Чудото " ню-ню "или " Не само мъжете могат да бъдат гадни "

  • 8 472
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
м-не, не значи ... значи, че не си струва да се коментира дали съм попадала или не  Mr. Green 

ню-ню е няква мярка там, където размерът няма значение

# 16
  • Мнения: 189
Повечето мъже с този проблем компенсират по друг начин, така че не винаги е неприятно

# 17
  • Мнения: 4 733
Това е даденост, а не проблем Peace. Относно компенсациите...може и са добре дошли, но никога не би било същото така че каквото и да правят...сори Whistling

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Първа брачна нощ.
Тя: Мили, вкарай един пръст там.
Той изпълнява.
Тя: Мили, вкарай още един.
...
Тя: Мили, вкарай цялата ръка.
...
Тя: Мили, сега вкарай и втората докрай.
...
Тя: Ха сега пляскай!
Той: Не мога!
Тя: Видя ли, колко съм тясна и стегната!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy

Значи, Бу, първо трябва да изясним критериите, нали така?
Касиди, конкретно - на какво фи и каква дължина отговаря термина ню-ню?

# 20
  • Мнения: 3 423
Теоретично погледнато, един пеперуд
няма как да няма ню-ню в съпоставка с
един Лисугер. Оглеждам се при подбора
и, за добро, не съм попадала на насекоми.
Отговорих с последна опция.

# 21
  • Мнения: 2 491
Не съм попадала, на малка чурчица, ама то зависи и какво е определението ти за малко. Някой жени са алчни все пак или имат големи шепи или по-голям калъп за мерене на фи-то Mr. Green Аз също не съм минималистка, но за някои неща не мога да се задоволя с малко. Размерът наистина има значение.

Пак се сетих за "Сексът и градът", Саманта си намери един ебльо, с много малка чушчица, та лягат си, любовна игра, ала-бала там работи и по едно време, тя вече на върха на възбудата го пита: "Скъпи, няма ли да ми го вкараш вече, не издържам...", а той: "Ама аз отдавна съм ти го вкарал, бе скъпа... Shocked

# 22
  • Мнения: 2 891
Ню-ню - не, но "Запалка" - да.

" Не мога да ГО направя на първа среща"  Twisted Evil - казах свенливо  Whistling

# 23
  • Мнения: 4 733
Ню-ню - не, но "Запалка" - да.

ShockedТова какво ще рече?!

Liso,семейните ценности и предности не се коментират бре Whistling

# 24
  • Мнения: 2 891
Ню-ню - не, но "Запалка" - да.

ShockedТова какво ще рече?!


Ми, колкото запалка - толкова беше в целият си ръст и на пръсти, даже.  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Ми гласувах, че и аз съм ню-ню размер или поне бях преди раждането. Сега вече не съм  Rolling Eyes 

Но пък имах едно гадже, което беше с малък по размер, ама голям на фи (дебелина). И да ти кажа... много добре си пасвахме.  Laughing

" Не мога да ГО направя на първа среща"  Twisted Evil - казах свенливо  Whistling

 smile3532  Мноооооого хитро си го измислила. Бравус! Аз обаче използвах подобно оправдание на един ехехееееееееееей такъв огромен! Уплаших се! Бях млада и зелена, та ми е простено.

# 26
# 27
  • Мнения: 2 891



Достатъчно ли съм образна  Whistling

# 28
  • Мнения: 528
Веднъж попаднах на "ню ню" Беше гадно. Не повторих.

# 29
  • Мнения: 3 423
" Не мога да ГО направя на първа среща"  Twisted Evil - казах свенливо  Whistling
Мноооооого хитро си го измислила. Бравус! Аз обаче използвах подобно оправдание на един ехехееееееееееей такъв огромен! Уплаших се! Бях млада и зелена, та ми е простено.

Много сте гадни! Не знаете колко ги боли мъжете!

Общи условия

Активация на акаунт