Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Татковци, моля!
Какво у жените ви би убило страстта ви към тях поне за малко, ако не и за дълго?

Питам понеже като ни завърти ежедневието и забравяме какви сме били, та дори и си мислим, че сме си все същите. То е като с чуждите езици - докато практикуваш добре един език и се занимаваш основно с него - знаеш го перфектно. Спреш ли да го практикуваш или започнеш ли да се занимаваш предомно с друго - мислиш си, че още знаеш езика перфектноно един ден се налага да преведеш нещо и хоп - изненада! Изпозабравил си всичко и трябва да опресняваш знанията... Същото е с жените след раждането , а и с течение на времето. Мислим си, че сме все така привлекателни , а не забелязваме кога сме изпуснали влака и сме се превърнали в лелки...

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 20:56 от P-r-o-l-e-t

# 1
  • Мнения: 3 268
Не съм мъж,но съм сигурна,че най-големият страстоубиец за всеки мъж е лошата хигиена,немарливия и неподдържан външен вид и не дай боже косми по крака,ръце и други места.

# 2
  • Мнения: 1 425
Не съм мъж,но съм сигурна,че най-големият страстоубиец за всеки мъж е лошата хигиена,немарливия и неподдържан външен вид и не дай боже косми по крака,ръце и други места.
Аз съм мъж и мога да ти кажа че бъркаш.

# 3
  • Мнения: 3 268
Със сигурност не бъркам.Ти явно имаш малко по-пикантен вкус. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 425
Ами според доста хора съм по-скоро претенциозен. Но не към външността. Wink
А има и къде къде по-"всеядни" мъже от мен по отношение на жените.
Хора разни.

# 5
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Аз съм мъж и мога да ти кажа че бъркаш.

ОК.... Е ся ми стана любопитно  Laughing

# 6
  • Мнения: 929
И аз не съм мъж..
мога да кажа, че има мъже който се възбуждат от окосмението по-краката( познавам такива).
Според мен има доста различни мъже с различне вкусове, които ги възбуждат и отблъскват различни неща - все пак всеки е индивидуален нали.

# 7
  • София
  • Мнения: 397
аз пък познавам мъже ,които предпочитат другите части окосмени,а за себе си мога да кажа,че не си обезкосмявам ръцете и никой от мъжете не е бил отблъснат. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 819
Извинете, но не съм чула за мъж, който да го възбуждат косми по краката..ако има такъв, то сигурно има някакъв психически проблем или/което е по-вероятно/ причината е, че иска да бъде сигурен, че никой друг няма да погледне жена му. Познавам един, който е от втория вид  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 425
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Simple Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms
Пак ще си я налюбя (като животно  Twisted Evil)

# 10
  • Мнения: 819
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Simple Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms
Пак ще си я налюбя (като животно  Twisted Evil)

 hahaha успокой страстите...май много се развълнува  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 891
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Simple Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms
Пак ще си я налюбя (като животно  Twisted Evil)

 hahaha успокой страстите...май много се развълнува  Mr. Green

Прав е, човещинка е.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм мъж,но съм сигурна,че най-големият страстоубиец за всеки мъж е лошата хигиена,немарливия и неподдържан външен вид и не дай боже косми по крака,ръце и други места.
Аз съм мъж и мога да ти кажа че бъркаш.
Потвърждавам. И разказвам скорошна случка, разказана ми от близък приятел. Та, момчето хвана половинката си в изневяра. И познайте какво го било навело на мисълта, че има друг? "Ами тя нещо напоследък започна много редовно да се бръсне и да се гласи"  Shocked Казвам - "добре де, тя досега небръсната и смотана ли ходеше Shocked" И той - "ми не чак мърлява, ама не се поддържаше чак толкова редовно". Щях да падна просто...А той си я обича и много страда от изневярата й. Очевидно космите не са му пречели, даже хич Crazy
Дали да не го пробвам моя мъж, дали ще ме уважи с двуседмичен космарлак по краката Sick hahaha

# 13
Една умничка добре изглеждаща изкъпана чужда жена може за секунди да ме направи на желязо!!!
Чак започнах да си представям.....

А за космите дето споменавате, косми може да има само на едно определено място, те не ми пречат!!!

# 14
  • Мнения: 2 022
А за космите дето споменавате, косми може да има само на едно определено място, те не ми пречат!!!

На главата, нали?    Twisted Evil

# 15
  • Мнения: 631
Що бе хора??
Страстта не винаги идва от гладкия крак или избръснатите подмишници и триъгълник. Нали преди да се стигне дотам сте били с дрехи.

Съгласна съм, че ставаме по - немарливи в един момент от съжителството си с даден мъж - просто свикваме със сигурността, но в никакъв случай не мога да се съглася, че ако пропуснем да се обезкосмим ще си останем на сухо.

# 16
  • Мнения: 2 563
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Simple Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms
Пак ще си я налюбя (като животно  Twisted Evil)

Евала ти!  Wink

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
С космите май прекалявате(особено на ръцете). Същото е и с целулита. На мъжете не им прави чак такова впечатление, каквото на нас самите. Естествено, че е по-добре да ги няма, но чак пък страстоубийци.. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
Определено с времето се убедих, че на мъжете въобще не им действа страстоубиствено лошата хигиена (стига жената да не е пропуснала да си измие дупето след голяма нужда). Наистина по-добре е все пак хигиената да е на високо ниво, но и без нея "минава номерът". Дрехите пък рядко са причина да не се прави секс. Е - определено ако се сложи фино бельо, високи токчета и елегантни дрехи от приятни материи - по-вероятно е сексът да попотръгне, при положение, че са на лице и други показатели.
Да си дойдем на думата - най страстоубиствено действат други неща - за които почти не се усещаме как ги правим:
- агресивност - не става дума да се поразвъртим пред мъжа си с цел съблазняване или покажем завоалирано, че искаме секс. Става дума за прякото набутване в ръцете му, т.е. да застанем пред мужа си и да кажем "Трябва да правим секс. Много ми се е приправил, а от ен на брой днои не си ме поглеждал". И всякакви подобни реплики. Аз ако съм мъж - веднага ще ми се свие приспособлението за секс...
- нервничене, дуднене, мрънкане - една невротична жена, недоволна от независимо какво жена, дуднеща като свекърва постоянно и безмилостно - ето това е не по-малко страстоубийствена комбинация. По темата има безброй вариации.
- ограничаване, потискане на мъжа
- обвинения, държане на сметка за какво ли не
- лошо настроение, което върви със сдухана физиономия и стойка, депресираност без повод
Има и още мнооого подобни нещица. И за повечето хич не се и усещаме. Щото те не се виждат в огледалото, а ние определено му отдаваме особено големи преференции... Да не казвам, че като се пренагласи една жена, непременно ще има нещо излишно, което да дойде в повече на мъжа й и да му понамали желанието.
Примерно познавам мъже, които от вкуса на паста за зъби при целуването или мазно лепкаво червило, или крем за лице , за тяло, който нагълтват докато ни целуват, са в състояние колкотъо и да са загорели, да изстинат моментално. Честно казано и аз съм си пробвала мазилата - абе отидох да си повърна в тоалетната след това Sick
И в крайна сметка страстта си умира с времето не толкова защото ставаме по-немърливи към външния си вид. НАпротив. Все едно и като пресни гаджета не сме правили секс сутрин рано - рошави, некъпани, под опърдяните през нощта чаршафи, с немити дупета и зъби или пък като че ли ни е спирало това, че допреди малко сме правили секс и сме се изпотили...
Май с времето това, за което най-много губим усет и започваме да го прокарваме като постоянене модел на поведение е самозабравата в лошото настроение, мрънкането и т.н. елементи на вътрешното ни аз. (Абе не знам дали така се изразявам правилно, понеже не съм завършила психология и философия, но мисля, че ме разбирате.)

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Пролет - изумително права си!
Просто нямам какво да добавя!
Дано се включат и мъже по темата, все пак питането е към тях.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 956
Пролет - изумително права си!
Просто нямам какво да добавя!
Дано се включат и мъже по темата, все пак питането е към тях.
Благодаря!
И знаеш ли - и аз съм убедена, че съм права, но драмата е в това, че в един пресен брак, какъвто е и моят, хоррата се изправят на крастопът - и или поемат по пътя на непукизма и съответно занемаряват и външния си вид и отношението към дръгия, или се стягат и запазват благоприлично отношение и поддържат атрактивността си. Но вторият вариант е много труден и изисква сериозни усилия и постоянство, които в началото са много изтощителни, но ако се "претръпне" с времето се свиква и с тях  Wink Това не е театър в отношениятас, а уважение и съответно признаване, че всичко си има граници. За жалост вторият път не се поема предимно не заради немърливост и отпуснатост, а по-скоро защото самите отношения между хората се оказват доста по-кофти. Примерно мъжът да се напива денонощно или пък да изневерява и т.нн, или жената да е интригантка, и тя да изневерява или да тава дума за сериозен чешитизъм... Но при една добра основа - подходящи характери, силна любов и сходство - голямо престъпление е човек да не се старае да гради (не просто да крепи) добър брак...

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Но при една добра основа - подходящи характери, силна любов и сходство - голямо престъпление е човек да не се старае да гради (не просто да крепи) добър брак...

Така е Peace
А и при наличието на изброените от теб фактори е доста по лесно да се гради, тъй като комуникацията м/у двамата не е прекъсната. Това според мен е един много, да не кажа от най-важните фактори. Без комуникация всички старания, колкото и добре да ги осъзнаваме и прилагаме, са обречени на провал. Първото нещо е комуникацията. Така напримен ние с моя мъж  /заедно сме от 8 години/, винаги щом усетим охладняване, то идва на периоди, явно е нормално, си го казваме. Оттам нататък, обсъждаме естеството на охладняването и някак си и двамата се мобилизираме и започваме работа в тази посока. Съответно резултатите се постигат много по-лесно така.

Поддръжката на брака изисква много мислене, говорене и усилия. Ако даден партньор е дебил, прави каквото щеш - няма да има ефект. Което е ужасно, наистина Sad
Както се казва, не става са мо с ядене, трябва и ъкъл Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 397
ние пък си го поддържаме без да го планираме и обясняваме,незнам някой мъж да си пада по разговори за взаимоотношения,то не ти ли идва отвътре не можеш да го поддържаш с приказки. Heart Eyes

# 23
  Panther
shtastliva sam da razbera 4e vse oshte se sreshtat maje kato teb shtastlivka e tazi koiato obi4ash  Simple Smile



Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

В ето тази тема е обяснено много подробно кое как се прави...

Пишете на к … 2;ми.

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 10:25 от Ekcnpec

# 24
  • Мнения: 2 084
За моят страстоубиеца е идеята за ремонт. Друго май не го бърка, или не съм забелязала.

# 25
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Panther, евала  Peace Peace Peace

P-r-o-l-e-t, просто няма какво да добавя  Grinning Grinning Wink

# 26
  • Мнения: 22 432
Извинете, но не съм чула за мъж, който да го възбуждат косми по краката..ако има такъв, то сигурно има някакъв психически проблем или/което е по-вероятно/ причината е, че иска да бъде сигурен, че никой друг няма да погледне жена му. Познавам един, който е от втория вид  Crazy

Интересно едно време, когато доста по-малка част от жените са си обезкосмявали краката как се е завъртал мъж покрай тях, спели са с мъже и са се женели.
Това че в днешно време трябва да си оскубан като пиле се смята за красиво и привлекателно, не означава и че едно време е било така.
Нравите се менят, вкусовете също.

# 27
  • Мнения: 819
Извинете, но не съм чула за мъж, който да го възбуждат косми по краката..ако има такъв, то сигурно има някакъв психически проблем или/което е по-вероятно/ причината е, че иска да бъде сигурен, че никой друг няма да погледне жена му. Познавам един, който е от втория вид  Crazy

Интересно едно време, когато доста по-малка част от жените са си обезкосмявали краката как се е завъртал мъж покрай тях, спели са с мъже и са се женели.
Това че в днешно време трябва да си оскубан като пиле се смята за красиво и привлекателно, не означава и че едно време е било така.
Нравите се менят, вкусовете също.


Именно това имам предвид? До колкото разбрах говорим за ситуацията към днешна дата? За едно време то е ясно. И да си призная, предпочитам да съм оскубана като пиле, отколкото да си ходя natural   Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 447
Слушайте мъжете, момичета  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 185
Абе и те лъжат Joy

# 30
  • България-София
  • Мнения: 573
Влязох в темата от интерес, да видя доколко мнението на мъжете се покрива с мнението на жените.... Ми то, само един мъж /или двама/ се изказал/и. За мненията на дамите темата е в "красива мама", не тук. Или пак типично по женски държите да накарате мъжете да мислят като нас или да покажете колко сте наясно какво се върти в мъжката глава? Защото честно казано съпругът ми се забавляваше искрено докато чете какво жените смятат, че отблъсква един мъж....
За хигиената спор няма предполагам и за двете страни, но нека тук уважаемите ни половинки споделят какво наистина не изтърпяват у нас. Наистина ми е интересно. А ние дамите само да четем, без да се чувстваме задължени да репликираме всяко мнение, с което не сме съгласни...

# 31
  • Мнения: 3 447
Или пак типично по женски държите да накарате мъжете да мислят като нас или да покажете колко сте наясно какво се върти в мъжката глава?
И да се опитват да убедят мъжете, че всъщност не мислят това, което мислят  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 483
ние пък си го поддържаме без да го планираме и обясняваме,незнам някой мъж да си пада по разговори за взаимоотношения,то не ти ли идва отвътре не можеш да го поддържаш с приказки. Heart Eyes


А падат си-падат си.И наистина с говорене стават много неща Peace

# 33
Браво P-r-o-l-e-t и Вивиан, много сте прави!

# 34
  • Мнения: 2 829
много интересна тема,обаче--защо няма мнения на мъже Wink

# 35
  • Мнения: 321
от името на съпруга:
 СТРАСТОУБИЕЦ:   newsm78 когато си поискам, а жената да започне да казва колко е уморена и колко много и се спи..............  Crossing Arms   демек не и се прави секс

# 36
  • Мнения: 118
Космите не са проблем  , освен ако не са повече отколкото на мъжа . Обезкосмяването е известно от дълбока древност , все пак лош дъх и лоша хигиена си остават страстоубйствени елементи №1 !

# 37
  • Мнения: 867
На Пантер мнението е едно към едно като на моя съпруг. Наскоро коментирахме темата секс с косми или никакъв секс и той заяви че 99.9% от мъжете естествено биха предпочели секс.

Пролет много добър пост Peace

# 38
  • Мнения: 1 517
Към поста на Пролет бих искала да добавя още един елемент - излъчването, Дами и Господа, то е водещото и в началото на връзката и след 10 години. Случвало ми се е поне няколко пъти да правим секс, без да съм обезкосмена, имам си и целулит и сума дефекти по тялото. Еми не е било проблем. Но сме имали и периоди, в които аз сама не се понасям - крива, мрънкаща, недоволна...в такива случаи колкото и да съм наточена от към дрехи и грим, той просто ме подминава като паметник. или обратното - цялото му излъчване е едно такова...смотано, смачкано, смао да го погледнеш и ти минава всичко друго през акъла, само не и секс, а в същото време е чист, изкъпан, облечен добре. Вярно е, че системната лоша хигиена отблъсква. Но вътрешното излъчване според мен е най-важно.

# 39
 EmbarassedКосмите не са проблем  , освен ако не са повече отколкото на мъжа . Обезкосмяването е известно от дълбока древност , все пак лош дъх и лоша хигиена си остават страстоубйствени елементи №1.
Аз като мъж съм на твоето мнение.

# 40
  • Мнения: 2 195
Не съм мъж,но съм сигурна,че най-големият страстоубиец за всеки мъж е лошата хигиена,немарливия и неподдържан външен вид и не дай боже косми по крака,ръце и други места.

Моят мъж на косми внимание не обръща  Naughty

# 41
  • Мнения: 2 195
Пролет , искам да те поздравя за прекрасната тема ... Тези промени в поведението , обаче , се присъщи и на мъжете ни ... К'во да правиш - няма хора перфектни , въпрос на компромиси , само че докога ...

# 42
  • София
  • Мнения: 1 956
Мерси!
Иначе в последно време се убеждавам все повече, че поведението е по-голям страстоубиец от външния вид.

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Някога, в ранни младини, познавах вещица (знахарка, магьосница, селска лечителка - каквото си изберете). Попита ме веднъж: "Знаеш ли кое е по-добре - да си красива или интересна?"
Аз, разбира се, казах: "Да си красива!"  Laughing
"Не позна - отговори вещицата. - По-добре е да си интересна! Защото тогава си хем красива, хем интересна." Wink

# 44
  • Мнения: 1 517
Хабсилютну е била права вещицата ( или каквато е там)   bouquet  Една физически красива жена без грам чар, без излъчване не би представлявала интерес за мъжете.
Истинските неща в живота се усещат, те не се виждат.

# 45
  • Мнения: 884
В къщи нищо по мен не би могло да му подейства страстоубийствено-абсолютно нищо,с косми и без косми, къпана-некъпана, мрънкаща -немрънкаща...Ако обаче през деня, му се е случило нещо неприятно и супер изнервящо-тогава си лягам капо.

# 46
  • Мнения: 73
Прави ми впечатление,че все повече жени се вманиачават във външния си вид.Цял ден цъкат и охкат,колко кг.са качили,каква степен бил целулита им,какъв размер бюст искали да имат,как след раждането им се появили стрии....абе все "недостатъци "си търсят.Ако имат възможност висят по салоните за красота с часове и по клиниките за пластична хирургия,за да си направят по-голам бюст от приятелката.И това,което искам да ви кажа, е че вие дами правите тези неща,защото искате да изглеждате супер  не толкова в очите на мъжа,колкото в очите на онази чуждата жена.Конкурирате се помежду си, а защо...Може би ви липсва нещо?А когато не искате да разберете какво и хуквате да променяте нещо в себе си,като си мислите,че така ще промените и живота си Naughty...НЕ ВИ РАЗБИРАМ!Ами на нас мъжете ни е писнало да ни ползвате като банкови сметки за щуротиите си и да ни разказвате коя приятелка какво си направила,пък как изглеждала и дрън-дрън ooooh!Искаме да ни ухажвате,да ни се радвате,да ни цените,да показвате,че ни обичате,да давате любов.....ето такива неща искаме.И супер красавици да сте с изрядна хигиена и външност,ако сте ледени кралици...е,не ни трябвате!Искаме нормални,чувствени истински жени...и не се чудете защо "Пешо изневерил на жена си,която била мис-свят..."

# 47
  • Мнения: 17 546
Прави ми впечатление,че все повече жени се вманиачават във външния си вид.Цял ден цъкат и охкат,колко кг.са качили,каква степен бил целулита им,какъв размер бюст искали да имат,как след раждането им се появили стрии....абе все "недостатъци "си търсят.Ако имат възможност висят по салоните за красота с часове и по клиниките за пластична хирургия,за да си направят по-голам бюст от приятелката.И това,което искам да ви кажа, е че вие дами правите тези неща,защото искате да изглеждате супер  не толкова в очите на мъжа,колкото в очите на онази чуждата жена.Конкурирате се помежду си, а защо...Може би ви липсва нещо?А когато не искате да разберете какво и хуквате да променяте нещо в себе си,като си мислите,че така ще промените и живота си Naughty...НЕ ВИ РАЗБИРАМ!Ами на нас мъжете ни е писнало да ни ползвате като банкови сметки за щуротиите си и да ни разказвате коя приятелка какво си направила,пък как изглеждала и дрън-дрън ooooh!Искаме да ни ухажвате,да ни се радвате,да ни цените,да показвате,че ни обичате,да давате любов.....ето такива неща искаме.И супер красавици да сте с изрядна хигиена и външност,ако сте ледени кралици...е,не ни трябвате!Искаме нормални,чувствени истински жени...и не се чудете защо "Пешо изневерил на жена си,която била мис-свят..."
Евала от мен!  bouquet Точно така, спести ми поне 30 минути да го сътворя това. Не съм мъж, но съм убедена че тук е разковничето. Бях доста учудена, когато от наблюденията ми върху  колеги, които са по-млади от мен и някои от тях женени от скоро (работя предимно с мъже и то доста на брой), стигнах до този извод. Само да могат да осъзнаят жените, че читавите мъже не ги искат до себе си като витрина или огледало на банковата им сметка, а като същества от плът и кръв с всичките им сладки недостатъци, получени от раждането на техните деца, но бликащи от жизненост, обич, доброта и винаги намиращи повод да се усмихват! Онези другите, дето предпочитат жена, извадена като от кутийка, са комплексари, които с вида на създанието до себе си, търсят още един начин да кажат на околните: "Аз съм "велик", щото виж кво мога да сътворя от едно човешко същество! Виж, ВИЖ, че нищо друго не ми се забелязва." Mr. Green Но да не забравяме, че и "За всеки влак си има пътници!".

# 48
  • Мнения: 220
една жена - "ръбеста" или с вид на анорексичка - както искате го разбирайте би убила всичко детско в мен... пък ако и мирише на пот  ooooh!

кое ме разпалва... жена ми да е пред мивката, а аз да я гледам отзад  Joy  - сега чакам да чуя - турчин - не, не е така  hahaha - просто когато е пред мивката - значи мие нещо - а чинии, я нещо друго и съм в свободата си да я гушна изототзаде, да я целуна по вратлето, да засмуча ушенце, да я погаля тук-там, а тя да е със сапунисаните ръце и да не знае кой път да хване...

п.п. имам пред вид да мирише на пот след като не се е къпала 3-4 дни... но нямам нищо против аз да "изпотя" 1 жена...

# 49
  • Мнения: 98
един колега сподели, че когато жена му крещи истрично това убива страстта у него. Другото било когато ходела из къщи по бабешки гащи на цветчета.

# 50
  • Мнения: 619
това за космите.. и на моя сякаш не му действа страстоубииствено.А що се отнася до бикините колкото повече плат.. толкова по-добре.
Във всеки случай е индивидуално за всеки.
Ако е метросексуален (мен не мие  по вкуса един мъж да има повече козметика от мен  Naughty ) със сигурност може и едно неоскубани вежди да го отвратят Joy

# 51
  • Мнения: 619
една жена - "ръбеста" или с вид на анорексичка - както искате го разбирайте би убила всичко детско в мен... пък ако и мирише на пот  ooooh!

кое ме разпалва... жена ми да е пред мивката, а аз да я гледам отзад  Joy  - сега чакам да чуя - турчин - не, не е така  hahaha - просто когато е пред мивката - значи мие нещо - а чинии, я нещо друго и съм в свободата си да я гушна изототзаде, да я целуна по вратлето, да засмуча ушенце, да я погаля тук-там, а тя да е със сапунисаните ръце и да не знае кой път да хване...п.п. имам пред вид да мирише на пот след като не се е къпала 3-4 дни... но нямам нищо против аз да "изпотя" 1 жена...


Хехех//това както си го описал и моя много обича да го прави.. Flutter

# 52
Определено нещо което убива страста ми е гадното отношение на жена ми /мрънкаща, раздразнителна, мусеща се или да стои като пън/. Това че не се е обръснала или оформила триъгълника не ми действа страстоубиващо, но определено предпочитам да се е обръснала, най-малкото показва, че и пука как изглежда в моите очи. Много ме дразнят необръснати мишници Thinking Но определено гадното държание е нещото което задължително ми действа като студен дъжд.

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 197
Ами ако ти се разсъблече някоя женя която се мие само когато се къпе,а да се къпе 1-2 пъти в седмицата  Shocked

# 54
  • Мнения: 417
ЗА КОСМИТЕ РАЗБРАХМЕ  ConfusedАМИ ДРУГИ НЕЩА

Общи условия

Активация на акаунт