Навици, нрави, обичаи

  • 2 965
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 733
.... виж майка му не можах Mr. Green
Хахахахаха, супер ме разсмя с това  Joy

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Ахахахаха, захласнах се от хилеж  Joy

# 47
  • Мнения: 63
Хвърлянето на дрехи по цялата къща!  Tired След като прави нещо в кухнята не си почиства или го прави "през пръсти" и трябва да минавам след него. И още има... Tired

# 48
  • Мнения: 109
Аз пък го дразня като не подреждам Twisted Evil

Тва е другият въпрос. Че комай и ние не сме идеални.
Няма как Мадам, от зодиятя ми е. (не)Питай ме коя е Mr. Green

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 306
У всеки съпруг живее по един Ал Бънди.

# 50
  • Мнения: 920
Аз пък го дразня като не подреждам Twisted Evil

Тва е другият въпрос. Че комай и ние не сме идеални.
Няма как Мадам, от зодиятя ми е. (не)Питай ме коя е Mr. Green

Така, така. На мен ми викат, че било от мързел.  Ама аз си знам, че е от зодията.

# 51
  • Мнения: 109
Всъщност той си върви със зодията Mr. Green

# 52
  • Мнения: 526
Зодия Дева-подреден,методичен,праволинеен,работохолик.Дотука няма лошо,ама пушенето и особено ХЪРКАНЕТО smile3511 Обичам го много,но нощем ми иде да го умъртвя.Будя го,въртя го,кво ли не и обикновено реакцията е:"Ама аз не съм заспал,как хъркам" или "Еми аз как не се чувам"
Отказала съм се да споря вече.

# 53
  • Мнения: 4 733
Ауууу, какви лоши неща за мъж Дева Shocked. Моят не е такъв Mr. Green. Абре оуу, как може да вярвате на такива щуротии ooooh!

# 54
  • Мнения: 431
Не се сещам за дразнещи навици, не задълбавам в такива неща. Във всеки случай аз съм по-голям дразнител.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 249
У всеки съпруг живее по един Ал Бънди.

Кратко, точно и ясно.

Лошото е... че и у всяка една от нас живее по една Пеги  Crazy ... но пък по-добре Пеги, отколкото дъщеря й.  Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 2 958
Кремената, мъжът ти е зодия дева, нали?!

Не е Лиске и това е парадокса. Стрелец е, а те по принцип са скарани с подредеността newsm78


Ех, бях сигурна ,че е Дева....

По темата: Да , има някои неща ,които ме нервират. Все по - малко са. Или с времето все повече свиквам .  Thinking
А има някои , които позабрави. Laughing

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 16:06 от StaM

# 57
  • Мнения: 526
Ауууу, какви лоши неща за мъж Дева Shocked. Моят не е такъв Mr. Green. Абре оуу, как може да вярвате на такива щуротии ooooh!
Ти пък,лоши неща.То това са му положителните качества Mr. Green
И това ми е любимата зодия за мъж Heart Eyes
Ако не хъркаше като гатер,щях да му лепна снимката насред Люлин и да пиша:той е моята гордост!

# 58
  • Мнения: 6 993
Аз съм по-дразнещяит субект у нас Laughing
Дразни ме,че трудно се буди сутрин и все имам чувството, че ще закъснея, докато се размърда Crossing Arms А аз обичам да подранявам поне с едно 15 минути...друго не се сещам да ме дразни, той е по-подреден от мен например Laughing

# 59
  • Мнения: 278
Кремената, мъжът ти е зодия дева, нали?!

Не е Лиске и това е парадокса. Стрелец е, а те по принцип са скарани с подредеността newsm78
Искам да се включа в темата с това, че аз съм стрелец и много подредена, а мъжа ми е дева и не му остава време да покаже колко е подреден, но пък е голям кокон.

Общи условия

Активация на акаунт