мазна кожа на лицето

  • 3 739
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 661
Аз също бих препоръчала матиращия лосион на Avene от серията Clenance. Другите продукти от серията вероятно сащо са добри, но не съм ги пробвала. Този лосион е двукомпонентен - съдържа някаква антибактериална пудра, която абсорбира мастната секреция и лицето наистина изобщо не лъщи.

Аз препоръчвам гела за измиване и крем за мазна и смесена кожа на BIODERMA  newsm10
Peace Peace Peace
матиращият крем е направо вълшебен, но ако можеш си вземи и този за през ноща
Серията се казва - Себио
А този матиращ крем на Bioderma от какъв ценови порядък е?
30 лв.

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Garnier Pur




или на Орифлейм

 Optimals Balance Foaming Cleanser ,овлажнител с матиращ ефект - Optimals Balance Mattifying Fluid SPF 8,нощен крем/Optimals Hydra Energy Cream
 

 Peace
newsm10-и моята е супер мазна и това ми действа

# 17
  • Мнения: 1 424
Аз лично съм много доволна от синята серия на Лореал -Pure zone Peace
И аз съм много доволна  Peace Ползвам Лореал вече 2-3 години и нямам никакви оплаквания  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
Това е много добро за мазна кожа  Peace

# 19
  • Мнения: 3 376
Преди години ми се беше появил такъв проблем с кожата..какво ли не пробвах,на козметик ходих,на дерматолог,ползвах медицинска козметика,купувах си и други марки,все от най-скъпите,но нищо нямаше ефект.Единственото нещо,което ме спаси и оттогава кожата ми е толкова хубава колкото никога не е била са трите стъпки на Клиник!!!Препоръчвам го с две ръце,за мен това е правилния път към добрата кожа!!!
/Трябва вече да ми плащат процент за раклама която им правя навсякъде Mr. Green/

# 20
  • Мнения: 13 512
Преди години ми се беше появил такъв проблем с кожата..какво ли не пробвах,на козметик ходих,на дерматолог,ползвах медицинска козметика,купувах си и други марки,все от най-скъпите,но нищо нямаше ефект.Единственото нещо,което ме спаси и оттогава кожата ми е толкова хубава колкото никога не е била са трите стъпки на Клиник!!!Препоръчвам го с две ръце,за мен това е правилния път към добрата кожа!!!
/Трябва вече да ми плащат процент за раклама която им правя навсякъде Mr. Green/
И аз така открих трите стъпки и ето, вече 7-8 години ги ползвам и не бих се отказала от тях. Само благодарение на тях, кожата ми изглежда здрава и "добре гледана".

# 21
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз си взех ето този на LED преди 2 седмици, доволна съм http://cgi.ebay.fr/LED-ACTIPUR-CREME-TEINTEE-FONCEE-Chez-PARACLA … D1VQQcmdZViewItem

Общи условия

Активация на акаунт