Мъжко изказване

  • 5 544
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 716
БУБА, и аз не исках да я виждам ТАЗИ снимка   Sick

# 31
  • Мнения: 5 622
БУБА, и аз не исках да я виждам ТАЗИ снимка   Sick

А някои ядат и миди....  Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 2 716
БУБА, и аз не исках да я виждам ТАЗИ снимка   Sick

А някои ядат и миди....  Twisted Evil
И кучета....
Спамърки такива  Whistling

# 33
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз бих го обърнала на майтап. Също бих ги махнала. Мит е, че се увеличават или стават по-черни. Също бих поискала и той да си маха космите на чатала, на краката, ръцете, подмишките, гърба и гърдите (евентуално, ако има).  Peace

# 34
  • Мнения: 3 835
Няма как да постна моя снимка - за да видите сами... Реално ми го каза в момента, когато отивах на козметик и помолих козметичката да си каже тежкото мнение. На нея й трябваше лупата, за да ги вид и прецени. Иначе той ще спонсорира операцията, но си патя от такива мероприятия - преди 10 години си махнах един косъм от лявото зърно, и оттогава само растат растат и никой от всеизвестните методи за обезкосмяване не ги намалява, а чистя и от двете гърди... Последно действам с фото-епилация, но тя не се прилага през летните месеци заради слънцето. Така че дори и да предприема нещо, пак трябва да се изчака.

Определено се затруднявам, какво да те посъветвам. Обаче ми се струва, че този разговор, който водим тук, е най-добре да го проведеш с козметичката си. Ние все пак не сме те виждали, аз съм склонна да смятам, че е така както ти казваш, ама всичко е на теория. Ако наистина няма какво да махаш, е по-добре да не започваш. От друга страна, какво иска мъжа ти, какъв му е проблема? Hug   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 309
Твоя мъж е много загубен,ще ме извиняваш...
Но,ако ти е казал буквално така,както ни го предаваш...е повече от обидно.Аз не съм против махането на "третата вежда",но нека предложението,бъде внесено по-тактично Crossing Arms
Що се отнася до момента "веднъж махна ли - край...",не съм съгласна!Няма нужда някога да ги пускаш,че да се тревожиш как ще изглеждат след 100г.

# 36
  • Мнения: 843
   Тъкмо щях да се изрепча, че ще го таковам в таковата.. къде гледа толкова години / 4 /, но се сетих , че това/ окосмяването/  търпи промяна във времето. Сега нямам,  но  нищо чудно.. случва се. Ще ги махна, разбира се.
    и като си знам проклетата  кожа - ще се инфектира , и ще си ходя вместо с косми - с  пъпки, гнойни.
      На този етап от епилацията ми..  почти няма място,  което  да не се инфектира.  Принуждавам се да си епилирам краката с пинсета, добре че са малко. сори  за личните отметки.
     И да ме извинява  Сопрано за ануса,  но няма кандидати да ми  кацнат там с пинсетка. Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 1 798
"мъжко"   изказване? newsm78

Интересно.
Ти си имаш огледало, можеш и сама да прецениш.
Но щом сама казваш, че имало няколко косъма, махай ги.

Изказването не бих определила като мъжко.

# 38
Не си ти за бой ами той. Не знам какъв трябва да си за да си с космата жена. Клошар вероятно.

С мнението си не ангажирам никого, просто имам право на възмущение. Защо? Защото сме 2007ма и епохата на тоталитаризма замря. Сега сме глобализация. Глобализацията означава, че всички трябва да са като анджелина джоли.

# 39
  • Мнения: 963
Добре де, аз пък да питам всички, които искат "по-тактично да се казват тези неща", как да стане? Още помня как с един приятел мъдрихме часове наред как да каже на гаджето си... И съвсем не му беше приятно, че точно той трябва да ́и го каже... ама пусто като личат. А се поддържа иначе момичето.
П.П. Тя също имаше изисквания към него за почти 100% обезкосмяване (без мигли, вежди и глава), ама той така и не се оплака.

# 40
  • Мнения: 25 633
С мнението си не ангажирам никого, просто имам право на възмущение. Защо? Защото сме 2007ма и епохата на тоталитаризма замря. Сега сме глобализация. Глобализацията означава, че всички трябва да са като анджелина джоли.

Оооо, да!  newsm10
А всички мъже - като Брад Пит.  smile3521

А накрая децата ще питат - ти кой си? Мама или тати?  newsm12

# 41
  • Мнения: 3 423
но мъжът ми от известно време няколко пъти ми казва да си махам 'мустаците'.
Попита ли го защо? Бодат ли го,
гъделичкат ли го, разраняват ли го?

# 42
Брад Пит ми се струва достатъчно различен от Анджелина Джоли. Най малкото не е анорексичен наркоман.

Вярно е, че не е като офицер от запаса Мирослав Велинов, но не е и 'истински мъж' като Евгени Димитров - Маестрото, този толкова добре прикрит гей.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 605
Махай ги.
Аз съм твърдо против отглеждането на женски мустаци, пък ако ще и 2 косъма да са.
Peace Peace Peace

# 44
  • Мнения: 3 423
Исках само да добавя, че Хайди Клум
е с мустаци почти като на шефа на
Военно-историческия музей. Това обаче
не й пречи да трупа пачка и да се усмихва.

Общи условия

Активация на акаунт