Нормално ли е това?

  • 4 104
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 352
Мила canadianmom, проблема не е в брата, проблема е в мъжлето ти. Ако не говори с брат си, ще е с някой друг, ако не е и това, ще гледа телевизия или ще му се спи. Кокато липсва желание, причини да не се направи нещо винаги се намират. Честно да ти кажа този мъж те е приел за даденост, и понеже сте в чужбина си мисли, че си завързана за него с катинар.
Понеже казваш, че искаш децата ти да растат с баща, мога да те посъветвам следното - пълен игнор. Не го забелязвай, не говори с него, не го обгрижвай - остави го да се оправя сам. Не зная на него това дали ще му повлияе, но съм сигурна, че ти ще се почустваш по-добре. Организирай си нещата и забавленията с децата, без да го каниш, сядайте да се храните без да му предлагаш и на него. Покажи му, че ще се справите чудесно и сами. Все ми се струва, че ще му просветне на този търтей... и вземе че се осъзнае.
 Hug

# 46
  • Мнения: 236
 ох тия мъже бе леле #Cussing outи моя е за бой

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 22:49 от little Suzy

# 47
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
не прочетох всичко до тук...
брата на мъжа ти има ли семейство? - как се отнася то към разговорите им в чата?

# 48
Моята гледна точка за ситуацията е друга. При вас нещата са били ок преди да се родят децата, тогава цялото ти внимание и любов  са били съсредоточени в него. Това е класически синдром на мъжете след раждането на дете, а при тебе и две едно след друго, значи не се чувства обичан, обгрижван, център на вселената Joy., а отговорностите като татко растат и той не се чувства в силата си да се справи с тях. Когато говори с брат си двамата са най-важните един за друг. Аз бих ти предложила, ако имаш възможност за седмица да оставиш децата някой да ги гледа и си направи планове за себе си без него - отиване на козметик, фризьор, обикаляне магазини. Направи си планове без него и не изисквай нищо от него, нагласи се, ако трябва излез сама надявам се да те види тогава с други очи.

# 49
  • Мнения: 420
Брата живее с една жена от няколко години, тя е значително по-възрастна, деца не се очертават, и явно там не вървят нещата, за да търпи и тя...
А иначе, и преди и след раждането на децата, той си беше като трето дете, гледан, с 3 манджи ежедневно, изпран, изгладен...не знаеше къде са му гащите, в ръчичките му ги давах! Та не е бил пренебрегнат, това ми е мисълта.
Проблема наистина е в него, това ми е ясно, ама като говоря, да-да само слушам, ей така , колкото да млъкна. Май отдавна ме е оцвирил и ме приема за част от мебелировката. Sick
От утре смятам да се гримирам и да тръгна с рокли, че днес само роклята метнах, до грим не успях да стигна! Дано даде ефект! очаквайте включване утре! Laughing

# 50
Браво момиче, точно така, трябва да се погрижиш за себе си.  Laughing А това, което казваш с нищо не променя убежденията ми, дори ги потвърждава. И двамата с брат си /по-голяма жена от него/, гледат на жените си като майки и обслужващ персонал.  #2gunfire За съжаление донякъде и при мене е така. Ух тези глезени мъже! Embarassed Но аз напоследък виждам развитие при мене. Дали мъжа порасна или аз пораснах и се промених, а той след мене!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 352

От утре смятам да се гримирам и да тръгна с рокли, че днес само роклята метнах, до грим не успях да стигна! Дано даде ефект! очаквайте включване утре! Laughing

Чакаме включването.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт