Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Били,
нямаме си хубава сладкарница, това е факт. Confused
Хубави тортички ядем на Версай.
Аз пък не мога, да различавам болни деца навън.
Сега в горещините ми прави впечатление, че паркове и площадки са доста пусти.
Но ние много много не излизаме напоследък.
Rolling Eyes

# 31
  • Хасково
  • Мнения: 726
я,да споделя и това,че ми тежи и се дразня много.парковете са пълни с кашлящи ,кихащи и сополиви дечица.когато моите деца са болни,търсим люлки около блокове,където няма деца.
много си права, ама не всички мислят така. тази сутрин за малко бяхме в градинката на Версай, постояхме докато чухме че едно детенце кашля лошо #Cussing out. напоследък наистина е пълно с болни дечица. Преди време пак бях чула едно момиченце да кашля и попитах бабата защо го е довела при другите...тя едва ли не ми вдигна скандал, че детето имало нужда да играе с другите деца, иначе не я слушало, че нищо нямало да ми стане на децата....

# 32
  • Мнения: 319
и на мен така и преди няколко вечери отидохме в Тихия кът...без крака останах да я гоня малката...другия път искам заведение без стълби. Ама все пак ми хареса.
  Laughing друго си е човек като смени обстановката и се поразтовари психически.
Бях се заканила да ходя днес рано на Кенана, но уви в този вятър дори и на терасата не излезнахме. Добре поне, че днес му е някакъв поспалив ден и спи. Но утре сигурно ще навакса, така че днес трябва да презаредя.
Били, много си права и аз настръхвам като чуя някой наоколо да подсмърча, кашля и т.н. независимо дете или възрастен. Като бях бременна като чуех такива звуци и се изнасях по най-бързия начин без да ме интересува кого засягам, дори съм си позволявала и забележки да правя. Но трябва да ти кажа, че с почуда забелязах, че на някои хора дори и не им минава през ум някои неща и като им обяснявах, че съм бременна и недай си да се разболея не мога да пия хапчета и не бива да вдигам висока температура и т.н. се съгласяваха с мен и чак тогава се съобразяваха. Така че предполагам че не го правят нарочно просто са несъобразителни.

# 33
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ех , че много сте изписали  Mr. Green

Положението с болните дечица е още по-кофти, когато и майките им крият, че са болни, а ти без да искаш научаваш от общи познати #Cussing out

# 34
  • Мнения: 2 631
Забележки не си позволявам, да правя. Naughty
Ако ситуацията не ми е по вкуса - просто се изнасяме и толкова.
Свръх търпението ми е, да обеснявам на възрастен човек, какво и как е редно, да се прави.
А е възможно и другият възрастен също, да си има своите основание, макар да са ми непонятни или неприемливи.
Пък и децата ми не се гледат в саксия - нека се учат, да се борят с живота, вкл. и с вируси.
Лично мнение!

 Rolling Eyes

# 35
  • хасково
  • Мнения: 107
Здравейте, мами!  Много ми липсвахте..................
Най-после оправихме компютъра( беше набъкан с вируси) и пак съм тук. Даже и нова темичка си имаме. newsm44 newsm17 БРАВО! Не стига ,че заради жегата цал ден съм затворена в къщи , ами и без комп направо луднах. Днес е малко по-добре и след 5-6 часа излизаме.

Трябва да посетя тази пицария и да преценя дали става за празнуване на детски рожден ден - след 10 дни ставаме на годинка( 8 юли). Мислех варианта за детската сладкарница , но щом такова е положението май ще се откажа.

Ами това е . Чао до после

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 15:44 от munka1

# 36
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, както знаете не съм от Хасково и когато имам нужда се допитвам до вас.
Въпросът ми е странен за мен самата, но мисля, че за вас не, т.к. тук тези неща са на "почит" (имам такива наблюдения). ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ГЛЕДАЧКА! Случи ни се голяма неприятност преди 10 дни, сега се поуспокоихме, но аз непрекъснато мисля за случилото се, не мога да спа, изнервена съм. Бъдещето ни е повече от "мрачно" и може би си струва да отида при някого. Пишете на ЛС ако прецените, с координати.
Предварително благодаря!

# 37
  • Мнения: 2 331
ще си позволя да пиша тук.моля ви,помислете преди да се доверите на такива хора-гледачки,баячки и т.н.,особено ,ако става дума за здраве!!!имам горчив опит с майка ми,която чистосърдечно им се доверява-била е къде ли не и при кого ли не.крайният резултат е,че за малко не си отиде от нас!!!добре,че ,в крайна сметка,се съгласи да отидем при лекуващите и лекари,които казаха,че е трябвало да закъснее още само няколко дни и....

# 38
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Pechovska,

нямам директни лични впечатления. От хора съм чувала, че имало някаква в Боянботево /ох, дали се пише така  Embarassed/, която била много добра.
Лично аз съм с негативно мнение относно гледачки, врачки и т.н.  Naughty

# 39
  • Мнения: 983
Защо вярваш, че гледачка може да ти помогне или да ти покаже правилния път? Не гледаш ли исторята за някаква маг Джуна по "Господари на ефира" тези вечери? Такива хора само спекулират с нещастието на хората и могат единствено да те объркат още повече! Лично мнение  Peace

# 40
Здравейте на вс.мамчета.Синът ми за първи път вдигна температура.дежурният педиатър му изписа антибиотик.Препоръчаите ми добър педиатър при ,който да го заведа на частно за второ мнение.Не ми се е налагало и не съм много наясно с хасковските детски лекари.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 07:51 от zuzetka

# 41
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нашият педиатър е д-р Марио Янакиев. Винаги чакаме до последно за АБ.

# 42
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте на вс.мамчета.Синът за първи път вдигна температура.дежурният педиатър му изписа антибиотик.Препоръчаите ми добър педиатър при ,който да го заведа на частно за второ мнение.Не ми се е налагало и не съм много наясно с хасковските детски лекари.
а  какво ви каза- ако е херп ангина може да се изчака с антибиотика. И колко е голямо детето, растат ли му зъби в момента, друго освен температура има ли.

# 43
  • Мнения: 2 331
Изключително съм доволна от д-р Ирина Марчева.кабинетът и е в сградата на "Минерал"-още в тунелчето,не по етажите.

# 44
  • France
  • Мнения: 726
До тук отговорите отговарят на моите убеждения. Но така се случи, че претърпяхме финансов удар, от който ще излезем след 2-3г. А банките толкова не чакат. Отчаяна съм, но психически се държа. Нямаме дори жилище, което да продадем, за да си възстановим баланса. Та затова мисля да отида на гледачка.

Общи условия

Активация на акаунт