от кога 5 хранения на ден

  • 1 887
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Бяхме на 3мес, защото не искаха да изяждат полагаемите грамажи на всяко хранене. Самичко бебето ще ти подскаже колко пъти на ден да яде.

# 16
  • Мнения: 2 401
Мойта е на 5 от втория месец.

# 17
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Рали беше на пет от втория месец, а от 4-5 месец сме на 4 хранения. Много ми е поспаливо детето и злоядичко, но на килограми е добре и педито каза да не я насилвам.

# 18
  • Мнения: 2 051
Само от детето зависи.
Моите минаха на 5 хранения на 9 месеца.

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Зависи от детето - ние вече сме на 4 хранения, много рядко на 5. А когато беше на 3 месеца мина сам на 5 хранения

# 20
  • София
  • Мнения: 1 423
Детето само ще си покаже, когато е готово. Води се по него. Моят син мина на 5 хранения към петия месец.  Peace

# 21
  • Мнения: 95
И аз ще кажа, че си зависи изцяло от детето. Моето бебче мина на 5 храения от 5-тия месец.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Зависи от детето PeaceНашата дъщеря мина на 5 хранения от 4 месец

# 23
  • Мнения: 94
От 4 месец минахме на 5 хранения,но сутрин се будеше към 6 ч.

# 24
  • Мнения: 4 111
от 3 месечна възраст се храним по 5 пъти на ден - 8, 11, 14, 17 и 20 часа. Малкия си има изграден режим и сам се събужда за храна - много рядко закъснява, но не повече от половин час.

# 25
  • Мнения: 2 271
И аз започнах 5 кратно хранене през 3м!

# 26
  • Мнения: 146
аз я будя на всеки три часа дори и да спи ,за да спазвам някакъв режим,но напоследък едвам я будя и тя не винаги яде, снощи например изяде едвам 30мл!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Може би е време да мине на 5 хранения, макар че на мен ми се струва раничко още....

# 27
  • Мнения: 888
все още си папкаме честичко- на 3- 4 часа, а и през нощта/Лора/, а каката премина към 5 хранения към 1г., сега е на 4 хранения!

# 28
  • Мнения: 276
Моята щерка доскоро ядеше по 6 пъти дневно, но от няколко дни сама си промени режима и започна да иска по-нарядко да яде (т.е. на по-големи часови интервали), и усещам, че явно и ние ще преминаваме на 5-кратно хранене.

# 29
  • Мнения: 145
Деница е на 5-кратно хранене от края на 3-тия месец, просто тогава спря да се буди през нощта. baby_neutral
И ние така,аз мислех че като е недоносено и се роди само 2,100 ще се храним дълго време по 6-7 пъти,но детето само си реши.

Общи условия

Активация на акаунт