Сливен 11 - чака ни голямо топло лято, само за разходки

  • 14 701
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15 619

ЛунИ, как се чувстваш в жегите Hug
Ние вчера си напълнихме басейна, сложихме един чадър, едно походно легло и си изпровизирахме едно моренце  ...а аз - баба ви Мецанка - по бански [/tt][/size]
Ще се наканя и аз да отида до Била някой ден. Добре ще ми дойде едно по-големичко детско басейнче, че и аз да се сбирам вътре... Предишното го изхвърлих наесен..
Засега се разхлаждам на чешмата и .... поливам по един час градинките, като се пръскам без да искам... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 271
  • Мнения: 7 430
Луни, голям кеф е да знаеш Peace  само дето като вляза и водата е навънка   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Грабвай юнака и отивайте Wink

...днес ми е едно такова Tired
Сутринта ни викаха на КАрандила на барвекю, а сестра ми заминаха преди малко на Баните на басейн...а ние тук стрОИм и после ще ходим до Крушаре при роднини...

И аз искам вече да плувам Confused

Иначе домакинските ни уреди пристигнаха от Софето.
МирОто прави вече пица и картофки

# 272
  • Мнения: 15 619
Ами, приятно гости в Крушаре!   Heart Eyes
Аз като се прибера, трябва да му приготвям багажа на Димитраки, че ще пътува утре навън и утре сигурно ще дооправяме, донабавяме и т. н.  - последни приготовления, преди да се изстреля вечерта....
Днеска ще взема да си пръжна и аз картофки...
Много ги любя със сиренце.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Колкото до изплискването на водата от басейна, така говориш, щото скоро не си ме виждала колко съм мощна!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Конкуренция в тая област не можеш да ми бъдеш с твоите 50 килца!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 273
  • Мнения: 7 430
Ами, приятно гости в Крушаре!   Heart Eyes

Конкуренция в тая област не можеш да ми бъдеш с твоите 50 килца!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мерси, мерси  bouquet

...де да бях 50 килца ooooh!
Ама голям купон си вихрите в Клюто Joy

...за килцата ти - някак не мога да си те представя тежка категория newsm78

# 274
  • Мнения: 15 619
Ами, приятно гости в Крушаре!   Heart Eyes

Конкуренция в тая област не можеш да ми бъдеш с твоите 50 килца!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мерси, мерси  bouquet

...де да бях 50 килца ooooh!
Ама голям купон си вихрите в Клюто Joy

...за килцата ти - някак не мога да си те представя тежка категория newsm78

Представи си 70 кг маса сега, а пък има мегдан за още до 31 Октомври... Mr. Green ooooh! Mr. Green ooooh! Mr. Green
Да, буначим се.
Заповядай и ти! Wink

# 275
  • Мнения: 7 430
...наистина не вярвам да си вече 70кг - колко си наддала до сега newsm78
Каква тънкофайка беше Hug

...а за клюто - предпочитам да ви чета и да се  smile3532 и да не се меся във вашите раздумки Mr. Green

# 276
  • Мнения: 15 619
...наистина не вярвам да си вече 70кг - колко си наддала до сега newsm78
Каква тънкофайка беше Hug

...а за клюто - предпочитам да ви чета и да се  smile3532 и да не се меся във вашите раздумки Mr. Green

Не съм се теглила точно преди да забременея, но последните години се движа около 56- 58 кг. Та, можеш да си представиш к`ъв сумо борец съм вече!!!!
Ама ти верно не си ме виждала скоро. Mr. Green Убавица съм станала... Joy Joy Joy

# 277
  • Мнения: 7 430
Утре идвам да те цункам тогаваСКа Hug

# 278
  • Мнения: 15 619
Утре идвам да те цункам тогаваСКа Hug
Понеделник и Вторник почивам , чак в Сряда съм на линия, бих излязла на кафенце във Вторник, с най-голямо удоволствие...
В Понеделник съм заета малко с наследника и със сестра ми, която реши да се жени, та ще ходя с тях до общината...и въобще не знам как ще ми се стече денят?!?!?!
Вечерта трябва да изпратя Димитър...
Но се надявам във Вторник да съм без ангажименти...
Ще ти пратя телефона на лични... Прати ми и ти твоите, моля!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 279
# 280
  • Мнения: 1 063
Хм....май всички са зачезнали я към морето, я към Балкана newsm12
Иска ми се ама нъц Crossing Arms  Hug
Бяхме навън с децата, днес е поносимо като температура и леко подухва...

Дидка направо ме разбиваш с тези картинки  Joy от къде ги вадиш....преди питах Меги тя каза, че си ги вади пътьом....
И днес ли имате майстори ooooh!
А за басейна знаеш ли как завиждам, аз и в Сливен не мога да се топна, че в нашия двор надничат къщите на комшиите и  ме е страх на някой да не му прилошее от гледката Mr. Green

Луне аз съм ти конкуренция, килата си ги имам и без да съм бременна  Embarassed
 Мечтая като си дойда в Сливен да ходя на фитнес вечер...Дидка искаш ли двете Laughing

# 281
  • Мнения: 15 619
... 
  А за басейна знаеш ли как завиждам, аз и в Сливен не мога да се топна, че в нашия двор надничат къщите на комшиите и  ме е страх на някой да не му прилошее от гледката Mr. Green

Луне аз съм ти конкуренция, килата си ги имам и без да съм бременна  Embarassed
 Мечтая като си дойда в Сливен да ходя на фитнес вечер...Дидка искаш ли двете Laughing
И у нас почти всичко се вижда, ама хич не ми дреме... Голям кеф е!
Ех, тоя мой късмет!
Направо ме окъпа с тая розова скрежина. хубаво ми наклепа белия панталон... ooooh! ooooh! ooooh! Как ще си ходя после?!

# 282
  • Мнения: 1 063
Ъъъъъъъъъ к`во newsm78, аз ли......

Ето ти един от моите ще стане ли Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 13:55 от Iva M.

# 283
  • Мнения: 7 430


Дидка направо ме разбиваш с тези картинки  Joy от къде ги вадиш....преди питах Меги тя каза, че си ги вади пътьом....
И днес ли имате майстори ooooh!
А за басейна знаеш ли как завиждам, аз и в Сливен не мога да се топна,
 Мечтая като си дойда в Сливен да ходя на фитнес вечер...Дидка искаш ли двете Laughing

Ето от от тук ...страхотни са, нали Wink

Да, няколко дни копаят септична яма, че тук нямаме канализация Tired
...а за басейна, като си дойдете в Сливен ще идваш тук с малките - тук освен гълъбите на баща ми някой кой друг да ни види Hug
...ще показваме зноини тела
За фитнеса съм навитак  thumbsup кога да ви чакаме ... newsm12

Аз от две седмици двалих две килца и повече не мърдам Banghead

ЛунКе, чакам да звъннеш smile3552

# 284
  • Мнения: 1 063
Жестоки са да, ама аз съм малкооо скарана с техниката и да не мислиш, че разбрах как се свалят Embarassed
Мерси за поканата за басейна, ще се възползваме Hug ама ако сме само двете....
Надявам се в петък да тръгнем, но все едно не съм го казала..... smile3505
И аз от днес реших да не ям месо и тестени, газирано...че да видим, онези, които бях свалила предния път бързо си ги върнах и сега сначале  ooooh!

Ще трябва като че ли нова тема...

Общи условия

Активация на акаунт