~ Лунна диета 15.06.07 г. /Петък / НАЧАЛО : 06:13 ч. ~

  • 4 674
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Приемате ли нови в отбора  Wink записвам се и успех на всички  newsm10
Hug Hug HugБраво и Успех welcome welcome welcome

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте, аз отново се включвам и този път ще се пробвам за 3 дни. Успех на всички!  bouquet

# 17
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз се записвам Peace

# 18
  • Мнения: 634
Здравейтеееееее Hug
Аз пак съм тук! Heart Eyes
На мен много ми харесва лунуването.
Оняден прегреших с едни пържени картофки, а вчера с пълнени чушки-понеже това ми е любимото ядене, не можах да устоя Blush, та от днес ще се опитам на айрянче, но в краен случай съм приготвила един домат със сиренце. Rolling Eyes
Миналата седмица лунувах с една колежка, която й беше за пръв път и постоянно ми говореше за храна още преди да започне гладуването Close, затова сега съм сама Simple Smile

Успех на всички и най-вече на начинаещите! Hug Не е толкова трудно, само да не си втълпявате постоянно, че сте гладни. При всяко постъргване на стомаха пийте вода и аз пак да си кажа трика с коремните вдишвания- не знам дали някой го пробва, но на мен си ми действа Peace Когато усетите вече остри болки от глад и се запътвате към хладилника- пет много дълбоки коремни вдишвания притъпяват глада  bouquet
Айде! И да се похвалите с много минуси Hug Hug

# 19
  • Мнения: 247
Добро утро  Simple Smile
дайте идеи какво може да се консумира днес и 3-тия ден  Embarassed че ми е за първи път  Hug

Успех момичета

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Невидимка, благодаря, че сподели с нас трика си с вдишванията Hug
Аз лично ще го приложа!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз ще лунувам.
И без това ме мори някакъв вирус, добре ще ми се отрази.
Обаче, аз така и не схванах - някои я правят по три дена, така ли? Един преди, един - по време и един - след самия цикъл newsm78

Ако се прави така, вероятно е само за пълните фази - новолуние и пълнолуние, защото иначе всяка седмица по три дена глад си е направо изтощително - докато се захрани човек и пак трябва да гладува Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 537
Къде без мен  Crazy Записвам се и аз  Laughing

# 23
  • Мнения: 657
Запис и от мен

# 24
  • Мнения: 1 765
Хайде, и аз с вас!  Party Crazy Flutter

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Тази седмица ще съм лунатичка с вас  Laughing  Hug

# 26
  • Мнения: 780
запис дано устискам чеее напоследък съм захапала едни неща дето хич не трябва и да ги помисрисвам хубавото е че не повличват кантара  Mr. Green
Успех момичета   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 975
Zapis i uspeh na wsi4ki Peace

# 28
  • Мнения: 186
Здравейте лунички  Hug
Този път съм с вас, дано да издържа, че мен винаги ме гони глад  newsm78
Успех на всички с минусите   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 130
И аз съм на линия да знаете !
Невидимка това с вдишванията и издишванията ще го пробвам 100% като огладнея ама ако задуха някой вихър или се заформи някоя буря къмто София да не се плашите - туй съм аз вдишвам и издишвам от глад  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
КЛОНКА мисля че тридневното лунуване се отнася за пълнолунието точно, а за останалите фази - по един ден, иначе си права трябва от 7 дни на седмица 3 да лунуваш 1-2 да се захранваш ама после пак на лека храна щтото то станало време пак за луна  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт