Майки в Дания

  • 40 086
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 977
amielle, благодаря!

Ако може и цените. За възрастен + лек автомобил...

# 31
  • Мнения: 29
Popravih si posta i vkarah i tsenite! No mi izbiaga kirilitsata!  Embarassed

# 32
  • Мнения: 977
amielle, благодаря мила!

Хайде, стига се занимава с мен. Стягай се за раждането! Wink

Желая ти леко и безпроблемно раждане на едно здраво и красиво бебче.  Hug

# 33
  • Мнения: 17
Здравей iv4ok!Аз съм от скоро в Дания /3-4 месеца/, но намерих една по-обща информация за страна. Надявам се да ти бъде от полза поне малко  Flutter
http://zaedno.de/content-99.html

# 34
  • Мнения: 17
Хей amielle, стискам палци всичко да мине нормално  Praynig и много сили след това Flutter

# 35
  • Мнения: 125
berlinetta, благодаря за информацията. Аз имам още много време, ще дойда и на място, макар че за 2 седмици надали ще си съставя окончателно мнение. Накрая "каквото сабя покаже"!

# 36
  • Мнения: 977
Привет, момичета!

Имате ли някакви новини от amielle?

# 37
  • Мнения: 29
Привет момичета! Още удържам фронта! Термина ми беше вчера и аз си викам- няма начин да родя на термин. Но вечерта имах 4 контракции през 1 час, обадих се да питам в болницата, те казаха, супер- следи ги. Та една приятелка ме отвлече да спя у тях за по-сигурно, защото мъжа ми отсъства от града. Имах още 2, но после нищо. Обаче от сутринта имам чувството, че изтича по малко вода- не мога да съм сигурна де, но чувството е като при цикъл... Та се чудя дали пак да звъня на болницата да ги питам какво е положението...  newsm78 Вие какво ще кажете по въпроса- имате ли опит с изтичане на по малко околоплодна вода?

# 38
  • Мнения: 977
amielle, аз, честно казано, нямам много представа какво са това околоплодни води.
При мен раждането продължи много дълго и дори не съм разбрала кога са ми изтекли водите.
Но няма защо да се притесняваш излишно - звънни в болницата и съобщи за състоянието си. Те най-добре биха те разбрали и ще те посъветват най-правилно.

Хайде, скоро да се ражда малката бебка, че много обичам хубави новини за родени малки сладурчета!

Желая ти леко и безпроблемно раждане!
И чакаме снимки! Wink

# 39
  • Мнения: 125
amielle, с големия син така ми изтичаха водите-по малко, и аз реших, че е някакво течение. Той закъсня с 10 дена и ме вкараха в болницата като престъпница. Така ме нарече акушерката. А аз бях просто млада и неосведомена. Раждането рядко е за 5 мин. Големия се ражда часове, а малкия-за 2 часа от приемането в отделението до края. Децата са различни, говори с лекаря си и най-жавното е да си пазиш силите, да дишаш дълбоко и сама да си даваш кураж. Ако видиш, че няма развитие и продължава във времето лежи, почивай, мисли си как ще гушнеш бебо, пази си силите, ще ти трябват за накрая.
Кураж, успех, всичко ще бъде наред!

# 40
  • Мнения: 29
Здравейте mishelle  и  iv4ok, благодаря за окуражава6тите думи! В4ера ходихме до болницата, прегледаха ме и казаха, 4е нямам разкритие и околоплодния сак е цял (няма изти4ане на води).  Ина4е аз забърках такъв гипс, 4е ми измериха пулс 120!  Crazy Аку6ерката ме пита- ти нервна ли си? Викам си, така като гледа6, какво си мисли6? Хехе... Та отървах кожата в4ера, днес много ме боля корема ве4ерта, но май о6те няма изгледи за раждане... 4акаме... 6те пи6а, ако има промяна!
Поздрави!  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 17
Оле amielle не, че съм раждала, но не се притеснявай толкова. Според мен просто не оставай сама и не се панирвай. То бебчо ще ти подаде сигурен сигнал, че идва. Поне така си мисля. Рано или  късно важното е всичко да мине както трябва и да ви е живичко и здравичко. Продължавам да стискам палци миличка  Praynig  bouquet

# 42
  • Мнения: 17
Ето тук намерих един линк за симптомите на раждането. Надявам се да ти бъде от полза http://fema-bg.com/index.php?m=1245&lang=1

# 43
  • Мнения: 29
Мерси за линка Берлинета! Като гледам май имам пове4ето признаци като изклиу4им изти4ането на води и това с истинските контракции- наистина е много обърква6то да разбере6 кога са истински и кога фал6иви...Мен ме боля цяла но6т корем, продължава и сега, а сутринта имах изти4ане на розова те4ност с 4ервени и кафяви жилки- предполагам това е тапата. Предполагам, 4е момента наближава! Гледам да не се 6а6кам, сега малко ме отпусна корема и  натиснах мъжа ми да поиз4истим или  по-то4но той да измие пода  hahaha Горкия  Laughing

# 44
  • Мнения: 25
Здравейте мами в Дания. Имам един въпрос към вас, ако може някой да ми даде съвет, че вече съм се ошашкала  Simple Smile. Бременна съм в 5 месец и таткото е датчанин. Аз живея все още в София. Мислим да сключим граждански брак тук и ...живот и здраве септември вече да сме си заедно в Дания. Преглеждам нета за необходими документи и ..май доста се пообърках....Има ли някой, който е минал по тоя път за съвет.. Мерси много..

Общи условия

Активация на акаунт