Aloe Vera

  • 5 940
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте Simple Smile Искам да споделя с вас за едни продукти ,от които съм адски доволна и които спасиха мой близък ,когато имаше най-голяма нужда.Той имаше проблеми със ставите и  пи напитката Алое Фриидъм за ставни проблеми и сега е наистина много по-добре. Аз самата също съм усетила ползата от продуктите на Алое Вера -преди 3 месеца пих витаминозни таблетки от същата фирма и съм адски доволна. Брат ми пък си поръча продукти за отслабване и стопи 15 килограма за 5 месеца . Не искам да правя реклама или нещо подобно просто горещо ви препоръчвам всички продукти на Алое Вера .Ето сайта http://www.aloe-bg.com/ ако искате да поръчате нещо един приятел е дистрибутор супер вайзър и мога да поръчам от него ако ви интересува ми пишете. А за всички мами има страхотни витамини за подрастващите    bouquet

# 1
  • Мнения: 1 236
Днес явно съм настроена крити4но,ама ми зву4и баш като реклама....нищо ли4но,де  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 500
Не сериозно не е реклама просто се изумих от действието на нещо към което бях мн скептично настроена и реших да споделя ако някой иска да пробва Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 317
ако искате да поръчате нещо един приятел е дистрибутор супер вайзър и мога да поръчам от него ако ви интересува ми пишете.
ей това ми зву4и като реклама.ина4е аз не съм ги пробвала и нямам мнение.

# 4
  • София
  • Мнения: 500
Еми казах го защото по принцип в България не са много разпространени и за това ....

# 5
  • Мнения: 5 317
не се коси,нищо ли4но. Peace

# 6
Майка ми е ползвала много продукти на въпросната фирма и е толкова доволна ,че постоянно си поръчва по нещо  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 500
хахахах еми като са и харесали нека поръчва няма лошо  Laughing

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да- продуктите с Алое Вера наистина са чудесни.  bouquet Казвам го от личен опит и се надявам повече хора да се насочат към натуралните продукти(козметика,хранителни добавки и др.) PeaceЩо се отнася за рекламата -някой си позволява да я прави без разрешението и знанието на официалния вносител за България-което за мен си е злоупотреба. Laughing

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 13:54 от k.a.l.i.

# 9
  • София
  • Мнения: 500
Цитат
    Да- продуктите с Алое Вера наистина са чудесни.  Казвам го от личен опит и се надявам повече хора да се насочат към натуралните продукти(козметика,хранителни добавки и др.) Що се отнася за рекламата -някой си позволява да я прави без разрешението и знанието на официалния вносител за България-което за мен си е злоупотреба.           
Злоупотреба !! първо съмнявам се че вноситела ще е против че му права рекалама това което исках да споделя е ,че продуктите са наистина качествени и си струват.Аз лично ги използвам и сам много доволна .  Simple Smile

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Явно не си на ясно как трябва да представиш  във форума неща,които ти харесват-предлагаш дистрибутор-без някой да да е проявил интерес от продуктите-всеки четящ форума ще го приема за реклама. Laughing

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 13:15 от k.a.l.i.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз преди време бях пила Алое Вера Гел (чистия) за косопад и не ми помогна.

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В момента използваме цялото семейство гела за лице и тяло,спрея и сухия дезедорант против изпотяване-отлични продукти.Пробвам нощния възтановяващ крем,но още се двоумя дали си заслужава парите? newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 500
Единственото нещо ,което си заслужава парите на този свят е здравето ни .А тези продукти са напълно естествени и биха ни донесли само здраве,красота и пречистване на организма .

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 745
Би ли казала кой точно е продукта с който твоя приятел е решил проблема си със ставите?
Майка ми е с артрит и бих се радвала,ако попадна на нещо,което би облекчило болките в китките    Confused.

# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Извинявай,че се намесвам да отговоря,но моето семейство използва гела МСМ Алое Вера-за болкоуспокояване-на мускули ,стави, главоболие и масаж при настинка и има добър резултат. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 043
А предоставят ли се тестери на предлаганите продукти? Интересува ме грижата за лице.

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 500
За ставни проблеми и артрит се предлага този споменатият гела МСМ Алое Вера а също така и напитката Forever Freedom
Напитка с Алое Вера при ставни проблеми
 
Забележителна комбинация на чистия, стабилизиран гел от Алое Вера на Форевър Ливинг с глюкозамин, хондроитин, метил сулфонил метан (МСМ) и витамин С, предназначена да помага на организма да поддържа здрави и подвижни ставите и да облекчава болката. Сам по себе си гелът от Алое Вера съдържа хранителни вещества, които подсилват имунната система, облекчават възпалителните процеси и заздравяват съединителните тъкани, а в тази комбинация той образува формула с изразен ефект, която се усвоява изключително лесно поради течната форма на Forever Freedom.
   

# 19
  • Мнения: 581
Сигурна ли си, че твой познат е дистрибутор, а не ти? Аз също съм дистрибутор на фирмата и честно казано не съм сигурна, че форумите са най-подходящото място за реклама на тези продукти. Освен ако някой не се интересува от конкретен продукт или от фирмата като цяло.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След като си дистрибутор,можеш ли да дадеш повече информация за възстановителния нощен крем-за каква възраст е подходящ,комедоносен продукт ли е  и работи ли видимо? newsm78

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 22:17 от k.a.l.i.

# 21
  • София
  • Мнения: 500
За този крем майка ми го е използвала и не мисля че има ограничения във възрастта.На нея кожата и ставаше много мека и видимо по сияеща .Ако искаш мога да разпитам Simple Smile
Зори а не мислиш ли ,че точно ти си правиш рекалама?!

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Интересува ме справя ли се с малките мимически бръчки? Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 500
Според мен не ги е заличил ,но при майка ми доста ги е прикрил . Ако те интересува да го поручаш  пиши на лична ,за да не го сметнат за реклама.  Whistling

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нещо не те разбрах,какво искаш да ми кажеш,за да бъдеш по точна би ли ми казала майкати на колко години е и има ли бръчки по лицето? #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 500
Аз съм на 17 ,а майка ми е на 38 и да ти кажа доста и е запазено лицето смисъл че няма бръчки и затова казах ,че крема и прикри тези които са почнали да се появяват ...

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,че голяма дъщеря има майка ти,а колко време го ползва крема и действа ли успокояващо на кожата? Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 500
Мда млада ме е родила .Ами тя ми каза ,че доста добре й действа понеже е с много чувствителна кожа и не понася много от известните и бих казала доста по-скъпи козметики ,които са тъпкани с химии.И аз веднъж ,два пъти го пробвах крема ей така да изпробвам и да ти кажа някак отпуска кожата и я освежава.Но с по-продължително ползване ефекта е по-добър.

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Още съм пред дилемата дали да си взема Редермик  на Ла Рош или Алоето newsm78 ,ще пиша за отзиви.

# 29
  • София
  • Мнения: 500
Ами зависи най-добре да си вземеш мостри и от двете и ще решиш,аз май имах из нас мостри ако искаш ще потърся ако не ще поръчам мостри.А на другия крем 100 % има мостри само трябва да попиташ,аз май в Ремедиум съм го виждала този крем .

# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На Алоето пробвах мостричка в обикновен малък плик (отсипано количество от крема),но беше толкова малко,че нищо не разбрах.Мострите които евентуално имаш-същите ли са-тоест в каква опаковка са?

# 31
  • София
  • Мнения: 500
До колкото си спомням са в пликче ,но мога да ти поручам няколко за да добиеш представа.

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря!  bouquetКато взема решение да го пробвам ще се възползвам от предложението ти!  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 500
Радвам се ,че помогнах Simple Smile

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имаш ли информация и отзиви за окоочния крем с Алое Вера?

# 35
  • София
  • Мнения: 500
Ами до колкото знам той е един от най-продаваните продукти за красота на фирмата заедно със стягащият лосион за лице ,маската с морски екстракти и активизиращият лосион за лице. По конкретно за него знам ,че е изключително нежен продукт основно предназначен за заличаване финните бръчици под очите и подхранване на кожата в тази зона.До колкото помня съдържаше глицерин ,който овлажняваше кожата и по този начин намалява риска от появата на бръчици.Гелът от алое вера пък допълнително подсилва ефекта .Според мен това е едно от нещата ,които си заслужават парите.Все пак младостта не е вечна,струва си да опитаме да я задържим по-дълго Simple Smile

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За лечебните гелове на Алое Вера давам 100 процента гаранция за предназначението си работят,но козметичните продукти за лице интересно защо нямат популярност и изполваемост от жените,явно има причина за този факт-всяка съвременна жена държи да използва най доброто за поддържане на кожата? newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 500
И самата козметика съдържа гел от алое вера ,което само по себе си е гаранция за качество.Според мен козметиката не е толкова известна, защото както сами се сещаме българинът е недоверчив и винаги за всичко се съмнява..дали има действие...дали си струва ...дали тази козметика е толкова добра..и т.н. Всичко на алое вера е добро независимо козметика или витамини,мазила и тем подобни.  Simple Smile

# 38
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До колкото разбирам си запозната с продуктите,но не ми отговори комедоносен ли е нощния крем-имам проблеми с порите на лицето и това е от значение за мен? Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 500
Крема за който говорим не запушва порите през ноща ,а и позволява да диша,поради леката си и не мазна текстура .

# 40
изобщо не е реклама това...

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

 newsm78 newsm78 newsm78

# 41
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кое по точно? LaughingНима се включваш във форума и то за първи път за да определиш кое е реклама?Това ли те вълнува най много? Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 500
ми май не е реклама ,а се нарича отговор на въпрос  Laughing

# 43
Тези продукти не се продават само там. Официалният сайт на продуктите е www.flp.bg/bg.

Продуктите се разпространяват чрез т.н. MLM (Мулти левъл маркетинг) и по начина по който обеснявате за продуктите съм СИГУРЕН, че не сте нито на 17, нито ги продава "ваш приятел", самата вие.

Цитат
Аз съм на 17 ,а майка ми е на 38 и да ти кажа доста и е запазено лицето смисъл че няма бръчки и затова казах ,че крема и прикри тези които са почнали да се появяват ...

Цитат
Здравейте  Искам да споделя с вас за едни продукти ,от които съм адски доволна и които спасиха мой близък ,когато имаше най-голяма нужда.Той имаше проблеми със ставите и  пи напитката Алое Фриидъм за ставни проблеми и сега е наистина много по-добре. Аз самата също съм усетила ползата от продуктите на Алое Вера -преди 3 месеца пих витаминозни таблетки от същата фирма и съм адски доволна. Брат ми пък си поръча продукти за отслабване и стопи 15 килограма за 5 месеца . Не искам да правя реклама или нещо подобно просто горещо ви препоръчвам всички продукти на Алое Вера .Ето сайта ...................... ако искате да поръчате нещо един приятел е дистрибутор супер вайзър и мога да поръчам от него ако ви интересува ми пишете. А за всички мами има страхотни витамини за подрастващите

Цитат
Единственото нещо ,което си заслужава парите на този свят е здравето ни .А тези продукти са напълно естествени и биха ни донесли само здраве,красота и пречистване на организма

Говорите като запален дистрибутор. Виждам и че сте доста запозната с подробните качества на продуктите.

Хайде сега обяснете на майките - Какво прави едно 17 годишно момиче във форум за майки и от къде сте толкова запозната с тези продукти, след като не сте дистрибутор....

Евтина, долна реклама.... на 17 години - тези ги приказвай на баба ми, която не е виждала компютър. Тук сте с единствената цел да печелите на гърба на хората.
Защо не сте ги информирала как могат да закупят продуктите с 30% отстъпка, ами вие им ги поръчвате?

Съветвам всички майки - потърсете подробна информация в интернет за тези продукти, срещенете се на живо с дистрибутор, за да ви обясни подробно качествата, свойствата и начина на употреба на съответния продукт. Не се осланяйте на приказки от сорта "на мама МНОГО и помогна крема против бръчки. Супер е и струва само 50 лв..."

# 44
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вие,също ли сте дистрибутор ? Laughing

# 45
  • Мнения: 13 512
Мда млада ме е родила .Ами тя ми каза ,че доста добре й действа понеже е с много чувствителна кожа и не понася много от известните и бих казала доста по-скъпи козметики ,които са тъпкани с химии.И аз веднъж ,два пъти го пробвах крема ей така да изпробвам и да ти кажа някак отпуска кожата и я освежава.Но с по-продължително ползване ефекта е по-добър.
Крем,който да отпуска кожата? е,няма такава некомпетентност! Остави момичето,което е дистрибутор да отговаря на питанията на  момичетата, стига повтаря само много хубави,чудесни са продуктите, майка ми е много доволна...
Алоето не е за всеки, особено като съставка в гремовете- обезателно трябва да се тества за чувствителност, защото е алерген.

# 46
Вие,също ли сте дистрибутор ? Laughing

Не, не съм дистрибутор. Аз ползвам много от продуктите на гореспоменатата компания. Изобщо нямам и намерение да се занимавам с дистрибуция на тези продукти. Ядосах се на начина по който се опитвате да подведете хората, за да печелите на техен гръб.

Желая Ви всичко хубаво.

 Peace

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моля ,ви придържайте се към добрия тон във форума и не правете прибързани заключения-определено след такава злъч-едва ли ще стана потенциален клиент на Алое Вера. StopБлагодаря за ,,компетентните,, отговори и   ,, доброто,,   отношение! #Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 500
Оффф Zkostov 1-во наистина съм на 17 .Регистрирах се във форума защото една позната влизаше и много ми допадна .Никъде не пише забранено под 18 или за жени без деца .Форумите са за да се разсейваш не да критикуваш ,запомни това. 2-ро не съм дистрибутор наистина мой приятел ги продава и исках да споделя .Плюс това във форума пишат много дистрибутори на Авон и Орифлейм ,ходи да се заяждаш с тях като ти се заяжда с хората .Направо започни със всички да се заяждаш така няма да има разсърдени хахах .И не говори без да знаеш защото ставаш смешен!  Whistling

# 49
  • Мнения: 5 362
Защо не сте ги информирала как могат да закупят продуктите с 30% отстъпка, ами вие им ги поръчвате?
Peace
Ето това ми хареса Thinking

# 50
  • Мнения: 20
Здравейте,
хайде и един така наречен "дистрибутор" да се включи. Политиката на фирмата е да насърчава самопотреблението т.е. всеки да си вземе кодов номер и да ползва 30% отстъпка. А от тук нататък дали той ще стане дистрибутор или само ползвател на продуктите е негов личен избор.  За съжаление е практика продуктите само да се "продават" без да се информира хората за 30% намаление и другите бизнес възможности, който фирмата предлага.

# 51
  • София
  • Мнения: 472
И аз също много често се включвам в такива фирми като дистрибутор, но за лична употреба, за да ползвам намалението ,включително и във Форевър Ливинг. Няма ограничения каква реклама смяташ да използваш, стига да ти свърши работа. Форумите са много удобно място за това и който иска защо пък да не опита. Успех, сладко малко момиченце.

# 52
  • Мнения: 3 410
Ako позволите малко коментар за козметиката с алое на Форевър Ливинг
Тя не е за определен тип кожа - т.е може да се използва от жени с различен тип кожа, тъй като съдържа над 40% гел от алое, а едно от основните свойства на алоето по отношение на кожата е да я стимулира да произвежда собствен колаген и еластин и така организма сам си се грижи за лицето ни. При възраст над 35 вече е добре да се използва и нощния крем, защото той е регенериращ.
Това обаче не означава че жени с широки пори на кожата на лицето не могат да го използват.В нощния крем има прополис, а той стяга порите. Фирмата е разработила един комплект за цялостна грижа който включва ексфолиант, тоник, дневен лосион(стяга идеално порите), маска(моят опит показва че е с много добър лифтинг ефект) и нощен крем за който вече ви казах.
Съдържанието на алое във всички тези продукти е над 40 , а по БДС съдържанието на активни съставки в кремовете е между 1-3%
Форевър ливинг е създал тези продукти от алое, а не със алое, което е много съществено.
Относно притесненията на много жени за евентуални алергични реакции, ще ви успокоя със следното - ФЛП притежава патент за производство на чист гел от алое, без кората - а точно там се намират алергените. Все пак всичко което мажем по кожата, навлиза в кръвта и не е без значение какво мажем.
Със сигурност не съм отговорила на всички коментари надолу в темата, но с удоволствие ще отговоря на всички въпроси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт