изморените ви мъже не искат секс?

  • 42 253
  • 396
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 236
Но как да предложиш да един мъж да го водиш на сексолог, като според него всички си е ок, а и да не е ок- няма време за такива женски глупости?! newsm78

Уплаши го, че има проблем с простата и го заведи поне на уролог. Това, че нищо не можеш да направиш не е вярно. Проблема може да бъде и физически и е напълно възможно да се коригира. Четох статистика колко много мъже след години полови смущения се оправят.
Ако трябва ТИ отиди на сексолог и му обясни положението. Така е възможно да му помогнеш, без да се налага той да присъства. Поне ОПИТАЙ, защото само с оплаквания няма да промениш нищо.
В краен случай му слагай Виагра в манджата. hahaha Ще се чуди какво му става и има шанс да се пробуди. bowuu
Само не се примирявай. Пробвай всичко и ако не стане - тогава си търси любовници и т.н

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 11:08 от tanky

# 31
  • Мнения: 22 431
Е, това определено не е за мен.
Секс 2пъти месечно бих откачила и не бих го изтраяла този мъж.
Работа ок, но не смятам, че двете неща имат някаква кой знае колко пряка зависимост.
Ако имаш желание, дори и изморен ще намериш начин. Тези оправдания хич не са ми по вкуса.

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мъжът ми работи нон стоп.Случвало се е да излиза сутрин по-тъмно и да се прибира вечер пак по-тъмно,изморен,напрегнат и т.н.
Доста често,няма почивка за него,имам предвид събота и неделя.Ако има задачи за вършене,отива на работа,без значение дали е празник или делник,почивките той сам си ги дава,когато има възможност.
Въпреки това обаче,колкото и да е изморен,винаги намира време за нас двамата.
Случвало се е и аз да съм буквално с изцедени сили,покрай грижите за децата по-цял ден,но както казах винаги намираме време един за друг.
На месеца два пъти секс newsm78 ами според мен това не е само от умора,явно има нещо друго.
Поговорете спокойно и се опитайте да решите проблема.
Пожелавам ви успех

# 33
Ами то 2 пъти в месеца е нормално бе хора.Как може да ви се иска повече, и то лятото в тези жeги.

# 34
Е аз съм най-зле от всички - не знам дали е точно да  кажа - веднъж месечно. То напоследък и нещо не му се получава и това от своя страна отлага още следващия път. Има си и причини- дългогодишен брак, проблеми по между ни. проблеми в работата.
Но и приятелките ми са горе долу така. Нещо мъжете рано се изхабяват.
Алтернатива ми е "заек".

# 35
  • Мнения: 1 475
Ами то 2 пъти в месеца е нормално бе хора.Как може да ви се иска повече, и то лятото в тези жeги.

Изобщо не е нормално, кое му е нормалното - нормално можеш да кажеш 2 пъти в седмицата, но 2 пъти в месеца е прекалено малко. Пък за жегите, хората са измислили баните, разжлаждаш се и се почвате, след това пак душ за разхлаждане! И мисля проблема е решен! Laughing

# 36
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Наистина е малко 2 пъти в месеца, но все пак трябва да се вземе предвид факторът "психическо натоварване", както и 6-те години брак. И не е задължително да е импотентен, сигурно просто няма желание човека. То апетита идва с яденето!

# 37
  • Мнения: 804
Хич не е нормално два пъти в месеца, че и като е по-рядко Confused
 Причините са комплексни според мен, явно вече сме им втръснали, не виждам никакво желание в очите му, уморени от работа и мисли по основните семейни отговорности, явно и по начало не си падат по секса newsm78 и какво ли още не.... А с времето вместо да има подобрение , нещата се влошават Rolling Eyes Майка ми като ми викаше " Бащати не ме уважава като жена", не можех да го разбера добре, ама сега го изпитвам на свой гръб и хич не я упреквам, че се ожени за друг мъж. (Сега ми се оплаква от много с*кс Mr. Green)
 Не искам и да обвиням мъжете, дето някой друг се изказа, те пък са ни добри в други отношенея, но как се отразява на нас това. Аз не се чувствам добре, като липсва секса, смятам че опитах доста различни неща и се уморих да се пъна, а и се чувствам идиотски, сякаш искам кой знае какво, па то си е нещо нормално newsm78 Тормози ме тоя проблем и незнам какво да те посъветвам. Ще следя темата.

# 38
  • Мнения: 4 380
Цитат
И не е задължително да е импотентен, сигурно просто няма желание човека. То апетита идва с яденето!

Импотентност е липса на либидо преди всичко. Така че "няма желание" и импотенция е едно и също.

Чудно ми е от колко кладенци води вадите за да ги защитавате вашите мъже. А те просто не са мъже в най-основната си мъжка функция. Ако на първата година брак секса е само уикенда....мило момиче, много ми е жал за теб, направо те виждам на сухо след няколко години. Замисли се над въпроса с кого би трябвало да работиш по въпроса за бебе!

# 39
  • Мнения: 2 270
Писах, трих, пак писах и пак трих . . .
При нас също се е случвало да правим секс 2-3 пъти месечно, но това са отделни месеци, години наред не ми се струва нормално

# 40
  • Мнения: 3 675
Мъжът ми работи такава работа, че цял ден е на крак-от 7 сутринта до 3,4 часа следобяд. Аз работя от 8,30 до 5,30, вярно в офис, но работата ми е свързана с психическо (умствено)натоварване. След работа пием по едно кафе, врътвам в кухнята нещо за ядене и заспиваме още в 10 часа и двамата. Така си скапан, че сексът е последното нещо, за което ни се мисли. Тъй,че ние действаме само в събота или неделя, този факт не пречи нито на мен, нито на него. Сега като искаме бебе, работим по-усърдно по въпроса. Това е, пак и възрастта си казва думата, човека на 40 години, с анемия, бързо се изморява. Мисля, че трябва да уважаваме и  желанията на мъжете до нас, както и те уважавам нашите. Ще следя темата.Приятен ден.

# 41

мъже да не искат секс- хвани единия ,удари другия,
моят мъж работи от 8 до 7 и събота и винаги е на линия за секс ,
затова ни върви брака
 

# 42

мъже да не искат секс- хвани единия ,удари другия,
моят мъж работи от 8 до 7 и събота и винаги е на линия за секс ,
затова ни върви брака
 

Нали се сещаш,че бачкаторската работа е едно, а умствената работа съпроводена със силно психическо напрежение е съвсем друго - и изтощава хората (не само мъжете) много повече. Факт е,че ежедневието ни е твърде напрегнато. Много по-лесно се понася физическата умора  Peace Не е важно,че мъжът ти работи от 8 до 7 и в Събота - по-важно е какво работи  Wink И мъжете са хора - и те чувстват умора - секса не е само тестостерон .

# 43
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Цитат
И не е задължително да е импотентен, сигурно просто няма желание човека. То апетита идва с яденето!

Импотентност е липса на либидо преди всичко. Така че "няма желание" и импотенция е едно и също.

Чудно ми е от колко кладенци води вадите за да ги защитавате вашите мъже. А те просто не са мъже в най-основната си мъжка функция. Ако на първата година брак секса е само уикенда....мило момиче, много ми е жал за теб, направо те виждам на сухо след няколко години. Замисли се над въпроса с кого би трябвало да работиш по въпроса за бебе!

Имах предвид, че това да не му става онази работа и това да му става, ама той да не иска са различни неща. 

# 44
  • Мнения: 212
Ама хайде стига с тоя секс бе.  Stop Като ви слуша човек има чувство, че само секс ви е в главата. Ами огледайте се наоколо - този живот не е само секс. Има и други по-важни неща на света. Работете, правете кариера, намерете си други по-интелигенти забавления. Секса е долнопробно забавление, първично и мръсно. Свързан е с най-първичните инстинкти на човека, остатък е от времената когато човек е бил животно. Бъдете по-изтънчени, по-духовни стига с тия първични инстнинкти. Не отива на днешния духовно извисен човек да мисли само за секс. Освен това замислете се за момент какво искате само от вашите нещастни мъже. Хем мъжът да е богат за да осигурява финансите на семейството което в днешно време означава той да работи много ама наистина много (освен ако не е бандюга) хем да е винаги на ваше разположение когато си поискате секс и хоп - готово. Ами не става така - идеални неща в природата няма. То оная работа при мъжа не става по желание. Казваш му хайде стани и той хоп-готов. Българския мъж беше мъж едно време при комунизма. Не случайно тогава се носеше славата на българските мъже надлъж и нашир сред рускини, чехкини, унгарки и т.н. които идваха на Черно море и заради "гларусите" по морето. Които ги помнят знаят за какво става дума. Ама тогава на българския мъж какво му беше - работата му работа и то сигурна, почивката му почивка и то сигурна, жилището му жилище и то сигурно, учението и здравето на децата осигурени от държавата и за тях не мислиш. Какво друго ти остава освен да мислиш за секс и други забавления. А сега - стрес и то много голям. Работа, пари, здраве, учение на децата - нищо сигурно няма. Всеки очаква мъжът да бъде всичко на този свят. Те затова мъжете взеха да си отиват на по 35-40 г. я от инфаркт я от инсулт....И после от къде била приказката "на болната жена, мъжът и умрял..."
Скоро гледах едно предаване по Дискавъри чанъл за елитните американски командоси. Та техния командир разказваше как тренират и как ги подлагат на нечовешки изпитания и стрес. И от цялата тази тренировка и постоянен стрес в който живеят повечето били импотентни. И това те си го разказват съвсем без никакво притеснение. Гледаш ги мъже като канари, камара от мускули, но почти напълно импотентни. Но тях това не ги притесняваше защото никой не искаше от тях да бъдат разплодни животни. Важното е да си вършат работата за която им плащат а другото никой не го интересува.

Общи условия

Активация на акаунт