Cangaroo Infinity

  • 3 756
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6
Дали има някой,който да се е сдобил с този модел,мисля че е най-новият?
А също така искам да си кажете мнението си за нея.
Цената е около 380-400 лв.

Ето малко инфо:

-алуминиева конструкция
- предни въртящи се колела с възможност за застопоряване
- регулираща се на височина дръжка
- предпазен колан с 5 точки на захващане
- обръщащ се кош
-луксозен сенник
-луксозно покривало
- голям кош за багаж
- допълнителен зимен кош + дъждобран
- предлага се в синьо,червено и розово


# 1
  • София
  • Мнения: 372
Ние имаме такава  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 372
Едно допълнение-дръжката не се регулира на височина.
наистина е лека,коша обаче не е голям и като цялостен товар количката може да носи 15кг!!
Коша за новородено е един от най-големите срещани на пазара,но не е много добре балансиран и трябва да се внимава къде се позиционира бебето.Малко трудно се управлява когато тротоарите са разбити ,понякога е трудно да се качва и слиза от бордюр.иначе е доста маневрена.
За сега я ползвам само със коша за новородено и не мога ди кажа нищо за седящото положение освен ,че е едно и се накланя самия кош,а не се разгъва(незнам дали ме разбра)
Успех.
Цената е добра спрямо качеството

# 3
  • Мнения: 39
АЗ СЕГА СИ ИЗБИРАМ КОЛИЧКА, БЯХ СЕ СПРЯЛА НА ТОЗИ МОДЕЛ, МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ НЯМА ДА Е УДОБНО ЗА ДЕТЕТО СЕДНАЛОТО ПОЛОЖЕНИЕ НЯМА СТЕПЕНИ ЗА ГРЪБЧЕТО.

# 4
  • София
  • Мнения: 372
е тя се накланя цялостно.Както на Куини Бъз е положението.Братята китайци са майстори на копирането  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 251

Коша за новородено е един от най-големите срещани на пазара,но не е много добре балансиран и трябва да се внимава къде се позиционира бебето. [/color][/size]

В смисъл? newsm78 newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 372
в смисъл,че оста оста,на която се държи коша е една средна(погледни на снимката) и ако сложиш бебето в горния край то ще лежи с главата на долу .Определено е голям коша -моето момченце е на 4 месеца ,а е вече 70 см и 7.500кг,това са размери на бебе на 7месеца- и се чувства добре вътре .Не го притиска от никъде  Peace. За сравнение на Чико и Куини кошовете са по-тесни и къси .
 Все пак е най-добре като си купувате количка да я огледате и да прецените дали ви е удобна за маневриране,лека и да ви харесва разбира се.

# 7
  • Мнения: 1 251
в смисъл,че оста оста,на която се държи коша е една средна(погледни на снимката) и ако сложиш бебето в горния край то ще лежи с главата на долу .Определено е голям коша -моето момченце е на 4 месеца ,а е вече 70 см и 7.500кг,това са размери на бебе на 7месеца- и се чувства добре вътре .Не го притиска от никъде  Peace. За сравнение на Чико и Куини кошовете са по-тесни и къси .
 Все пак е най-добре като си купувате количка да я огледате и да прецените дали ви е удобна за маневриране,лека и да ви харесва разбира се.

Но нали е стабилно захванато кошчето за новородено и няма опасност да се обърне или нещо такова?

# 8
  • София
  • Мнения: 372
НЯМА!! Иначе и аз нямаше да я купя  Laughing но се люлее малко напред и назад. Споко -количката е добра . Peace
А забравих да спомена ,че коша е дълбок и сигурен -няма опасност бебето да падне докато се върти

# 9
  • Мнения: 3 926
Извинявам се, че се намесвам, но за тази цена аз бих си взела Макси-Кози Сити, която си е комбинирана и има степени на гръбчето и т.н.Освен това е 9 кг., капакът може да се обръща, така че бебето да гледа към майката и към нея може да се закачи кошница на същата фирма, без да е нужно да се взима зимен кош. Само предлагам Peace

# 10
  • Мнения: 424
здравейте . имам въпрос към майките, които имат такъв модел количка - доволни ли сте? какви са предимствата на тая количка. аз лично от цялото обикаляне и гледане на какви ли не колички, нещо се влюбих в тая количка Heart Eyes и затова питам как е . на мен което ми направи впечатление е , че е изумително лека Party ( за мене е важно да мога да си я катеря по стълбите сама) и в същото време е стабилна. надявам се да има мами, ползващи и ползвали инфинити, въпреки, че тя е съвсем нов модел . благодаря предварително !!! Hug

# 11
  • Мнения: 1 251
Аз съм си харесала тази  - http://911.bg/a2/offers.asp?p=2600877 , единствената разлика е гумата отпред, но на мен с три колела ми се струва по-лесна за маневриране. Иначе скоро имаше две подобни теми, виж едната : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199282.0

# 12
  • Мнения: 424
много благодаря  Peace

# 13
  • Мнения: 424
''Братята китайци са майстори на копирането ''

о да, специално инфинити и моделът с 3 гуми- Carrera копират без разминаване чиковски колички  Peace много са добри  smile3521

# 14
Аз ползвам тази количка от скоро (1 месец). Много се лутах докато намеря подходящата количка за мен и моето дете. Praynig Накрая се спрях на тази. Не съжалявам изобщо че съм я купила много е добра: лесна за управление, има два коша (за новородено и летен) (а аз много държах количката, която ще си  закупя да има два коша), алуминиева конструкция, красива е (повечето хора изказват мнение, че много им харесва  дори си мислят, че не е от Б-я тъй като мъжът ми работи в Гърция хората си мислят, че тази хубава количка е от там. Даже магазинерката на магазина от който зкупих ми сподели, че заради тази количка иска да си роди още едно дете, а тя и ма бизнаци!)  Hug Количката е много добра, Супер е!!!   bouquet ]

# 15
  • Мнения: 60
Здравейте на Всички!
 Скоро ще ставам татко и с жена ми оглеждаме активно количките на пазара. Много  ни е харесала Infinity / Cangaroo  и  искахме да разберем от хората които я ползват  дали са доволни от нея. Знам , че моделът е  от тази година (2007) и се надявам вече да има хора които са я ползвали почти цяла година и имат конкретни впечатления.
Моля пишете дали е стабилна,  Колко килограма е, лесна ли е за маневриране, дали е удобна за бебо и въобще всичко което ви е направило впечатление за този модел.Моля пишете дали  вариантът за малко -поотраснало дете може да се направи да легне напълно за да спи нормално детето
Благодаря Ви предварително  за отговорите !

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 22:32 от kokomania

# 16
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Здравей.
Моят съвет е за тези пари да си купите нещо марково,дори и да е по-стар модел.Направих грешката да си купя Кенгуру Ексес.Дълбоко съжалявам.Много е тежка ,сама ми е много трудно да я нося по стълбите.Освен това летният кош няма напълно легнало положение и ако синът ми заспи се налага да спи полуседнал.Когато избирате,гледайте летният кош да  може да ляга напълно.
Това е просто мое мнение.Може да не го взимате предвид.Предполагам,че и Инфинитито са на същия принцип.

# 17
  • Мнения: 60
Благодаря за отговора ,
и все пак бих искал да  попитам дали някой не си е купил точно този модел, защото между различните модели има големи разлики . Освен това някой спомена, че точно този модел е много лек , което звучи обнадеждаващо!
Мерси предварително на всички , които споделят мнението си и най-вече на такива родители които ползват точно този модел  !

# 18
  • София
  • Мнения: 372
прочетет по-горе  Peace
Почти година никой не я е ползвал ,имайки предвид,че аз купих първата такава количка в Бг през май Laughing

Лека е и като се свикне с колелата и бордюрите съм доволна

# 19
  • Мнения: 60
Здравей galastra

Внимателно проследих всичко писано във форума по темата , но жена ми е много предпазлива, все пак  това ще ни е първо дете  и внимаваме какво купуваме , а и нямаме толкова много опит.
Исках да попитам , дали  летният кош може да легне напълно , защото никъде  не е писано нищо по  темата . Di 13  е писала  за друг модел на кенгуру , че  не може, а аз съм виждал инфинити само на каталог и на снимка. А иначе много ми хареса този модел !

Надявам се , че от май до сега  количката се държи добре и не си недоволна!

Благодаря ти за съдействието !

# 20
  • Мнения: 60
Здравейте отново ,
 учудвам се , че никой не е писал по темата. Както казва жена ми , тук във форума си имаме един припрян тате Simple Smile
 дано не досаждам ,но много  искам да науча мнение на потребителите относно тази количка !

МЕРСИ

# 21
  • Мнения: 1 251
Ние си купихме ето тази http://911.bg/a2/offers.asp?p=2600877 ,аз лично много си я харесвам, определено е лека и много маневрена, предното колело може и да се върти, а може и само напред да стои застопорено. За седналото положение не мога да кажа, още ни е рано, но наистина не се сваля положението на гърба, а се мести на три нива цялата количка. Ако ми остане време ще я снимам нагледно как точно става и ще сложа снимки. Иначе коша за новородено е дълъг към 80 см. и на нас ние е добре, а вървим доста големи. На 4 м. сме 7500 и 67 см. Joy И в студа с дъждобрана е доста удобно, бебо не го духа вятъра и си има прозорче, през което да влиза въздух. Лично на мен тази повече ми хареса и затова я взех.

# 22
  • София
  • Мнения: 372
....., тук във форума си имаме един припрян тате Simple Smile
 дано не досаждам ,но много  искам да науча мнение на потребителите относно тази количка !

МЕРСИ


 Laughing Laughing ама нали за това сте татковците ....именно нашия тати избра количката  Peace


разликата с карера е само в предното колело.Понякога съжалявам ,че взех с 2,но ми се стори по-стабилна,а е и доста екстравагантна .Не се чуди повече,а ако ти харесва я вземи .Заслужава си.Но ако искате да ползвате количката и за 2ро дете ,и имате финансова възможност си вземете Jane .Любимата ми количка ,но е скъпа

# 23
  • Мнения: 4 546
аз имам такава количка, моделът с двете колелета. не мога да преценя доволна ли съм или не, защото май от магазина нещо са ни преметнали. още първите пъти като сложих бебето се оказа, че кошът виси малко надолу от към главата му. дадохме я на ремонт, поправиха я за една седмица /сервизът е в София, а аз не съм от там/ . имахме разправии с магазина, от който я бяхме купили. наскоро пък се оказа, че са ни я продали без една част - пластмасовата дръжка , която за летния кош предпазва детето да не падне. това съвсем случайно го видях от количката на друга мама. тъй като в магазина бяха безкрайно нелюбезни, обърнах се директно към Мони. бяха много любезни и ми изпратиха частта, като аз платих само куриерската пратка.
зимния кош е тесен, но мисля, че на повечето колички от този ценови диапазон са им такива размерите.
дотук с минусите. плюс е , че е много лека и маневрена. много лесно я свалям и качвам по стълбите, дръжката й е удобна, багажникът не е малък, чантата също ми побира всичко. засега само зимния кош използвам, но мисля, че и летния би трябвало да има напълно легнало положение, защото степените се регулират от количката, а не от коша.

# 24
  • Мнения: 60
Ехо,

Няма ли други майки ,които да  са си купили такава количка и да споделят мнение !

Много Ви моля помагайте !


Общи условия

Активация на акаунт