Събиране без алкохол.Нормално или невъзможно?

  • 2 664
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Бях на такъв купон-все едно си на детско парти! Тъпня и половина! Оставаше и класическа музика да ни пуснат и................! Не,че не обичам класическата музика, но на купон-някак не върви!!!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
На купони не пия само ако съм бременна или кърмачка. Че даже и тогава по малко винце си позволявах Whistling
Обичам да пия Heart Eyes Действа ми чудееесно Party

# 32
  • Мнения: 4 406
не го намирам за ненормално.... ако всеки си поръча по един красив и разхлаждащ коктейл ( както ще направи дружинката на БГ-мами в Русе тази вечер  Mr. Green) и се забавляват всички...
ненормално е , когато понятия като купон, събиране, парти , се свързват със зверско напиване до безпамятство- това не го разбирам- да пиеш, за да се освиниш...

# 33
  • Мнения: 5 370
Много е забавно да си трезвен сред нормални хора - пиещи , де.
Нали знаете етапите
1 - води се общ разговор
2 - всеки говори със съседа по маса
3 - всеки си говори сам
 
Това ни се е случвало-на голям купон с  преспиване с половинката ми. Mr. Green Mr. Green Не че сме били тотално непили, но цяла вечер "близахме" по една чашка вино-ясно е, че за купон, който продължава сума ти време, това си е едно нищо.
Имаше и прегръдки-мъжки- Twisted Evil-и обяснения от сорта на'ти мене 'ЗваЖаваш ли мА?
А на другата сутрин-всеки слиза на закуска, стиснал главата си, и пита другите-Да имате Алка Зелцер???? Mr. Green

# 34
  • Мнения: 911
не го намирам за ненормално.... ако всеки си поръча по един красив и разхлаждащ коктейл
zа мен е важно съдържанието, а не външният вид. А съдържанието трябва да има градуси.

# 35
  • Мнения: 5 539
То сигурно е възможно, но не съм попадала на такова събиране от преди да вляза в пубертета, така че го причислявам към нАучната фантастика newsm78

Много е забавно да си трезвен сред нормални хора - пиещи , де.
Нали знаете етапите
1 - води се общ разговор
2 - всеки говори със съседа по маса
3 - всеки си говори сам
А ти седиш и се чудиш - еба ти идиотите, с които съм се събрал. Става ти тъпо, пийваш и разбираш, че те водят много смислени разговори.
Ей това е право в десетката!

И една предишна тема: Има ли радост без градус?

# 36
  • Мнения: 356
като стана дума за пийване .... отивам да си сипна едничко и без това съм сама и ми е скучно  newsm24  Embarassed  Embarassed  Embarassed

а иначе е и нормално и възможно, зависи от гледната точка

# 37
  • Мнения: 911
Не мога да не откликна- наzдраве!!!

# 38
  • Мнения: 4 392
Нещо се сбърках. Не ми се услажда алкохолът вече.(бременност, кърмене, сега и цигарите отказах...) Нещо слабичко може (вермути, ликьорчета), но рядко. В заведения не си поръчвам алкохол , освен ако компанията не е голяма и шумна.
Мога да се веселя  и без алкохол.  Peace

# 39
  • Мнения: 1 771
Най вече на без-Алкохолни купони ходя (за разлика от едно време). Не бих казала, че ми е скучно или, че изкарвам по тъпо, а напротив имам незабравими моменти.

# 40
  • Мнения: 212
Човек да се чуди къде е попаднал. Уж жени, уж майки, пък повечето пият като донски казаци. Че даже и заявяват че не можели да си представят живота без алкохол. Пфу.... отврат... Naughty

# 41
  • Мнения: 13 512
Човек да се чуди къде е попаднал. Уж жени, уж майки, пък повечето пият като донски казаци. Че даже и заявяват че не можели да си представят живота без алкохол. Пфу.... отврат... Naughty
E,  не изопачавай! Никой не е казал,че трябва да изпие литри/както правят донските казаци/, за да му е кеф, нито пък е казал,че не си представя живота без алкохол. И на мен ми  е отврат мъж да ближе лимонада, ама не съм казала"Пфу".

# 42
  • Мнения: 10 758
За пореден път прочитам "сърбане", вместо "събиране" Crazy

# 43
  • Мнения: 11 607
Анкета, анкета....

Безалкохолни сме ние...Но ако има алкохолни не ги спираме да пият....

# 44
  • Мнения: 212
Човек да се чуди къде е попаднал. Уж жени, уж майки, пък повечето пият като донски казаци. Че даже и заявяват че не можели да си представят живота без алкохол. Пфу.... отврат... Naughty
E,  не изопачавай! Никой не е казал,че трябва да изпие литри/както правят донските казаци/, за да му е кеф, нито пък е казал,че не си представя живота без алкохол. И на мен ми  е отврат мъж да ближе лимонада, ама не съм казала"Пфу".
И що ти е отврат мъж да ближе лимонада. Да не би ако пие ракия това да го прави повече мъж. Каква е разликата между мъж пиеш лимонада и мъж жулещ ракии. Този който пие ракия с какво е повече от този който пие лимонада.
Не е проблема в количеството алкохол който ще пиеш. Проблема е в това че повечето жени тук явно ТРЯБВА ДА ПИЯТ за да им е готино, за да им е весело, и да се отпуснат. Това е големия проблем с алкохола. Явно повечето тук са толкова задръстени когато са трезви, че им е необходим алкохол за да се отпуснат и да им паднат задръжките за да могат да се веселят. Пфу... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт