За тенът и цветът на косата!

  • 2 820
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Има грозни комбинации  Crazy
Като тръгнат някакви изрусени чак до бяло, а от солариума са станали като препечени филии-  Sick И вземат, че си сложат и едни сини лещи за разкош ...  Sick
Всичко, което е прекалено неестествено не ми харесва. Whistling


Не харесвам руса коса и черни вежди. Потресаващо е.

Подкрепям тези двете твърдения Peace

# 16
  • Мнения: 647
Грозни комбинаци според мен не е въпрос на шаблон / платинено руса коса не върви на тъмен тен например/. Много е индивидуално .
Освен това всички съфорумки тук сме най-красивите и никога не правим грешни комбинации на цвят на косата и тен ! Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и според мен зависи много от човека...излъчване, цвят на очите и т.н...
но мисля, че тъмна кожа си подхожда (според мен) с тъмно русо примерно...или няколко нюанса по-светла или по-тъмна коса от света на кожата...но пак зависи от жената  Peace

# 18
  • Мнения: 3 576
Не харесвам руса коса и черни вежди. Потресаващо е.

Ще дам още един пример - Гуен Стефани.
Платинено руса коса, черни вежди, искрящо червено червило и въпреки всичко изглежда страхотно.

# 19
  • Мнения: 3 521
Не, стига всичко да е добре направено, а не със боя забъркана в банята у дома или с кофти автобронзант, от който ставаш на петниста хиена.

# 20
  • Мнения: 3 830
Най-естественото е най-хубаво!!!
Не е лошо да промениш цвета на косата си, стига да не е в някакъв ужасяващ контраст с цвета на лицето ти или с естествения цвят на косата...
А по повод слънчевия загар и изрусената коса... Някой виждал ли е изрусени ромки?!?!  Sick Sick Sick

Е, виждала съм и хубави такива "експерименти", но мноооого рядко.

Хех, сега се сетих как в родния ми Пазарджик циганките си мажат лицата с възможно най-светлия фон дьо тен, който са успели да открият.  hahaha Все едно са си сложили някаква маска на лицето. Приличат на героинята от "Мемоарите на една гейша"  #Crazy

# 21
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 283
Според мен ако човек има бяла кожата и светли очи, всякакъв цвят на косата му прилича.Но ако кожата е тъмна и очите са кафяви почти с нищо не се връзва-единствено със естествения цвят на косата. На моя приятелка, дъщеря и е с матова тъмна кожа,морско сини очи и пепелно руса коса-всичко естествено.Направо е невероятна мадама. Peace

# 22
  • Мнения: 528
Не харесвам руса коса и черни вежди. Потресаващо е.

Ще дам още един пример - Гуен Стефани.
Платинено руса коса, черни вежди, искрящо червено червило и въпреки всичко изглежда страхотно.

Съгласна съм,  тук там има някое изключение, което изглежда добре.

# 23
  • Мнения: 515
Според мен всяко прекаляване със солариума или автобронзанта стои грозно, независимо от цвета на косата  Sick

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мене пък ме дразни комбинацията между червена коса и червена блуза!

# 25
  • Мнения: 3 576
Да, червената коса е много претенциозна и за грим, дрехи....
Преди години съм била и червена, та от опит говоря.

# 26
  • Мнения: 77
Аз съм с пепеляво руса коса и естествено придобит от слънцето тен и стои перфектно.

# 27
  • Мнения: 3 782
Според мен всяко прекаляване със солариума или автобронзанта стои грозно, независимо от цвета на косата  Sick
Peace Иначе харесвам всички жени с тен, стои някак по-секси.

# 28
  • Мнения: 223
а за тъмен тен с чрвена коса дали не  е по-зле
 Sick

винаги го асоциирам с червенокосите циганки....с метла и жилетка волф, тъмна мръсна  и ярко червена коса
 Sick

# 29
а за тъмен тен с чрвена коса дали не  е по-зле
 Sick

тук за пример мога да дам Тайра Бенкс-ами никак не и седи зле...
Зависи си от човека и от неговата индивидуалност,понякога и нетипичните неща са интересни и сполучливи.Всичко друго е въпорс на вкус.Аз съм с бяла кожа,зелени очи и тъмночервена коса и много се харесвам така.Не знам дали е чак толкова претенциозно червеното,по скоро неприятното е че червеният цвят е много нетраен и изисква по-често боядисване.Естествения ми цвят е светъл,карамелен и ми седи много добре с лек златист тен.Била съм и светло руса,но определено не ми отиваше,лицето ми се губеше.
Сега мисля да пробвам с тъмнокафява.Иначе като типаж много ми допада такава визия:кожа с лек тен,светли очи и естествени коси.

Общи условия

Активация на акаунт