~ Лунна диета 22.06.07 г. /Петък / НАЧАЛО : 16:15 ч. ~

  • 3 788
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685


Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 22.06.07 г.
НАЧАЛО : 16:15 ч. / 22.06.07 г. /
КРАЙ : 16:15 ч. / 23.06.07 г. /







Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.


КРАСОТАТА Е: СЪН, ЛЮБОВ, ЧИСТОТА, СПОКОЙСТВИЕ




Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите.


Шестте грешки на човека

1. Заблудата, че личният напредък се постига чрез потъпкване на другите.

2. Склонността да се тревожим за неща, които не могат да бъдат променени или поправени.

3. Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.

4. Отказът да оставим настрана дребнавите си предпочитания.

5. Пренебрежението към развитието и усъвършенстването на духа и липсата на навика да четем и да учим.

6. Опитите да натрапваме на другите своите убеждения и своя начин на живот.

Марк Тулий Цицерон




“… животът е тъма, освен когато има порив,
а всеки порив е сляп, освен когато има знание,
а всяко знание е суета, освен когато има труд,
а всеки труд е напразен, освен когато има любов!…”

Дж.Х.Джубран




Желая Ви успех ! ! !

# 1
  • Мнения: 1 339
Белинеа Благодаря много за темичката. Много е красива и добре уформена  Heart Eyes
Ще се пробвам тази лунна. Дано успея  Praynig
Дано всички, които се опитат да успеят и да има много минуси  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 90
Новата лунна диета има три фази, съобразени с фазите на Луната, подготвителната фаза започва  новолуние и продължава до пълнолуние. През това време трябва да подготвите организма си за отслабване със специални питиета, които стопяват мазнините.

След пълнолуние Луната започва да намалява и под нейно влияние за организма започва фазата на същинското слабеене. През тези две седмици храненето трябва да е много добре балансирано.

В третата фаза, след новолунието, Луната започва да расте, а за организма започва фазата на бавното и плавно отслабване.
Подготвителна фаза
Сигурно ви се е случвало по пълнолуние да се търкаляте нервно в леглото, без да можете да заспите. Или да ви мъчи неутолим глад за нещо сладко по новолуние.
Всеки от нас е изпитвал на собствен гръб влиянието на нощното небесно светило.
От неговото разположение на небосклона зависи нашето настроение, желанието ни за секс. Луната направлява и апетита ни. И женският менструален цикъл се повтаря периодично средно на 29 дена и отговаря на един лунен цикъл. Ето защо няма нищо неестествено в това, че много жени малко преди пълнолуние напълняват.

Когато обаче Луната започне да намалява, излишните килограми изчезват почти от само себе си. Тази зависимост между Луната и теглото навела диетолозите на мисълта, че могат да я използват целенасочено при разработка на нови диети. За да използвате нейното чудодейно свойство да стопява килограми, започнете подготовката по новолуние . Докато Луната се напълни, хранете се така, както сте свикнали. Единственото, което трябва да правите, е вечер преди лягане да си приготвите един специален коктейл.


Разбийте с миксера сок от лимон с кисело мляко или портокал с прясно мляко. Към киселото мляко можете да добавите ситно нарязана краставица и подправки по вкус. Тайната на този коктейл е в съчетанието на белтъчини и киселината, която се съдържа в сока от цитрусовите плодове, То разгражда през нощта мазнините в организма и го подготвя за активно отслабване.


Фаза на слабеене
Тя започва в деня след пълнолунието. Организмът вече е подготвен за интензивно сваляне на килограми под влиянието на намаляващата Луна. През следващите две седмици вашето дневно меню трябва да съдържа не повече от 1000 калории и да е съставено от продукти, които стимулират обмяната на веществата и пречистват организма от токсини и ненужни вещества.


Закуската е най-важното ядене. То трябва да зареди организма с необходимата за деня енергия и да не съдържа повече от 250 калории. Наблегнете на черен или пълнозърнест хляб, нискомаслена извара или маргарин, яйца и пресни зеленчуци.

Обедът може да съдържа около 350 калории. Подберете си ястия, основната съставка на които са ориз, картофи или спагети. Въглехидратите прочистват организма от токсини и му помагат да стопи излишните килограми.

За вечеря са достатъчни 300 калории. Направете си една голяма салата от пресни зеленчуци с царевица, слънчогледови семки или твърдо сварени яйца. Ако не засити апетита ви, на следващата вечер прибавете колбас - шунка или филе, или си направете богат сандвич с малко масло.

Фаза на бавното и постепенно отслабване
След новолунието организмът е биологически настроен да продължава да отслабва, но вече плавно и постепенно. Растящата Луна възбужда апетит за витамини и минерални вещества, които спомагат за разграждането на мазнините и превръщането им в енергия. В този период организмът преработва пълноценно храната и извлича от нея оптимално необходимите му хранителни вещества.

Дневното ви меню вече може да включва 1200 калории и да съдържа предимно протеини, които разкрасяват и придават свеж вид на кожата, и биовещества, които поддържат добрия тонус на тялото.


Закуската съдържа 300 калории и набляга на житните и зърнени храни.
Обедът е около 400 калории и трябва да включва протеини и минерали.
Ще си ги набавите чрез пилешко месо, риба или яйца.
За вечеря са ви нужни най-вече витамини и минерали и 400 калории. Можете да си позволите един голям, богат сандвич дори от бял хляб, но с много зеленчуци.


По време на цялата диета:

Пийте много течности.
Организмът се нуждае най-малко от 2 л на ден. За предпочитане е минерална вода или билков чай с лимонов сок.
Ако той трябва да бъде подсладен, предпочитайте захарин.


Хранете се безсолно.
Готварската сол свързва водата в организма и така затруднява процеса на прочистване.

Постарайте се едно от храненията да е топло.
Ако ходите на работа, за предпочитане е това да е вечерята.

Гладът между храненията залъгвайте с плодове, зеленчуци или чаша бульон.

копнато от rozali.com
  bouquet

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 14:00 от makenalei

# 3
  • Мнения: 3 453
Белинеа, поздравявам те мила!!!Страхотни неща си сътворила  bouquet

Записвам се за участие PeaceЖелая на всички успех Hug

# 4
  • Мнения: 2 099
Белинеа, чудесна темичка си направила, мерси.  bouquet
Записвам се, дано и този път издържа.
Пожелавам на всички успех и минусчета.

# 5
  • Мнения: 928
Поздравления за страхотната темичка !!!   coolcool coolcool coolcool
И аз се записвам за пореден път  newsm47

# 6
  • Мнения: 917
Белинеа страхотно оформление   bouquet

И аз се записвам  Mr. Green ще съм на вода и доматен сок  Joy

Успех на всички луномадами  Hug

# 7
  • Мнения: 657
 Записвам се

# 8
  • Мнения: 552
И аз съм тук  Peace
Започвам от тази вечер, защото линийката показва 69,300 кг, а кантара - 70,100
Ако утре до 16,15 настигна линийката, останалото ще го пиша на луната  Mr. Green

# 9
# 10
  • Мнения: 634
Здравейте  bouquet Hug
Аз току що хапнах едно ризото FlutterМного ми стана тежко newsm45, но обещавам да не ям повече от този момент до неделя!!! Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 453
аз също се записвам от утре съм с вас  Hug  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 550
Белинеа, кофти ми е, че те мяркам радко, момиче Sad

Мисля и аз да се метна този път. В събота съм на сватба, но тъй като е вечерна, муането ще е след 19ч  Peace

Успех, мацки Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 547
Включвам се и аз.Часът е много подходящ.Успех на всички. Laughing

# 14
  • Мнения: 247
Здравейте включвам се за 2-ри опит  Peace дано този път е успешен  Laughing
Часовете на лунната този път по ми харесват  Wink

Успех на всички

# 15
  • Мнения: 589
И аз съм с вас! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Включвам се, нищо че бях решила да правя лунната само на намаляващите фази. Но понеже утре вечерта ще съм сама, мисля че е подходящо за лунуване Mr. Green Няма да има гой да ми яде и да ме изкушава!

# 17
  • Мнения: 6 958
Благодаря за темата Белинея  Hug

Този път и аз подновявам лунуванията  bowuu

Успех на всички   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 647
Шестте грешки на човека

1. Заблудата, че личният напредък се постига чрез потъпкване на другите.

2. Склонността да се тревожим за неща, които не могат да бъдат променени или поправени.

3. Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.

4. Отказът да оставим настрана дребнавите си предпочитания.

5. Пренебрежението към развитието и усъвършенстването на духа и липсата на навика да четем и да учим.

6. Опитите да натрапваме на другите своите убеждения и своя начин на живот.

Марк Тулий Цицерон

Peace Peace Peace
 този път и аз се записвам - часът е много подходящ
 Hug Hug

# 19
Здравейте и от мен  bouquet
Утре започвам и аз.Успех!

# 20
  • Мнения: 255
Белинеа страхотна тема си оформила newsm10
И аз се включвам, успех на вси4ки лунува6ти и да се похвалите с много свалени грамове.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Бройте ме и мен Laughing

# 22
  • Мнения: 1 354
Запис! Peace
Този път ще бъда напълно изпълнителна. Hug

# 23
  • Мнения: 330
Belinea, страшно красиви картинки си използвала за темичката! Поздравления отново!

И аз съм с вас отново, момичета. Последните два дни така се натъпках... баща ми имаше рожден ден вчера и му бях на гости, а веднъж подхранила апетита си днес не можах да го спра- какво ли не ядох!  Embarassed  Sad Сега смятам да започна лунната още сутринта и да продължа до утре вечерта - т.е. този път да издържа два дни на течности. С един ден нямам проблеми, ама с два ... дано успея, че имам нужда да се попречистя от всичкото ядене тези дни. Ох, не е честно, а до вчера си бях запазила минуса от последното лунуване!  Sad

# 24
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Аз почвам да лунувам от сега.
Успех на всички. Peace

# 25
  • Мнения: 3 453
Добро утро и от мен аз и вчера направих една лунна горе-долу..така че днес ще лунувам,но от следобед Peace

Успех момичета и много трайни минуси Hug  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте и от мен Hug

Искам да попитам може ли лунуване на диня?

Смятам днес до следобяд да карам на диня, но ако може и да се лунува на диня - с удоволствие.
Ще се радвам да ми отговорите Praynig

# 27
  • Мнения: 413
И аз се включвам за пръв път!!!!
Че както бях тръгнала надолу с малки порцийки храна, от жегата престанах да се храня съвсем и качих пак килограм  и половина, това ако не е наказание ooooh!
Не ми е проблем да издържа един ден, но само някой да ми каже - преди това и след това храните ли се или правите така нар. подготвителен и следлунен период!
  bouquet Успех на всички!

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
преди това и след това храните ли се или правите така нар. подготвителен и следлунен период!

хубаво е да се прави - да! Аз мисля този период да го карам на диня.

# 29
  • Мнения: 2 099
Виви и аз мисля ако огладнея да хапна диня, не мисля че ще има проблем. Peace

# 30
  • Мнения: 413
Вие качвате ли преди пълнолуние, както се твърди в теоретичната част?
Аз съм и пред цикъл и пред луна, дали това може наистина да ми трупа противно килограмче отгоре?

# 31
  • София
  • Мнения: 10 858
Преди луна не съм забелязала да качвам /е освен ако не съм прекалила с яденето Blush/, а преди цикъл - качвам на см. На кг - не /все още/.

# 32
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Здравейте, лунатички. Този месец ще се включа при вас - няма да съм толкова стриктна (предвид състоянието ми), но ще се постарая да си направя разтоварващи дни. Успех ви желая!

# 33
  • BG
  • Мнения: 390
Записвам се, защото се разочаровах от себе си като видях показанията на кантара тази сутрин.
Имам намерение да започна гладуването от тази сутрин , то до неделя сутринта.

# 34
  • Мнения: 814
Belinea,  bouquet  bouquet  bouquet Винаги приятно ни изненадваш при всяка нова тема Hug!
За съжаление днес няма да лунувам, поканена съм на рожден ден и няма как да обидя рожденика.
Но на всички вас, момичета,  Peace! Успех и много минуси!

# 35
  • Мнения: 552
Аз вече започнах, макар и по-ранко.
За протокола - начало: 69,600 кг., а събота сутринта ще видя какъв ще е резултата.
Замислила съм си лунната да я карам на чайчета, кафенце, водичка и фреш от грейпфрут, пък каквото сабя покаже  Simple Smile
Успех и дано успеем да посмъкнем   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 130
Привет на всички лунатички! И аз съм тук - миналия път бях страшно доволна от постигнатото, нищо че не беше пълнолуние - днес започвам само на прасковки, следобяд продължавам с луна, следващия ден пак плод - и аз се чудех дали вечерта не може малко диня  newsm78 ами като си я постискам в устата все едно е фреш от диня  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Белинея моята щерка не можа да отлепи очи от картинките на темичката - сега иска да си ги копира, мести и т.н. .... с две думи да изчезвам от компютъра  Crazy Crazy Crazy

# 37
  • Мнения: 205
  Много готина темичка с хубаво оформление...поздравявам те и аз Белинеа...и аз се включвам към отбора и ще се пробвам само на вода...успех на всички момичета...  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 10 858
Скорпи, можеш да си смелиш динята, както са парчетата или в блендер или в миксер кана и след това ги изливаш в голяма цедка, прецеждаш и пиеш сок от диня Hug

# 39
  • Мнения: 1 130
Вивиан  благодаря ти мила - в такова състояние като я опитам динята и сигурно няма да я искам и ще мирясам  Crazy Crazy Crazy аз съм се заредила с грейпрути за фрешчета ама домочадието е взело една огрооомна диня и затуй съм се наточила толкоз  Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858
Честно да ти кажа, мисля че 1 кг за 24 часа на диня се сваля абсолютно Peace според мен. Дори и да няма луна...
Друг е въпроса да издържиш де Whistling

А сокчето не е гадно, честно. Едно време го правех на дъщеря ми, като беше бебе.

# 41
  • Мнения: 1 313
Белиниа, темата е много красиво направена! Поздравления   bouquet
И аз се записвам, часовете за гладуване са много удобни, така че се надявам да издържа без проблем. Успех на всички лунатички!

# 42
  • Мнения: 533
За съжаление не мога да се включа.Довечера сме на една вила , а........... познайте менюто  - печено прасенце пълнено с кюфтета и подпряно върху четири пилета на грил за да не загори тавата. smile3533

# 43
  • Мнения: 634
За съжаление не мога да се включа.Довечера сме на една вила , а........... познайте менюто  - печено прасенце пълнено с кюфтета и подпряно върху четири пилета на грил за да не загори тавата. smile3533
Е може ли да си толкова гадна Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 552
...печено прасенце пълнено с кюфтета и подпряно върху четири пилета на грил за да не загори тавата. smile3533
Такова нещо не съм яла. Как се пълни с кюфтета???

# 45
  • Мнения: 621
айде и аз съм в кюпа - до 16 на киви и до неделя сутрин на водица дано хвана 67 кг че вече ми писна от тоз застой - хем гладна хем не сваляща Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 6 958
За съжаление не мога да се включа.Довечера сме на една вила , а........... познайте менюто  - печено прасенце пълнено с кюфтета и подпряно върху четири пилета на грил за да не загори тавата. smile3533
Е може ли да си толкова гадна Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Явно може  Mr. Green

Честно да ти кажа, мисля че 1 кг за 24 часа на диня се сваля абсолютно Peace според мен. Дори и да няма луна...
Друг е въпроса да издържиш де Whistling

Да така е, даже коремчо се подува от тази водица на динята и се издържа според мен  bowuu

  Много готина темичка с хубаво оформление...поздравявам те и аз Белинеа...и аз се включвам към отбора и ще се пробвам само на вода...успех на всички момичета...  bouquet

Опааааа кой бил тука  Hug Hug Hug И аз в кюпа и после пак плод  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 690
Пишете ме и мен. Всеки път, след лунната съм -1кг. Laughing А с какво се захранвате, след лунната? Rolling Eyes Аз наблягам на плодовете, ама нещо все съм в застой. Трябва да стана 45кг, а сега съм 47.500 Embarassed

# 48
  • София
  • Мнения: 10 858
Пишете ме и мен. Всеки път, след лунната съм -1кг. Laughing А с какво се захранвате, след лунната? Rolling Eyes Аз наблягам на плодовете, ама нещо все съм в застой. Трябва да стана 45кг, а сега съм 47.500 Embarassed

Диня, айрян, салатка, или от по-сладките плодове - мъничко.

# 49
  • Мнения: 589
Лунувам от сутринта. Все по-трудно свалям и  Close Много по-мотивиращо беше като ме обичаше кантара  Embarassed

# 50
  • Мнения: 330
Мили лунатички, подготвихте ли се за началото?
Аз вече си започнах още със пробуждането, до сега съм само на вода и чайчета и смятам да изкарам до неделя сутринта така. Е, ако толкова ми пригладнее ще прибегна до мъничко диня, но утре вечер. Лунната ще си я изкарам стриктно, че направо ме е срам как само за два дни потъпках постигнатото с толкова усилия ooooh!  Embarassed  Cry

# 51
  • Мнения: 1 384
Аз се включвам, но на фреш портокал  Whistling Почнах от днес сутринта и дано да избутам до утре  Praynig
Успех на всички  Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 424
И аз се включвам  Peace Ако много ми пригладнее ще хапвам по малко диня  Whistling

# 53
  • Мнения: 3 164
Точно си търсех кога има Лунна и хоп, попаднах там, където трябва Laughing
  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 453
Поддържам фронта Joy Аз я започнах от следобед Peace

# 55
  • Мнения: 533
За съжаление не мога да се включа.Довечера сме на една вила , а........... познайте менюто  - печено прасенце пълнено с кюфтета и подпряно върху четири пилета на грил за да не загори тавата. smile3533
Е може ли да си толкова гадна Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Споделен грях е ........половин грях. smile3505

# 56
  • Мнения: 1 339
Aз похапнах малко череши ама сега ще направя малко тренировка за да компенсирам  Peace

# 57
  • Мнения: 1 479
Девойки, не видях , че има пусната тема и аз пуснах , за което се извинявам! Аз също вече лулувам, дано да издържа! За втори път ми е! Предишния направих малко прегрение, но имах - 500гр, дано да успея сега! Пожелавам успех на всички и многооооо минуси! Надявам се, че ще си пишем! Да питам, ако някой знае кога е следващото лунуване?

# 58
  • Мнения: 917
Уж щях да лунувам ама пусти кръчми и дискотеки  Twisted Evil успех на всички желая и усмивки утре след кантарчетата  bouquet

# 59
  • Виена
  • Мнения: 725
Ех,че ме е яд  Twisted Evil.Пак я изтървах  Rolling Eyes.Късно влязох във форума.Все си викам да пробвам и аз да видя какво ще стане и....Следващия път обаче съм с вас  Crossing Arms

# 60
  • Мнения: 928
Има ли лунатички?
Аз преди 16 часа хапнах едно Sport-че с лешник, ама до момента на съм на 2 фреша и ще издържа до утре до 16 часа.
МНОГО МИНУСЧЕТА НА ВСИЧКИ!!!

# 61
  • Мнения: 186
Добро утро лунатички  Hug
Аз пак съм с вас, миналата седмица не издържах до края, но пак свалих половин кило. Този път съм решила да изкарам до края  Peace
Успех на всички   bouquet

# 62
  • Мнения: 3 164
снощи прегреших Animal Pig но за днес съм бетон  Crossing Arms

# 63
  • София
  • Мнения: 10 858
Засега съм екстра bowuuпия кафе, като огладнея мисля газирана вода с лимон. как съм забравила това питие за миналите лунувания ooooh!
Довечера мисля диня да вечерям, щото няма да мога да издържа целият ден, тъй като от вчера съм я подхванала...

# 64
  • Мнения: 1 063
Часът ме устройва и аз съм с вас! Hug

# 65
  • Мнения: 330
Добро утро и от мен! И аз съм я подхванала от вчера и вече съм даже минус 1 килограмче (бързо наддаденото за 2 дни падна в битката с лунната  Party ). Ще видим и утре като се претегля какъв ще е крайния резултат. Смятам да я изкарам до утре сутрин вместо до 4 следобед, ама да видим дали довечера няма да си променя мнението с някое плодче.

Странното е, че този път въобще не изпитвах глад. Може би, защото се шляехме насам натам и не мислех за храна. А днес ще ходим на отложената от театъра от вчера за днес постановка, така че се надявам и днес да не ми е гладно...
Успех на всички!  Peace

# 66
  • Мнения: 928
Dream4e, ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА КИЛЦЕТО   ura  ura  ura

Аз след малко ще "закуся" с едно фрешче и мисля да изпия още едно до края.Аз също вчера не усетих глад, да видим днес как ще е  newsm78

# 67
  • Мнения: 552
Здравейте, лунички  Hug
Май тази седмица сме с оредели редици. Аз от вчера сутринта я подхванах и все още съм само на течности. До момента съм -0,700 кг, надявам се утре да съм прехвърлила килцето.
Нямам възможност да се включвам повече днес, но стискам палци да издържите докрай и да сте мноооооого доволни от резултата  newsm51
Вярно се оказа това, че първия път е най-трудно. Като че ли организма ми свикна с това лунуване 1 път седмично и вече не съм озверяла от глад.

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Хапнах четири парчета диня Embarassed Мисля, че не е кой знае какво прегрешение, все едно фреш съм пила Blush

# 69
  • Мнения: 536
Включвам се и аз в темата, защото от вчера съм на същата диета. До 16:00 бях само на диня и течности, а от 16:00 до сега съм само на вода и мисля да изкарам така до 16:15. А после пак диня.

# 70
  • Мнения: 552
Тази диня ми я навирате в лицето всеки ден и така ме изкушавате  Crazy. Ще взема да си купя една, или по-добре две, за да не свърши докато я режа  Joy

# 71
  • Мнения: 2 099
Аз се отказах още преди да почна  Embarassed.

# 72
  • Мнения: 11 547
За сега успявам да се удържа да не ям.Снощи също издържах и тази сутрин кантарът много ме зарадва.Ще се постарая да не прекалявам с вечерята тази вечер.

# 73
  • Мнения: 6 958
Аз нямам минуси сутринта, май вече нищо не действа при мен  Cry

Успех на останалите   bouquet

# 74
  • Мнения: 247
Аз се изложих  Embarassed съгреших снощи  Embarassed , но другия път пак ще опитам лунната  Wink

# 75
  • Мнения: 255
Здравейте, до сега съм -1 кг., въпреки сно6тното прегрешение ( 4ерешки около 300 гр.) и без днешното посе6тение в 00. По късно 6те се от4ета до грам колко съм свалила.

# 76
  • Мнения: 1 479
Имах малко прегрешение снощи, но днес съм железарка, ще видим какво ще покаже кантара!

# 77
  • Мнения: 778
А пък аз с моето ПМС изобщо не помислих за диетуване и лунуване Sad

# 78
  • Мнения: 928
Аз изкарах  newsm44 newsm44 newsm44
Сега си хапнах динка и то доста- като не виждала и след малко ще рева,че ми е тежко  newsm62
Мисля,че утре сутринта ще е най-истинския минус - тъй че утре ще си кажа без бой,ако има какво да се казва де  newsm62

# 79
  • Мнения: 4 380
Аз също издържах. И отчетох -1 кг., обаче съм много разстроена. Cry Не знам какво е станало, но вчера забелязах, че кантара ми не е нулиран. Като си го сложих на нулата, нямаше грам от моите свалени за 2 седмици килца. Shocked Не разбрах какво е станало и кога е мръдната стрелката. Дали първоначално съм била повече отколкото съм предполагала...или впоследствие е изместена, а аз както съм ги сваляла в луните, така съм си ги качвала после... С една дума...никаква полза от моите трудове до тук. Cry

# 80
  • Мнения: 11 547
И аз издържах.За вечеря хапнах шопска салата и парченце месо.Обаче много вода изльоках и вече ще се пръсна...

# 81
  • Мнения: 552
Срам не срам ........ ще си кажа.
В 16,30  погледнах часовника, видях, че е свършила диетката и като се качих на кантара, останах доволна. Изведнъж, обаче нещо ми прищрака и с танцова стъпка се разпях "Ура, ура, приключих диетата с шоколад в уста"  Embarassed
От детската излезе сина ми  Shocked и ме гледа изумен доста време. После се пръсна да се хили  Joy
За вечеря си позволих пилешко месо и вече се чудя какво ли ще ми каже любимия кантар утре сутрин  newsm78.
За сетен път се убеждавам, че съм голямо говедо  #Cussing out

# 82
  • Мнения: 4 380
Е какво лоши има в месо със салатка? newsm78 Нали свърши луната...

# 83
  • Мнения: 6 958
Срам не срам ........ ще си кажа.
В 16,30  погледнах часовника, видях, че е свършила диетката и като се качих на кантара, останах доволна. Изведнъж, обаче нещо ми прищрака и с танцова стъпка се разпях "Ура, ура, приключих диетата с шоколад в уста"  Embarassed
От детската излезе сина ми  Shocked и ме гледа изумен доста време. После се пръсна да се хили  Joy
За вечеря си позволих пилешко месо и вече се чудя какво ли ще ми каже любимия кантар утре сутрин  newsm78.
За сетен път се убеждавам, че съм голямо говедо  #Cussing out

Сладуррр  Joy hahaha Joy

Аз завърших вечерта с малко сладоледец, яко издънка  #2gunfire

Нема се лунува повече, то се видя  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 4 380
Защо издънка бе хора, не ме стряскайте така... newsm78 Приготвила съм си порция гордън блю със салатка и хич не се смятам за провинена. newsm78

# 85
  • Мнения: 330
Добро утро на всички! Айде да си дам и аз моят краен резултат -1,300  Party
Лунната я започнах от петък сутринта и си я издържах до когато си е. Само снощи не минах само с плодче (искаше ми се и без него ама...), а си хапнах малко сливки, 3 нектаринчета, ... 3-4 лъжички сладолед, и няколко рибки цаца (какво да правя, като ядат пред мен и ... волята изчезва  Confused ). Ама съм доволна. разултатът ме устройва и този път ще се постарая да не го проваля до следващата лунна.
Хайде ставайте и споделяйте резултати   food010 , че нали уж трябва да се тегли сутрин .

# 86
  • Мнения: 928
ДОБРО УТРО,
ПОЗДРАВЛЕНИ ЗА МИНУСОВИТЕ ЛУНИЧКИ!!!

Аз съм -200гр  newsm44 newsm44 newsm44  smile3532 smile3532 smile3532  newsm62 хората се радват на килограми, а аз на 200гр  Joy или то това ще е от шоколада преди фазата  newsm62 Вчера след 16 часа ядох само диня, кайсии и манго.Странна личност съм аз- луната на мен не ми влияе като на всички Crazy

xenia, не се ядосвай за кантара,дано по-бързо "набереш скорост" Peace

Andjy, аз съм същото говедо, ама този път ме прескочи  Laughing

# 87
  • Мнения: 247
 smile3521 smile3501 браво Пепита може да е малко важното е да мърда лентичката  Hug

# 88
  • Мнения: 778
ДОБРО УТРО,
ПОЗДРАВЛЕНИ ЗА МИНУСОВИТЕ ЛУНИЧКИ!!!

Аз съм -200гр  newsm44 newsm44 newsm44  smile3532 smile3532 smile3532  newsm62 хората се радват на килограми, а аз на 200гр  Joy или то това ще е от шоколада преди фазата  newsm62 Вчера след 16 часа ядох само диня, кайсии и манго.Странна личност съм аз- луната на мен не ми влияе като на всички Crazy

xenia, не се ядосвай за кантара,дано по-бързо "набереш скорост" Peace

Andjy, аз съм същото говедо, ама този път ме прескочи  Laughing


Ами всъщност, Пепита - колкото по-малко килограми остават за сваляне, толкова по-бавно става свалянето им Simple Smile - ВАЖНОТО Е ДА СЕ СВАЛЯТ Simple Smile - независимо колко !

# 89
  • Мнения: 928
май влюбена, да, права си, тази лентичка вече не помня от кога не съм я променяла  newsm78 Joy


Ами всъщност, Пепита - колкото по-малко килограми остават за сваляне, толкова по-бавно става свалянето им Simple Smile - ВАЖНОТО Е ДА СЕ СВАЛЯТ Simple Smile - независимо колко !
Знам, че е така, но като гледам Dream4e, xenia и други момичета какви резултати имат и се срамувам от моя  Joy
Но продължавам борбата с  eat

# 90
  • София
  • Мнения: 10 858
Пепита, няма какво да се срамуваш Mr. Green 200 гр си е пак нещо. Аз си почнах и си свърших на едни и същи кг. Mr. Green
Вече съвсем сериозно се заричам, че ще лунувам само на пълнолуние!

# 91
  • Мнения: 928
Пепита, няма какво да се срамуваш Mr. Green 200 гр си е пак нещо. Аз си почнах и си свърших на едни и същи кг. Mr. Green
Вече съвсем сериозно се заричам, че ще лунувам само на пълнолуние!
Май и при мен на пълнолуние е по-добър резултата, но се чувствам добре като съм на фрешчета и за това лунувам със всички.Не че не мога да карам през другото време на фрешове, но по-лесно ми е като има някой с мен  Simple Smile

# 92
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз съм мръднала с 1 килце надолу. Simple Smile
Само дано не си го върна следващите дни. Praynig

# 93
  • Мнения: 1 479
Да докладвам и аз! 1.5 кг минус   , дано да успея да го задържа! Това пожелавам на всички!

# 94
  • Мнения: 4 380
май влюбена, да, права си, тази лентичка вече не помня от кога не съм я променяла  newsm78 Joy


Ами всъщност, Пепита - колкото по-малко килограми остават за сваляне, толкова по-бавно става свалянето им Simple Smile - ВАЖНОТО Е ДА СЕ СВАЛЯТ Simple Smile - независимо колко !
Знам, че е така, но като гледам Dream4e, xenia и други момичета какви резултати имат и се срамувам от моя  Joy
Но продължавам борбата с  eat

Леле къде ме сложи и мен сред резултатите? ooooh! Аз каквито и резултати да имам твоите кила никога няма да стигна. Всъщност, това са килограми на балерина, не знам какво искаш... newsm78

# 95
  • Мнения: 778
Да си призная - АКО ВИ НЯМАШЕ ВСИЧКИ ВАС МОМИЧЕТА, ДА СЕ НАДЪХВАМ ЗАЕДНО С ВАС, ДА ДИЕТУВАМ ЗАЕДНО С ВАС, АКО ГИ НЯМАШЕ СЪВЕТИТЕ ВИ И ПОДКРЕПАТА - нямаше да имам такъв резултат.
Радвам се, че стигнах и задминах целта си .... И се надявам да задържа Simple Smile.
А щом аз - дето се изкушавах от шоколади и сладолени - се справих - за вас съм убедена, че също ще успеете!

# 96
  • Мнения: 330
Знам, че е така, но като гледам Dream4e, xenia и други момичета какви резултати имат и се срамувам от моя  Joy
Но продължавам борбата с  eat

Аааа, хич не се срамувай, особено пък ако гледаш моя резултат. Както казах вече това сваленото го бях качила точно за два дни преди лунната. То затова е и такъв резултата  Embarassed . Иначе и на мен вече малко ми остава да сваля и ми е много трудно и бавно - в нормални условия, ако нямам такива издънки преди лунна, абсурд да сваля цял килограм  Crossing Arms !
Така че честито за сваленото, щом е надолу - за радост е  newsm18 ! Честито ви на всички минусите   newsm24

# 97
  • Мнения: 3 647
Честито ви на всички минусите  Twisted Evil
 азда кажа че не я издържах - пак
 Embarassed

# 98
  • Мнения: 928
Благодаря ви, момичета,  Hug Hug Hug

Леле къде ме сложи и мен сред резултатите? ooooh! Аз каквито и резултати да имам твоите кила никога няма да стигна. Всъщност, това са килограми на балерина, не знам какво искаш... newsm78
Ми добър ти е лунния резултат  - 1кг smile3501 Недей така песимистично да подхождаш към своята цел, ще стане  newsm10
А това за балерината -моля, моля, една тлъста балеринка съм  261uu  hahahaМалко е ама има още за сваляне  Whistling , а тези пусти шоколади и сладкиши като започнат да ме викат от магазините ............. Banghead

# 99
  • Мнения: 4 380
Мерси пепита, само че е по-важно да се задържи...А аз като гледам, всяка седмица май един и същ килограм си свалям. hahaha

Някой ще каже ли кога е следващата фаза на луната? Имаше един сайт, ще дадете ли връзка към него? Помня че май се изместваше вече от петък... newsm78

# 100
  • Мнения: 330
Следващата е на 30.06. / събота / от 16.49ч.

ето от къде можеш да видиш датите за тази година:
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3393

Между другото xenia и аз май съм така от няколко лунни насам - все един и същ килограм свалям  Sad

# 101
  • Мнения: 306
Издъних се на лунната на 22,06. Устисках до следобяда. Направо се срамувам от себе си. Другия път съм с вас обаче.

# 102
  • Мнения: 814
И на 30.06. няма да мога да направя диетата Embarassed, отново има рожденик!
Но пък и в тези жестоки горещини нищо не ми се яде освен салата от пресни зеленчуци със сирене!

# 103
  • Мнения: 4 380
Следващата е на 30.06. / събота / от 16.49ч.

ето от къде можеш да видиш датите за тази година:
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3393

Между другото xenia и аз май съм така от няколко лунни насам - все един и същ килограм свалям  Sad

Мерси, супер- точно този линк търсех. Hug

Ще ни огрее и нас Dream4e. С малко повече хъс и постоянство, и малко повече наблюдение върху себе си и рациона... Надявам се. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт