оказа такъв боклук, че сега се чудя на кого да я пробутам"

# 36
  • София
  • Мнения: 15 471
Има и хубави неща, аз от там си купих комплект за тоалетна, чисто нов неразпечатан, също чинии от дуралекс цял комплект- пак нови и една тоалетка с огледало -пак нова за 20 лева. Дъщерята нямаше тоалетка в стаята, а сега е влюбена в нея.Казва, че я показва много хубава. Но пък количката и столчето вече месеци си седят и никой не пита за тях. Ако си бях в БГ досега да съм купила още неща, но не съм. Аз гледам само обзавеждането и за дома и семейството.

# 37
  • Мнения: 4 737
Има чудесни гащи там Peace
Сериозният ми отговор е , че ми се струва много полезен на хората с не много големи възможности.

# 38
  • Мнения: 67
Има и добри описи от сорта-"страхотни са ,любими са ми " и аз почвам да се питам ами що не ги носиш тогава?  Thinking

# 39
  • Мнения: 4 737
Simple Smile Всеки, койТо продава сам преценя какво да напише в обявата си  Peace

# 40
  • Мнения: 239
Цитат
Simple Smile Всеки, койТо продава сам преценя какво да напише в обявата си  Peace
newsm10

# 41
  • Мнения: 22 989
Неща,които не са ми нужни подарявам,на старо не купувам.Но щом този вид търговия процъфтява,нямам против.

# 42
  • Мнения: 2 070
Не съм влизала...
Назад съм с материала.

# 43
  • Мнения: 1 072
Бойкотирам Продавалника, защото не позволиха на майка с 3 деца да продава там спалните комплекти, които шие. За запознатите, става въпрос за Наталия - natalia_viktorovna. Против правилата на сайта е. Аз пък точно за да търся нея, попаднах там.

Какви комплекти шие Наталия можете да видите  ТУК

# 44
  • София
  • Мнения: 1 324
Продавалника е доста доходен бизнес за някои дами - купуват дрехи от складовете  за дрехи втора употреба по 5 лв. чувала и ги пускат там на парче по 5 - 10 лв.

Общи условия

Активация на акаунт