Моля помогнете спешно е

  • 8 118
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 436
Тестовете й казват, че не е бременна, какво ще направи лекаря?

Ами ще види защо момичето няма цикъл от два месеца  Crazy.

# 31
  • Мнения: 2 388
Мацка, разбирам те прекрасно за нежеланието ти да кажеш на мама. Аз и на моята почти всичко и спестявах, че веднъж споделих с нея, че правя секс и отнесох такъв скандал, че още ми държи влага. Ако не сте близки - не и казвай, но това не ти пречи да идеш на лекар. Ако си от малък град - това пак не е лесно, но все пак намери начин. Хубаво е да се пазиш - здравето е най-важно.
И прави секс с презерватив!!!

# 32
  • Мнения: 3 146
Мацка, разбирам те прекрасно за нежеланието ти да кажеш на мама. Аз и на моята почти всичко и спестявах, че веднъж споделих с нея, че правя секс и отнесох такъв скандал, че още ми държи влага. Ако не сте близки - не и казвай, но това не ти пречи да идеш на лекар. Ако си от малък град - това пак не е лесно, но все пак намери начин. Хубаво е да се пазиш - здравето е най-важно.
И прави секс с презерватив!!!

Напълно подкрепям Peace

# 33
napylno vi blagodarq na vsi4ki 4e mi otdelihte vnimanie  bouquet Weary

# 34
  • Мнения: 5 468
Тестовете й казват, че не е бременна, какво ще направи лекаря?
Ами ще види защо момичето няма цикъл от два месеца  Crazy.
Ще види... дедовия... Ще й каже, че от жегите, че от ланския сняг, от хормоните й нещо и това е.
На мен също не ми е идвал цикъла по 1-2 месеца преди да забременея. Никога не ми е идвал редовно на дата. Да не мислиш, че някой ми е правил изследвания или нещо подобно? Няма такива екстри, освен ако сам не си ги назначиш.

# 35
yeeeee doide mi Simple Smile  mn se radvammm ii vi blagodarq mnogo   bouquet Hug

# 36
  • Мнения: 4 700
Радвам се zа теб.  Hug

И айде да внимавате от сега нататък.  Peace

# 37
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Никога, ама никога не повтаряй полов акт без презерватив....никога. И аз като бях на 16 така се подлъгах, с тази разлика, че приятеля ми щателно се изми и въпреки всичко забременях. Моя колежка наскоро пак по същия начин забременя. Радвам се, че ти  е дошло и не прави такива глупости отново.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 20:01 от Mishel_

# 38
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Никога, ама никога не повтаряй полов акт без презерватив....никога. И аз като бях на 16 така се подлъгах, с тази разлика, че приятеля ми щателно се изми и въпреки всичко забременях. Моя колежка наскоро пак по същия начин забременя. Радвам се, че ти  е дошло и не прави такива глупости отново.

 - Сега вече е ясно - Закъснението при нея е вследствие на ............ Емоционален стрес!
 Виждате до какво водят силните емоции понякога. Имал съм подобни случи, оправени от хомеопатично л-во за ..... Емоции.  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 13 206
ami to sled postinora vednaga mi doide ..... no problema e 4e ne mi idva ot mesec i ne6to ve4e uh kak da se uspokoq ama ne iskam i na lekar da hodq ne iskam i na maika da kazvam Sad

Добре де! Не искам да те нападам, обаче не ти ли е малко рано да правиш секс? Не заради годините!!!! Аз заради това, че очевидно не си узряла. Не искаш да ходиш на лекар и да кажеш на майка си! Това показва, че не си готова да водиш полов живот! Правенето на секс води до определени последици в определени моменти! Когато си наясно с тях, тогава си узрял.
Определено някой те е излъгал за сперматозоидите. Не ти набивам канчето! Просто помисли върху всичко, което ти написаха тук!

# 40
  • Мнения: 516
Предлагам на вниманието на всички млади следните клипчета - много поучителни.

http://www.zazz.bg/play:8ec3a225 -> Ти гониш - / Щеше да е много хубаво, ако хората знаеха какво ще им се случи, преди да направят своя избор /

http://www.zazz.bg/play:178acae1 -> Когато момичето порастне! - / LIVE LONG ENOUGH TO FIND THE REAL ONE! - Живей достатъчно дълго, за да намериш точния! /

Общи условия

Активация на акаунт