Гледате ли "Сигнално жълто"

  • 5 530
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Албена Вулева - мнения...
(в момета по СКАТ)

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Да и какво newsm78
Абсолютна помия

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Както винаги?

# 3
  • Мнения: 6 417
Противопоказно ми е да гледам такива бози  Crossing Arms

# 4
# 5
  • Мнения: 4 447
Преди , в началото беше  хубаво,сега не...пък и нямам кабелна Rolling Eyes

# 6
# 7
# 8
  • France
  • Мнения: 726
Рядко се сещам, преди 2 седмици нямаше предаване, но колкото ме дразни с коментарите, толкова и ме кефи. Интересно е.
Защо не я харесвате? Че е крайна и проста ли?

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Защо не я харесвате? Че е крайна и проста ли?

Ако беше САМО крайна и проста - с мед да я намажеш.
Тази си проси един як бой.

# 10
  • Мнения: 332
Тая луда още ли досажда на хората  #Cussing out Много е елементарна

# 11
  • Мнения: 3 042
Има много по интересни неща, който да гледам.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 386
Кога го дават - искам да я видя..
Само съм чувала за това чудо от вас..и от Ъпсурт  Wink

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Много ми е противна,а можеше да поднесе всичките тия клюки и по начин нетолкова циничен и отблъскващ Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Твърде тенденциозни и агресивни репортажи и коментари. Имам усещането, че и в стомаха на бял червей би се навряла, за да стане сензация.

# 15
  • Мнения: 77
Е с тия нейните сензаций все си го отнася,по-преди от Слави,а на скоро и от Киро Скалата на Слънчев бряг пред някаква дискотека (четох в някой вестник) newsm66 fight fight

# 16
  • Мнения: 1 282
Тая женица Албена е хубаво да се погледне първо в огледалото и тогава да говори за други хора! Много тъпо предаване!

# 17
  • Мнения: 1 425
Не, такива глупости не гледам! Naughty

# 18
  • Мнения: 274
За 5 мин преди години и горко съжелявах, че живота ме срещна с това вулгарно и АБСУЛЮТНУ ПРОЗТУ и грозно същество! Много от горните мнения, съвпадат с моето по-разширено, така че няма да се повтарям.

# 19
  • Мнения: 593
Albena Vuleva e edno protivno vlechugo! Sick

# 20
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Драйфа ми се от тая гнусна жена!!

# 21
  • Мнения: 690
Да, гледам. Харесва ми предаването. Crazy Особено ме кефи, как прави за смях "звездите". Joy

# 22
  • Мнения: 1 352
Много рядко, ако попадна случайно на него.
Не мислите ли, че Венета Райкова и Албена Вулева имат общи качества и горе-долу сходни предавания? Само че едната поднася информацията по просташки начин, а другата по простоват.

# 23
  • Мнения: 9 865
Е то пък голям смях. Забавен каданс, повтаряне на едно и също изречение по няколко пъти и скудоумни коментари. За съжаление най-отчайващото е, че декорите и видът на А.В. с нищо не превъзхождат жертвите и. Няма да коментирам малоумните репортери на предаването, нито пък сценариите изпълнени с едни и същи, повтаряни до втръсване епитети.

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
това предаване съм го гледала точно веднъж, от любопитство.
случайно попаднах на него преди 2 г, при което ми идва въпрос - още ли съществува?
голяма гнус е тази жена!

# 25
  • Мнения: 5 877
Хигиена нулева.

За пръв и последен път я видях по телевизията в родилния дом - незнайно защо, другите кандидат-родилки я гледаха.

# 26
  • Мнения: 1 205
Никога не съм го гледала.
Я кажете по кое време го дават, ежедневно ли е, седмично ли е и от колко часа.

# 27
  • Мнения: 9 865
Аз съм гледала сигурно към десетина издания, преди поне 2г. Сега нямам телевизор и не гледам.
Може да и се насладиш във vbox7 има клипове от предаванията и (едно изгледаш ли, всичко ти е ясно).
Преди го даваха в събота, след 22ч., сега - не знам.

# 28
  • Мнения: 1 149
...Защо не я харесвате? Че е крайна и проста ли?

Ако беше САМО крайна и проста - с мед да я намажеш.
Тази си проси един як бой.
-и вулгарна

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Че е крайна и проста ли?
Ако беше само крайна и проста-да си затвориш очите, то такива има много, ама тя е... /възпитано момиче съм, срам ме е дори да напиша това, което си мисля за нея/ #Cussing out
А освен всичко друго мисля, че е и много грозна!!! И невероятно гнусна и нечистоплътна изглежда. А забележете и и носа - като зурла /или както там се пише/ на прасе!!!

# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ох, ама какво се палите толкова не мога да разбера, голямо възмущение.
гледала съм я преди, сега не, много рядко... нямам време.
имаше добри попадения, на които много съм се смяла, има и простотии.
`звИздите` ни са тооолкова жалки и смешни... като гледах Дж. Майкъл това си помислих - как няма ЕДНА нормална популярна и талантлива личност в тая държава. та те са на светлинни години от реалния шоу бизнес. виж, претенциите и фасоните им са огромни. то са чупки, то са врътки...
предпочитам да гледам А.В., отколкото Николай Бареков, извинете. нали го видяхте какво представлява именно в Сигнално жълто (дудуци, Радки Пиратки и пр.)

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не! По същата причина не чета и жълти вестници.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 841
Публична тайна е, че някои от нашенските позалязващи звезди си плащат, за да бъдат "оплюти" в предаването на Вулева.

# 33
  • Мнения: 184
Ти ще си платиш ли за това или за това например.

# 34
  • Мнения: 9 865
karmacoma, кой гледа с интерес Бареков, това недоразумение?!
Да не отварям въпроса, че журналисти в Бг-то просто няма, има някакви жалки маймуни, вкл. и А.В.
Аз не се възмущавам от нея, това може, това прави.

# 35
  • Мнения: 72
Албена Вулева/вулвата/ е абсолютна помиярка!И предаването й-също! Close

# 36
# 37
# 38
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Публична тайна е, че някои от нашенските позалязващи звезди си плащат, за да бъдат "оплюти" в предаването на Вулева.
това са писания на жълтата преса. а ССФ жълта преса не чете, нали така?

не съм съгласна, че никой не гледа Бареков. .. нито него, нито Коритаров мога да дишам Sick не, че имам и време, де...

# 39
  • Мнения: 9 865
Права си, че ги гледат. Моето възмущение си е мое, аз не ги гледам, но защо, защо...

# 40
  • Мнения: 5 539
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.

# 41
  • Мнения: 184
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
Вулева трябва да ги вземе за асистентки,картинката ще е пълна. Sick

# 42
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
как какъв? тъп, разбира се.
ССФ Сигнално не гледа. тя чете световната класика в оригинал и е почитател на алтернативното европейско кино. и чалга не слуша...

# 43
  • София
  • Мнения: 3 841
Публична тайна е, че някои от нашенските позалязващи звезди си плащат, за да бъдат "оплюти" в предаването на Вулева.
това са писания на жълтата преса. а ССФ жълта преса не чете, нали така?


Че кога съм казвала, че аз съм ССФ?!

# 44
  • Мнения: 5 539
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
как какъв? тъп, разбира се.
ССФ Сигнално не гледа. тя чете световната класика в оригинал и е почитател на алтернативното европейско кино. и чалга не слуша...
Кажи си в прав текст, че го харесваш и тогава ще те питам какво намираш в него. Може би аз съм пропуснала ценното на това предаване в няколкото броя, които съм гледала.

Впечатлението ми е, че то дори не е "жълто", а е имитация на такова. Всичките им репортажи са толкова съшити с бели конци, че само стринка Гинка от селО Горно Нанадолнище може да потрива доволно ръце и да злорадства: "Така им се пада на известните!"

# 45
  • Мнения: 690
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
  Ха, по-полека с обидите.  #Crazy Доста плоско изказване ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 958
Това за Бареков въобще не ме изненада Joy  Ами той и сега си е тъкъв.Държи се с гостите си по същия начин ,както в този клип. Не знам защо телевизия като бТВ държи на  този водещ. Циничен, груб, с един нахален ,нагъл тон..., абе хулиган. hahaha

Иначе ,имаще един период ,в който гледах предаването/преди няколко години/. Вулева е толкова недодялана,"милата ", че не можах да издържа дълго...Ама те всички предавания на СКАТ са такива  Laughing
Но явно медиите имат нужда от такива като тях/Бареков, Вулева,професор Вучков ,и т.н./, за да ги коментираме. Все някой попада на предаванията им. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 195

Ама вярно ли мацката е Миролюба Бенатова ?

# 48
  • Мнения: 624
Предаването не ми харесва,Албена Вулева също Laughing

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
В началото имаше добри попадения(може би докато не си беше тя автор), но след това стана една голяма боза и това е слабо казано. Едно долнопробно предаване, което не заслужава внимание. Имам чувството, че е грозна и злобна женица.

# 50
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Долнопробна ми е, не я търпя и не я гледам.

# 51
  • Мнения: 431
Аз го гледам, когато има телевизор около мен - значи 4-5 пъти годишно. Имало е и интересни неща. Напоследък обаче не върви добре това предаване. "Журналистките" му простеят, вървят след някоя "звезда" и ръсят обиди, докато жертвата не избухне. Тъпа работа.

Ако всички реагираха като Руслан Мъйнов, това предаване нямаше да съществува. Любимото ми интервю, Руслан е велик. Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 672
Отвратително ми е това предаване  Sick

# 53
  • Мнения: 351
Аз го гледам, когато има телевизор около мен - значи 4-5 пъти годишно. Имало е и интересни неща. Напоследък обаче не върви добре това предаване. "Журналистките" му простеят, вървят след някоя "звезда" и ръсят обиди, докато жертвата не избухне. Тъпа работа.

Ако всички реагираха като Руслан Мъйнов, това предаване нямаше да съществува. Любимото ми интервю, Руслан е велик. Joy

Не не е истина ,това интервю на Руслан е просто култуво.Два  пъти го гледах и двата пъти се смях като луда.Лизбет благодаря ти за 10-те мин смях Hug

# 54
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Това интервю е страхотно,детето дойде от друга стая за да ме попита:Мамо,защо се смееш така?Не го следя това предаване,но 2-3 пъти съм го гледала.Албена не ми е гнусна,не ми харесват репортажите и репортерите,но смятам,че Вулева поне не толкова лицемерна,колкото Венета Райкова.

# 55
  • Мнения: 5 140
НЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 56
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Абсолютна помия.
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
Напълно подкрепям.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 428
Мноооооого е просташко това предаване, ама много!

# 58
  • Мнения: 377
Гледала съм и няколко предавания в самото начало, онзи ден обаче хванах случайно малко и установих, че е станало още по-зле ако въобще е възможно. Две мЬекащи девойчета /очевидно новите и репортерки/ се опитваха да задават "умни" въпроси на Ани Салич, тя ги подмина, но някаква нейна позната им дръпна микрофона, пусна го почти моментално, но двете девойчета не се усетиха и се дърпаха една-друга поне още 2 мин., като коментара беше, че въпросната г-жа се е опитала да им открадне микрофона.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт