Когато се притеснявате?

  • 2 746
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
изчервявам се  Whistling трепери ми гласа ...
Сякаш не мога да се контролирам-ужасно е ...

# 31
Аз получавам сърцебиене и много ми треперят ръцете. Стремя се да се овладявам, но понякога е безуспешно.

# 32
  • Мнения: 690
Почвам да плямпам и не мога да спра Embarassed.

# 33
  • Мнения: 302
Хапя си устните от вътре и вече ми стана много кофти навик,правя го вече без да се усещам независимо дали съм притеснена или не

# 34
  • Мнения: 3 453
Това за устните и при мен го има, но най-противното за всички около мен е когато съм нервна...започвам да си пукам с плата от дрехите...ама как го обясних.ИСках да кажа,че прегъвам плата дърпам го и той пук...и така нон стоп си пукам, действа ми успокояващо и преди да заспя така се приспивам, а милото откача Joy

# 35
  • Oslo
  • Мнения: 659
Хапя си устните от вътре и вече ми стана много кофти навик,правя го вече без да се усещам независимо дали съм притеснена или не

И аз съм така, много е гадно. Опитай да спреш да го правиш, защото се появяват бръчки около устните и на мястото на трапчинките, поне при мен стана така.

# 36
  • Мнения: 306
Тези простоии с косата и аз ги правя. Даже мислих, че нещо не съм в ред. Добре, че не съм само аз. Направо се успокоих.

# 37
  • Мнения: 836
Ооо, да. Спъвам се, изпускам разни неща, блъскам се(непреценила разстоянието), абе като ранен гълъб съм.

# 38
  • Мнения: 488
Благодаря на всички за отговорите :  bouquet
Ако има още нека се включват, гледам, че повечето сме с едни и същи навици.
Поздраваления на момичето, което каза, че не се притеснява и се е научила да се контролира Simple Smile
 Heart Eyes


SilIli - ти ме уби  Laughing Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Зависи притеснението от какво е продиктувано - като ходя по изпити и ми е притеснено и нервно започвам да плещя глупости и да разсмивам колегите.
В други случаи се изчервявам или пак плещя глупости, но не много сполучливи и развеселяващи... Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 12
Пресъхват ми устните, нищо друго.
И при мен е така, гадно е. newsm12

# 41
  • София
  • Мнения: 1 732
Дъвча си устата отвътре, чопля си ноктите на ръцете и ми се потят дланите. Добре, че потящите се длани не миришат като потящите се съответствия на долните крайници.

# 42
  • Мнения: 552
Засърбява ме главата и само чакам момента да остана сама и така жестоко се разчесвам...
В други случаи толкова много приказвам, че чак се изненадвам от себе си.

Преди години се притеснявах от тогавашния си шеф - голям комплексар. Та отивайки на работа си мисля с какво ли ще се заяде днес  newsm78. И както съм се замислила, цапардосах един дядо с москвич, който шофираше пред мен, ама лекичко. "Излекувах се" като напуснах.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
1. Изчервявам се
2. Хапя си устната
3. Заболява ме корема
4. Засърбява ме главата

Абе, не си е работа...

# 44
  • Мнения: 27 524
Гриза и чопля кожичките около ноктите. Разранявам се, боли ме и после съжалявам, ама...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт