Световно известната морковена диета на Теран Дортес !

  • 8 870
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 177
Шок е, и още как! Такова рязко отслабване е вредно, ако изобщо е възможно, защото си мисля, че дори да спреш да ядеш, пак не можеш да свалиш толкова за една седмица.
Преувеличават малко  Wink

# 31
  • Мнения: 552
Хей, Поци,
Ти си велик  Joy
Снощи те четох как се каниш в зелевата темичка, ама честно, не вярвах, че ще сътвориш такава диетка.
А между другото - бива си я  Wink

# 32
  • Мнения: 2 147
 Joy hahaha
...майтапчия Simple Smile
...но четейки я , може и да има ефект newsm78

# 33
  • Мнения: 231
Няма начин да няма ефект Grinning,особено и след поправката със стопените кг. вече не са 7,5-8,5  Shocked,а само 3-4,което си е съвсем нормално мисля Wink.

# 34
# 35
  • Мнения: 4 678
Ако уважавах диетите,нямаше да се гавря с тях
На доста хора съм помогнал да свалят по някой килограм,но с предварителната уговорка ,че ме слушат и това им стане начин на хранене с години напред.Може на някои да се стори сложен и скучен процес,но свалянето дори на 1 килограм ЗАВИНАГИ не е лесна работа.Говоря за сваляне без Йо-Йо ефект,дори след години.Освен ако напълняването е в следствие на бременност, или здравословен или психически проблем bouquet

# 36
  • Мнения: 2 331
тъкмо взе да ми става смешна гаврата,ти пък смени тона...карай така,пък,който се хване! Party

# 37
  • Мнения: 4 678
Пускам нова, световно известна копривена диета на Солкре Ян Дуде
ЗА хора и домашни любимци страдащи от липса на желязо Peace

# 38
  • Мнения: 2 331
ти на пазар за щуротии ли беше цял следобед???ще изкъртя РС-то от смях! hahaha hahaha

# 39
  • Мнения: 4 678
Но Солкре Ян Дуде явно е имал проблем с копривата, и за това реши да пуснем спаначната диета Hug

# 40
  • Мнения: 684
Аз мисля да се пробвам от утре. Ако сваля 5 килограма ще те разцелувам , Поци и всичките доктори измислили тая диета  love001 newsm62. Точно това ми е целта Hug
А и не ми се струва трудна диетата, даже приятна. Аз много обичам моркови Peace
Hug Hug HugИ аз и аз ще целувам bowuu

# 41
  • Мнения: 1 280
Доктор Поци,виж ги какви се бееее..няма угодия...как да отслабнем? -даваш им диети,и почва веселбата..смях,закачки ,все не имхаресва..я пусни една диетка с Фафлички,сладолед4ета и торти4ки,дано им хареса на девойките! ? На мен най много ще ми хареса,защото една от причините да съм с екстра кг,си е тоно тази - умирам за сладички неща... Crazy Embarassed

# 42
  • Мнения: 4 678
Доктор Поци,виж ги какви се бееее..няма угодия...как да отслабнем? -даваш им диети,и почва веселбата..смях,закачки ,все не имхаресва..я пусни една диетка с Фафлички,сладолед4ета и торти4ки,дано им хареса на девойките! ? На мен най много ще ми хареса,защото една от причините да съм с екстра кг,си е тоно тази - умирам за сладички неща... Crazy Embarassed

 newsm12

# 43
  • Мнения: 2 331
аааааааааа,не!ако сега и такава диета "залепиш"във форума,няма да ми стигнат емотиконите за смеха и блъскането по главата!!! fight

# 44
  • Мнения: 4 678
 Сланина и мас да включа ли?

Общи условия

Активация на акаунт