Видях какво е паника!

  • 2 565
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 459

Ама ти имаш време да следиш постигни, цитати и други сайтове.
Не ти пожелавам обаче да попаднеш ти с детето си в такава ситуация, да му видиш уплашеното личице, да чуеш плач. Когато става дума за деца, когато става дума за родния ми град съм безпощадна.
Лека вечер и приятно форумстване.

Ами не съм много заета в момента...следя темата;) И я следя достатъчно добре (както и новините между другото) за да рабрера,че някои хора тук така се вживяха,че .....
Та разбрах също ,че съм имала доста по-сложни ситуации от свободното ти съчинение (в случая).
Лека вечер и на теб и на авторката Уникат.

 ooooh!

# 46
  • Мнения: 5 468
Днес в Бургас се е случила още една трагедия, но фатална, за съжаление Cry: http://www.dnes.bg/article.php?id=37959.

# 47
  • Мнения: 3 423
Бурята се изви съвсем ненадейно и беше много силна, наистина.
Ненадейно е било за тебе.
Обаче кибиците, дето гледат кой облак
накъде си е кривнал капата, са знаели.
Защо населението не е било предупредено.
Последната седмица небето тук се дъни яко.
Обаче на всеки 15 минути предупреждаваха
по радиото да бъдат избягвани тоз и тоз район.
Не омаловажавайте вината на Любка и Минчо,
както и тази на тъй наречените келяви медии.
Къде е Касиди? Не усети ли, че пеперудите нервничат?

# 48
  • Мнения: 648
Доколкото знам, Вери и други майки от форума се организираха тази вечер да водят децата на цирка Confused
Те мисля, че бяха на ранното представление от 17 часа.

Бурята се изви съвсем ненадейно и беше много силна, наистина.
Къде е Касиди? Не усети ли, че пеперудите нервничат?

Яко нервничаха, имам чуството, че половината насекоми от областта се опитваха да влязат в къщи през вратата на терасата ooooh! Незнам за Минчо и Локумка, обаче си го помислих, просто въздухът "тежеше"!

# 49
  • Мнения: 1 533
Преди половин час и тук имаше много странни светкавици. Святкаше се почти непрекъснато, като фойерверки. Излязохме на терасата със сина ми да гледаме (страшничко, но много красиво) - не мога да ви опиша колко много прилепи прелитаха почти под носа ни

Синът ми твърди, че видял и НЛО, но ще го подложа на съмнение засега.

# 50
  • Мнения: 2 386
Дано всичко е наред... Изчетох темата, която отново не е минала без разпри..  Tired

И наистина всичко тук е непредвидимо. След рекордна жега е вероятно някъде да се изсипе дъжд/буря...но не се знае кога.
И времето е полудяло...
Аз ви казах днес, че нищо не е наред в една друга тема, а вие ми се чудихте..

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Днес в Бургас се е случила още една трагедия, но фатална, за съжаление Cry: http://www.dnes.bg/article.php?id=37959.
Леле, ужас. Вчера бяхме на този плаж със 9годишния ми син. Чухме линейката, която спря почти до нас. Само се помолих да не е някой удавен, помислих, че може да е от жегата на някой да му е прилошало. Морето беше спокойно.

# 52
  • Мнения: 3 251
Lilqna, а това което се носи като мълва е, че плажът е неохраняем, вярно ли е?

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Lilqna, а това което се носи като мълва е, че плажът е неохраняем, вярно ли е?

Не, имаше спасители. Даже един се скара на сина ми, че влиза с надуваема възглавничка на два метра от брега. Знамето беше червено, после жълто. А водата наистина беше спокойна.

Свиркаха постоянно на деца, които скачаха от някакво съоръжение.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Бурята се изви съвсем ненадейно и беше много силна, наистина. Отдавна не бях виждала такова чудо, макар че гледах само от терасата.
Отмина за не повече от половин час, но изглждаше страшно.
Дано всички да са добре!
Доколкото знам, Вери и други майки от форума се организираха тази вечер да водят децата на цирка Confused
Лилита, бяхме от 17часа и аз даже по едно време съжалявах, че не отидох на късното представление, защото беше адски горещо Tired А сестра ми живее до цирка и ми звънна като е паднал, едва говореше от уплаха да не би да съм решила да заведа детето по хладно Sad Затова и не можех да разбера много какво точно се е случило, тъй като заекваше от уплаха Confused Слава Богу, че няма сериозни последствия!

Общи условия

Активация на акаунт