Триколка Jane, Cam, Chicco или Peg Perego

  • 5 936
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Магазин РОШКО, благодаря ти много за информацията! Значи, още повече увеличаваме вариантите... Ще взема да сменя и заглавието на темата, а през уикенда ще обикаляме да видим и новите предложения наживо! Simple Smile

Колебанията започват да се увеличават и да се въртят между:
Slalom Pro - Jane (3 в 1);
Cortina X3 Tris - Cam (3 в 1);
Trio S3 Auto-fix top - Chicco (3 в 1);
GT3 Naked Completo - Peg Perego (летен кош + столче за кола).
Ще се радвам на всякакви отзиви и мнения за гореизброените модели!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 457
И аз също много харесвам Пег Перегото Peace,това е една от най-широките колички,със сигурност е пошширока от триколката на чико,Куини ,Кам PeaceС пълно легнало положение е ,а и можеш да не си купуваш най-скъпото столче на Пег Перего,а да си вземеш  PRIMO VIAGGIO за 290 ,а има и от миналата година цветове по 200 и 250 лева  Peace ,имаш и безплатна доставка  PeaceАз в момента със с Пег Перего ,а бях С чико и от двете съм много доволна Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 472
И аз също много харесвам Пег Перегото Peace,това е една от най-широките колички,със сигурност е пошширока от триколката на чико,Куини ,Кам PeaceС пълно легнало положение е ,а и можеш да не си купуваш най-скъпото столче на Пег Перего,а да си вземеш  PRIMO VIAGGIO за 290 ,а има и от миналата година цветове по 200 и 250 лева  Peace ,имаш и безплатна доставка  PeaceАз в момента със с Пег Перего ,а бях С чико и от двете съм много доволна Peace

koteto 123 е напълно права, в момента има промоция на PRIMO VIAGGIO и PRIMO VIAGGIO SIP съответно 200 и 250, но са само в един цвят - тъмно оранж, предвид това, че системата е Naked (т.с. може да остане само шаси и да се монтира столчето) цвета може и да не се комбинира с цвета на количката.

# 18
  • Мнения: 466
Нашата първа количка беше АТ4 на Пег Перего, която вече я няма в новата колекция и след това излезна триколката със почти същото шаси . Тогава я препоръчах на една мама от форума yanast, тя си я купи и сега изрових нейното мнение за GT3. Надявам се да ти е полезно.

"Държа да отбележа, че мнението ми е пристрастно, защото много си харесвам количката, но... На Jane Slalom Pro 8 килограма е само рамката, много ясно е показано на сайта. А колко тежи летния кош-не можах да видя. На Пег Перего килата са 13, но с всичко-сенник, кош за багаж, летен кош.
Все пак аз смятам, че големите помпащи гуми правят количката много по-лесна и лека за бутане от някоя лека количка с малки колела-лично аз съм пробвала да бутам Чико Кортина с 6 кг бебе и без никакъв багаж-буташе се точно толкова леко, колкото моята GT3 с 10 кг. бебе, 1.5 л. минерална вода, покупки, одеалце, играчки, мето яке и каквото още можете да се сетите-аз си товаря количката все едно няма да се прибирам 3 дни
Аз лично не мисля въобще да си упувам лятна количка.
Желая на всяка от вас да си харесва количката колкото аз-моята
Успех в избора!!!
Екстрите според мен са (в сравнение с триколката на чико):
-поставката за чаша, както и 2-те поставки за чаша за детето.
-по-големия кош за покупки
-по-дълбок сенник, който може да се накланя напред
-регулираща се поставка за крачетата
-режимите на амортисьорите са 3-за асфалт, мек терен (трева) и твърд неравен терен (калдаръм) "
 

Надявам се, че тя няма да се сърди, че съм я цитирала.

Успех в избора !
 
 

# 19
  • Мнения: 498
Мила, на мен също ми бе харесало триото на Чико. Въпреки, че бебчето ми се роди ноември, реших обаче че ще мина без кош за нородено. Ние нямаме асансьор нито електронна брава на входа и щеше да ми е трудно да свалям количката. Избрах си CT 0.2. Мисълта ми е, че летният вариант на количката може да се ползва и зимата - купих си ТСМ пухено чувалче, освен това имам и покривало (чул), така че зимата спокойно си разхождах детето в лятната част. Неудобството при мен бе, че детето не гледа към мен. Но поравно ползвах както столчето за кола, което се фиксира към количката, така и лятната част. Столчето за кола на Чико въобще не е като повечето столчета според мен -детето лежи на гърба си. Разхождала съм детето си без да се притеснявам за времето прекарано в него.

Ако ще возиш обаче в летния вариант на количка е важно тя да има напълно легнало положение!!!!

Успех!

Пег Перего в началото много ме изкушаваше, но честно казано ми се стори доста ниска

# 20
  • Мнения: 2 663
probvala sam vsichkite varianti za kojto pita6 i Jane e naj-dobria izbor.
pogledni Buggster-otgovaria na iziskvaniata ti i niama da imash nuzda ot liatna kolichka!
P.p.izvinete me za latinicata ,pisha ot gsm

# 21
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
P.p.izvinete me za latinicata ,pisha ot gsm

Леле, милата, недей да се хабиш така! Wink

И в други теми гледах, че си много впечталена от Jane, аз също съм си я наумила в момента и още утре се надявам да се хвърлим до Премаман, за да я видим наживо.

А Buggster-ът това ли е? Ако е тя, с много малки гуми е, не ми радват окото; аз искам гуми-грамадани. Mr. Green

# 22
Не е създадена още количката която да отговаря на всичките ти изисквания. "Идеалната" количка според мен е тази

http://www.zooper.com/p-zydeco-f.html

но май не се продава в БГ, а дори тук е $500. Но е тежка и влиза трудно дори в голям габажник.

Та помсили си дали няма да ти е по-лесно с 2 (че и с 3) колички - ако има къде да ги държиш. Ние имаме  една ултралека тип "чадър" да седи за постоянно в багажника, една Пег Перего Рома (обръща се, затваря се, на пружини е и може да се спи в нея), и един Зупър е на път (по-лекия модел триколка). Не излиза по-скъпо ако има откъде да вземеш на старо (и Зупърите и ПП са доста яки).

# 23
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Вчера най-сетне сколасахме да отидем до Премаман и май количката ще е Jane - много я харесахме и двамата с мъжа ми. До няколко дни най-вероятно ще я вземем. Simple Smile

Благодаря на всички ви за мненията! Grinning

# 24
  • Мнения: 1 449
момичета мисли те ли че летния вариант на Чикото може да се ползва за най малко бебе?
Не може - "летният" вариант е за възраст над 5-6 месеца. Легналото положение има немалък наклон.

# 25
  • Мнения: 166
момичета мисли те ли че летния вариант на Чикото може да се ползва за най малко бебе?
Не може - "летният" вариант е за възраст над 5-6 месеца. Легналото положение има немалък наклон.

 Peace

# 26
Zdraveitre,

Nie sashto se doverihme na markata CAM, kogato triabvashe da izberem detska kolichka. Interesat kam firmata ni be provokiran kogato vav muzei v Dania za ulesnenie na posetitelite imashe detski kolichki s marka CAM. Kombinaciite ot kolichki koito se predlagat na pazara sa naistina mnogo no varianta na CAM nai ni dopadna. Kolichkata se kazva Combi System Tris. Mnogo e udobno kogato proizvoditeliat e pomislil za vsichko i sega imame kolichka za viskakvi atmosferni uslovia i s vsichki prinadlejnosti - investiciata si struva. Da ne govorim che se spestiava i miasto i vreme za tarsene na vsichko pootdelno. CAM prisastva veche vav vsichki po golemi magazini za deca, a zabeliazahme che otskoro ima i niakolko artikula na CAM v Metro. Cenata na kolichkata beshe 994,80lv - dosta priemlivo za cialata kombinacia.
 

# 27
  • Мнения: 454
Ползвам Jane Slalom Pro и съм много доволна. Мога накратко да ти кажа плюсовете и минусите, които съм установила до сега. Първо плюсовете:
-количката е стабилна, коша за новородено се закрепва с коланите за задната седалка(това го имат повечето кошове), с покривалото зимата не духа на детето и се регулира в някакви граници нивото на гръбчето.
-в летния вариант количката е доста широка, за разлика от доста други.
-като проходимост е много добра
-не на последно място като външен вид продължава да ми харесва много

Минусите:
-столчето за кола няма auto fix
-багажника е доста малък, с сравнение с Bebe Confort High Trek
-както и да го гледаш количката не е от най-леките, шасите е 8 кг., но с лятната част става околко 12. Прецени внимателно дали влиза в багажника ви, защото в едната от колите ни влиза само като се махне едното колело.

Може и да има още но в момента не се сещам, а трябва и да излизам. Ако имаш въпроси, пиши на лични.

Общи условия

Активация на акаунт