Купувате ли си и душ гел и /или/ боди лосион към всеки парфюм?

  • 3 454
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 342
Като се замислих, май и аз не съм купувала самостоятелно боди-лосион, но имам поне три или четири - били са в комплект с парфюми и съм ги получила като подарък.
Използвам ги самостоятелно, когато не се парфюмирам и ми се иска все пак някаква лека и ненатрапчива миризма, а също и когато използвам парфюма от серията.
По принцип ги харесвам и ако имам възможност, бих си купувала парфюма в комплект със съответния лосион.
Което обаче не важи за душ-геловете. Миризмата им е твърде мимолетна, а цената им висока - така че и при съответна възможност не бих си купила душ-гел за парфюма, който използвам.

# 31
  • Мнения: 2 323
Да, имам няколко ,,по-важни,, парфюми, които съм си комплектовала с боди лосион, душ гел също. Но често ги сменям и ги разменям....т.е вечер съм се намазала с един боди лосион, сутринта ми идва настроение за друг аромат и така..

# 32
  • Мнения: 68
Да, задължително. Аз пък не обичам да мириша на различни аромати. Повечето парфюми са ми подарък и , ако ми харесва самият парфюм, си издирвам и лосиона и душ гела и си ги купувам.

# 33
  • Мнения: 13 512
По принцип ги харесвам и ако имам възможност, бих си купувала парфюма в комплект със съответния лосион.
Което обаче не важи за душ-геловете. Миризмата им е твърде мимолетна, а цената им висока - така че и при съответна възможност не бих си купила душ-гел за парфюма, който използвам.
A трайна ли усещаш миризмата на боди лосиона? на мен никак не ми е трайна- няма даже и час. а друг ефект- не намирам, дори и не хидратират добре повечето. А от душ гела изпитвам удоволствие докато се къпя само- миризмата му е също толкова нетрайна, колкото и на боди лосиона. Това е при мен, интересно ми е дали при всички ви е така или на някои трайно им остава  миризмата на боди лосиона.

# 34
  • Мнения: 3 342
A трайна ли усещаш миризмата на боди лосиона? на мен никак не ми е трайна- няма даже и час. а друг ефект- не намирам, дори и не хидратират добре повечето. А от душ гела изпитвам удоволствие докато се къпя само- миризмата му е също толкова нетрайна, колкото и на боди лосиона. Това е при мен, интересно ми е дали при всички ви е така или на някои трайно им остава  миризмата на боди лосиона.

Честно казано, не е особено трайна. Но ето в момента усещам съвсем лека миризма от лосиона към Happy Heart. А съм го нанесла сутринта около седем. Но пък едва ли, ако бях без парфюм, някой около мен щеше да го усети.
И действително не хидратират особено. Този даже имам чувството, че изсушава - уж е с някакъв охлаждащ ефект и може би заради това...
Затова вечер след душа нанасям някой от кремовете си за тяло - непарфюмираните, а сутринта, ако към парфюма, с който съм, имам лосион - слагам него.

# 35
  • Мнения: 3 521
Според мен миризмата на БЛ понякога води дори и парфюма. От Infiniment, Aqua di Roma, Pure Poison и Cherie са невероятно трайни при мен. Ноа и Омниа пък са ми фаворитите за ДГ - от последния даже като бременна редовно ми прилошаваше Peace.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, нямам тази възможност, уви.

# 37
  • Мнения: 13 512
Не, нямам тази възможност, уви.
но би искала, така ли? Харесва ти ?

# 38
  • Мнения: 3 782
Понякога си купувам, е верно е че миризмата на лосионите не е толкова трайна,но все пак вечер като изляза се мажа с лосион и ми е хубаво като имам същият аромат парфюм.
Но си е строго индивидуално. 

# 39
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, винаги са различни. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 759
                    Обожавам, но нямам възможност. Затова пък в кварталното магазинче имат машинка, с която смесват любимия ти неароматизиран лосион с който парфюм си пожелаеш. Може  и наливен. Кеф!

# 41
  • Мнения: 1 941
Изтрит профил е това не го бях чувала нивгаж! А какъв лосион ползват за смеските много ми е интересно? И ти ли си даваш парфюма, ако не искаш наливен? Иначе парфюмираните лосиони, които съм ползвала винаги са били с много силен и траен аромат, обонянието ми още помни нещо на нина ричи, което направо ме задушаваше. Обаче както някой писа изсушават кожата, поне при мен. Може би от парфюма вътре  newsm78

# 42
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ами аз си купувам само на промоция ако има, но не защото не ми харесва да имам лосион, а защото не ползвам никога един и същ парфюм два дни.Не винаги се къпя непосредствено преди да изляза и незнам кой парфюм ще реша в последния момент да си сложа.Освен това съм малко маниачка на парфюми - в момента имам 9бр. и ако трябва да имам и толкова лосиона едва ли ще влязат в употреба всичките.В момента имам само един такъв комплект, а душ-гел с парфюм никога не съм имала.Сега имам душ-гел с лосион за тяло и не е лоша комбинация.

# 43
  • Мнения: 2 759
...А какъв лосион ползват за смеските много ми е интересно?...
                   Ами ти си избираш. Важното е да е неароматизиран. Напоследък се продават доста такива.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, никога не купувам същите като парфюма по простата причина, че никога не купувам парфюмите си. Близките ми знаят за моята страст към парфюмите и ми подаряват, не ме оставят да купувам... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт