Прякорите ви?

  • 3 138
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 871
Тята Mr. Green Сама съм си се кръстила, защото като малка не съм могла да кажа Стилияна  33uu И до днес най-близките ми казват така, а дъщеря ми казва, че се казвам мама Стилияна - Тятка Joy Joy

# 31
  • Мнения: 66
соник , щото имах прическа като таралежчето

# 32
  • Мнения: 858
чучулигата и жан краставичар newsm78

# 33
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Мама и тате ми викат Буши ,защото като малка съм имала играчка бухал и съм й викала буши.. С най-добрата ми приятелка си говорим на Козичка...

# 34
  • Мнения: 1 400
Баничка, Брецел, Газелка, Лапе и много други  Tired  Tired  Tired. Като се има предвид че името ми е само от три букви - недоумявах защо е нужно да имам прякор Confused.

Ааааа, и Онуфри  Mr. Green. Някои хора и сега ми казват така Mr. Green

# 35
  • хасково
  • Мнения: 107
Мънка - според мъжа ми от "малко мрънка", ама аз съвсем не съм мрънкало.

# 36
  • Мнения: 2 353
  Комар, Мутант, Йовка, Евлампия, Бубинаж, Джудже, Шницел. Изрично помолих да ме наричат Жаноария, но не желаят.

# 37
  • Мнения: 10 758
Тц.Никакъв прякор не съм имала.

# 38
  • Мнения: 1 775
Имах коса до кръста, лепнах въшки и майка ми я отряза на много къса черта. Един мой съученик (по настоящем кум) реши, че приличам на гъба в главата и всички съученици ми викаха "Гъба", дори и след като ми порасна косата. След това в компанията ми казваха "Dizzy", а сега колежките ме кръстиха "Фурия".

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 01:22 от Stitch

# 39
  • Мнения: 1 312
Като съвсем малка са ме наричали Туша - но от къде е дошъл този ник, така и не става ясно... Crossing Arms

Сега ме наричат Нати или Натали.


Сигурно вашите са го копнали от Интернет Joy

# 40
  • Мнения: 2 631
Крем Карамелче и Сиренце. Не питайте, защо! newsm62

Е, кажи де  smile3508

# 41
  • Мнения: 4 195
  Комар, Мутант, Йовка, Евлампия, Бубинаж, Джудже, Шницел. Изрично помолих да ме наричат Жаноария, но не желаят.
забрави най - важния и често изполван ЕВИ Flutter

# 42
  • Мнения: 2 631
Аз в 8-ми клас имах много гаден прякор и много страдах  Cry
Казваха ми охлюв, но не защото съм флегма, а защото имам големи сини очи. Спомням си един случай - един съученик викаше из коридора "охлюв, охлюв" и учителя ми по литература го пита защот така ми казва и той отговаря заради очите при което даскала му казва "Оооо, ти ако знаеш пък на майка и са още по-големи "  Shocked
След време  като поотраснах обаче какви номера се научих да правя с тях  Flutter

Е т'ва па с даскала не можах да разбера що за хумор и възпитание към децата е...  #2gunfire

На една приятелка с големи очи  Shocked в агенцията и викаха "Грамофонни плочи"...

# 43
  • Мнения: X
Като малка съм се кръстила Таля и доста дълго родата ме наричаше така.В училище всички ми викаха Ната. И двете са  някакво съкращение на името ми.

# 44
  • Мнения: 73
Хммм доста прякори съм имала, но тези които си спомням Вампирелка (заради едното ми уше понеже е малко остро), Елфина, а след последния банкет с колегите - Мира Танца Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт