А честит ви Брезидент!

  • 2 198
  • 53
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Другарят Буш - както е по-прието да ги наричаме доскоро посещавалите ни официални лица - кацна необезпокояван от нищо на софийското летище за радост на съседи, съотечественици и на цялата родна и американска общественост.
Преспа, похапна, изпишка се няколко пъти, послуша родни ритми и правителствени захвалвания и след като причини един куп неудобства на столичани и гостите на големия град, сега си отива - нахранен, изпразнен (от обещания) и изморен.
Как ви се отрази това посещение на нервите, ритъма на живот и на... скуката (от рутинното ежедневие)?
Айде, честито ви посещение на Брезидент (по-кратко е от Президента Буш) и до нови срещи и... нови мерки за сигурност. welcome

# 1
  • Мнения: 2 550
айде стига с тоя Буш де  Tired

# 2
  • Мнения: 5 539
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

# 3
  • Мнения: 2 891
Сигурно иска да обере цветът на нашата интелигенция  Whistling

# 4
  • Мнения: 4 473
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

И някакво училище във Факултета (???) Tired

# 5
  • Мнения: 3 740
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

И някакво училище във Факултета (???) Tired


От Факултета се интересува Сорос, не Буш.

# 6
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Цитат
Как ви се отрази това посещение на нервите, ритъма на живот и на... скуката (от рутинното ежедневие)?
Никак. Ама това сигурно щото не живея в София.

# 7
  • Мнения: 2 070
Искам да ви кажа, че подходих особено стратегически днес и стигнах до работа за полвин час - хванах си тролей двойка до петте кюшета, улиците празни, няма трафик, чудно. Шума  от коли в центъра изобщо го няма, малко съботно-неделно ми се струва. Тия дето минават по Сливница и ОколоМръсното, както и другите заобиколни сигурно имат нужда от валидол...

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 205
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/
Уф, само ще мине през Студентски град - щял да ходи в Американския колеж Simple Smile Ама гледайте да не минавате по южната дъга на околовръсното следобяд - поне така казаха по битивито Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене чудно ми се отрази посещението. Стигнах до работа за 5 минути. На Каблешков нямаше задръстване Shocked Изумена съм просто...По-често да идва другарят...

# 10
  • Мнения: 4 473
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

И някакво училище във Факултета (???) Tired


От Факултета се интересува Сорос, не Буш.

 Mr. Green Мерси за поправката, ама нали все за "бедни" хора става въпрос, та... Whistling

# 11
  • София
  • Мнения: 1 103
Никак не съм доволна от посещението на Буш. По негова вина изгорях с едно билетче. Качвам си се аз сутринта на трамвая и като примерна гражданка веднага си дупча билетчето. Да ама трамваят не тръгва на където трябва ами ватманката казва че ще завива по посока Орландовци та който е към центъра да слиза. В крайна сметка тръгнах пеша и си направих една приятна сутрешна разходка и изпразнения център и даже видях кортежа.
Но кой питам аз ще ми възстанови билетчето ?

# 12
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Голям Праззз Буш  smile3534

# 13
  • Мнения: 48 009
аз пък да ви разкажа как едва се качих в един раздрънкан , направо разпадащ се 76 на плиска, и приятно изненадана от факта че наистина бързо  се придвижих през центъра към гоце делчев, където работя, даже срещнах една колежка, и изведнъж рейса вместо да завие по костенски водопад след южния парк, взе че  продължи към красно село, и ние с колежката  Shocked
а шофьора вика" добре де, ще ви закарам където искате, ама накъде върви 76?" и целия рейс  #Crazy
оказа се че са оуснати извънредни коли, и човека не е карал по тази линия и към края му се губи маршрута, но ни закара де, много готин беше... ooooh!
иначе е много приятно когато няма задръстване около орлов мост, стадиона и НДК Party

# 14
  • София
  • Мнения: 6 146
А, по "Сливница" беше някакъв ужас, шмугахме се из пресечките в търсене на незадръстен маршрут... Confused

# 15
  • Мнения: 2 070
А, по "Сливница" беше някакъв ужас, шмугахме се из пресечките в търсене на незадръстен маршрут... Confused

Добре, че не хванах 85

# 16
  • София
  • Мнения: 6 571
аз пък днес стигнах по -бързо на бач. няма я опашката по Г.М.Димитров за КАТ, която обикновено заема едната лента #Cussing out #2gunfire #Crazy. Колежката пък каза, че и по Цариградско било по-рехаво движението от обикновеното. Задръствания видях от Младост към летище, защото отгоре е затворено, а отдолу пред Дружба има 4-5 светофара.

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Доста беше понамаляло движението тази сутрин, поне по моя маршрут. На околовръстното в посока Младост 4, движението си беше съвсем нормално. Даже стигнахме до БПС малко по-бързо от друг ден.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз днес няма да излизам, освен до магазина, та изоообщо не ме интересува кой е тук и кой не. Wink

# 19
  • Мнения: 804
Аз днес няма да излизам, освен до магазина, та изоообщо не ме интересува кой е тук и кой не. Wink

И аз така,ама се чудя дали да си простирам прането или не,защото снощи пуснах една пералня,а не ми се чака Буш да си тръгне,за да си го просна.  newsm78 Някъде тук пишеше да не си простираме прането,докато Б.е тук,че ако се крие някой снайперист зад прането......... Ама ние не живеем на пътя на Буш,така че надявам се да нямам проблеми...

# 20
  • Мнения: 3 405
А защо дългокосия репортер от Нова пита хората за президента Рейгън  newsm78

# 21
  • Мнения: 239
Цитат
Аз днес няма да излизам, освен до магазина, та изоообщо не ме интересува кой е тук и кой не. Wink

И аз така,ама се чудя дали да си простирам прането или не,защото снощи пуснах една пералня,а не ми се чака Буш да си тръгне,за да си го просна.  newsm78 Някъде тук пишеше да не си простираме прането,докато Б.е тук,че ако се крие някой снайперист зад прането......... Ама ние не живеем на пътя на Буш,така че надявам се да нямам проблеми...

newsm62 newsm62

# 22
  • Мнения: 67
А защо дългокосия репортер от Нова пита хората за президента Рейгън  newsm78

Той и за Клинтън ги пита  hahaha
Целта му беше да покаже че хората не знаят кой президент идва .

# 23
  • Мнения: 1 455
Живея в Ст.Град и ми е едно хубаво,няма спряли коли по тротоарите,минавам спокойно с децата,разчистиха кофите...голямо спокойствие.Искам всеки ден да е така Tired

# 24
  • Мнения: 7 837
Остава да пуснете тема и като пръцне.
Само да викажа, че тук не му се отделя толкова внимание, колкото в БГ в последните дни  Laughing

# 25
  • Мнения: 6 997
Дългокосият журналист хубав ли е или да ме е яд, че нямам нова Laughing

# 26
  • Мнения: 1 983
Живея на бул.България и Гоце Делчев.По обяд панаира беше пълен Crazy.Разхождайки се с малката ме накараха да си изсипя чантата пред един полицай, не ни дадоха да минем по алеята, а трябваше да минаваме м/у блоковете.Отделно, че към 13.00 си прострях на балкона и си гледах през прозорците, а точно тогава беше затворена частта на България към центъра. Tired

# 27
  • Мнения: 6 029
от една седмица заради Буш ми летят вертолети тука и само ченгета се мотат. предимството да живееш до моста за аерогарата Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 228
Днес София беше един прекрасен град. Нямаше почти никакви коли и хора. По Оборище единствените живи души в 9 часа бяхме 3 циганки с метли и аз. Стигнах до офиса за 5 минути и ми беше безкрайно приятно да забележа, че София все още става за живеене.

# 29
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Живея в Ст.Град и ми е едно хубаво,няма спряли коли по тротоарите,минавам спокойно с децата,разчистиха кофите...голямо спокойствие.Искам всеки ден да е така Tired
Спяха цялото движение, едно тихо, все до не си в София... Heart Eyes
И изведнъж КОЛИТЕ идат, три лимузини и много "пазачи"...с пушки отпред

Все още е тихо (между Дървеница и Студенстки град..), отидаха към Младост... Mr. Green

# 30
  • Мнения: 1 095
Той ТЪПИЯ Буш не е виновен,че ние така се грижим за него ! #2gunfire
Едва ли така биха се погрижили за нашия президент в щатите! Twisted Evil
Не си струва да се нарушава ритъма на живот на толкова хора хора, пък било то и заради НЯКАКЪВ президент ! smile3512

# 31
  • Мнения: 48 009
Той ТЪПИЯ Буш не е виновен,че ние така се грижим за него ! #2gunfire
Едва ли така биха се погрижили за нашия президент в щатите! Twisted Evil
Не си струва да се нарушава ритъма на живот на толкова хора хора, пък било то и заради НЯКАКЪВ президент ! smile3512
да бе, някакъв, ама ако вземат че го гръмнат баш в България, жална ни майка Tired
да си го пазят великия президент на великата америка, да си ходи и тва е
някой знае ли кога точно излита, че в 5, 30 свършвам работа и ми се иска да няма много задръстване

# 32
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Ааа.. Мислете позитивно!:  въздуха в центъра на София никога не е бил толкова чист.... лишен от газовете на хиляди автомобили.

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 16:13 от Aleksander

# 33
  • Мнения: 1 095
На мен да ти кажа хич не ми пука за Буш
Обаче видях какъв проблем беше с предвижването
Снощи си тръгнах от София и до последния момент се чудехме колко по-рано да тръгнем,че да не изпуснем влака

# 34
  • Мнения: 7 120
Нов личен рекорд по бързо придвижване.  Party
Пак да заповяда.

Всъщност в София е най-хубаво по време на дълги почивни дни и при височайши посещения.

# 35
  • Мнения: 1 095
Иначе наистина хубавото е,че я нямаше голямата обичайна софийска лудница Flutter

# 36
  • Мнения: 391
Задължително трябва скоро пак да дойде! Може и да не е баш Буш, ама щатски президент, папата или руски президент да идват по-честичко, че така градът е празен и спокоен!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 958
Излетя Тексасецът. Tired

# 38
# 39
  • Мнения: 184
без коментар:




 Laughing

# 40
  • Мнения: 804
На мене чудно ми се отрази посещението. Стигнах до работа за 5 минути.
И места за паркиране имаше, и полиция дето да ме пази .... Абе Америка!

# 41
  • Мнения: 3 405
A, кефи ме снимката, Хеви Метъл   superuu

# 42
  • Мнения: 48 009
как е движението в центъра в момента?

# 43
  • Мнения: 3 405
Дългокосият журналист хубав ли е или да ме е яд, че нямам нова Laughing

Тц.

# 44
  • Мнения: 6 997
Мерси, Анджелина Mr. Green

# 45
  • Мнения: 3 405

Ти не беше ли с друг ник преди малко newsm78 Стори ми се, че отговарям на друг потребител Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6 997
Ъ, не, най-много да си засякла предния аватар Simple Smile
Вчера менках никове Laughing

# 47
  • Мнения: 2 386
Абе, тоя тип нали си отиде вече, защо още кръжат хеликоптери?!

# 48
  • Мнения: 6 997
Няма къде да кацнат Laughing

# 49
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
С една дума - добре че дойде, че да си отдъхнем от трафика и да си спомним доброто старо време, когато София не беше джунглата, в която се е превърнала сега smile3532
От утре - да направят график и да канят всяка седмица по един държавен глава. #Sniper smile3508

# 50
  • Мнения: 6 997
един самолет за Лора и Храстчо и един за персонала Shocked
Тия знаят ли колко замърсяват #Cussing out

"Е кво като е Буш, крави не е ли виждал, хора не е ли виждал, коли не е ли виждал"  Joy
Това е само за подпис! Laughing

# 51
  • Мнения: 457
Вторият самолет прелетя над нас преди 15 мин. А, на Буш може и преди това да си е заминал. Вчера и двата прелетяха над нас ,та ги огледах добре Sunglasses Този на Буш е уникален- един голям и лъскав Laughing Огромен Laughing и при това синя птица Laughing Познах го, че е президентския, щото такъв не бях виждала до сега. Иначе днес в центъра беше ад- от 11.30 до 12.30 движението беше почти спряно, задръствания и нерви Tired

# 52
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
как е движението в центъра в момента?

 В 16 излезнах на Витошка и пл. Славейков:

   ни ченге ни мантинели
                    - бяха се омели!

# 53
Посещението на тексаския селяндур бе като това на Пауел, Кондолиза Райс и други американски първенци-ад за обикновените хора. София беше окупирана от полицаи, снайперисти, спецчасти, агенти на ФБР. Сакън някой да не го гръмне... То голяма загуба за света.

Общи условия

Активация на акаунт