Wentworth Miller - Гей ????

  • 8 872
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

# 1
  • Мнения: 2 013
Не, ама тук ще има разбити сърца, ако е вярно...

# 2
  • Мнения: 2 495
Олееее, дано Буба да не те чуе Mr. Green

# 3
  • Мнения: 46 515
Ами той си прилича не гей, лошо няма, но и не ме изненадва особено Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 0
Не, ама тук ще има разбити сърца, ако е вярно...


aми мойто вече е разбито ...... Sick

# 5
  • Мнения: 3 423
Буба не го е чувала, сигурна съм.
Но и да го е чувала, едва ли й дреме.
Тя е в Лондон. Там гейове бол. Клин клин избива.

Ама ние какво ша паим ся? Да се гръмнем ли, викаш?!

# 6
  • Мнения: 1 992
И гей да е, голяма работа!

# 7
  • Мнения: 6 167
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

БУБА знае ли?

# 8
  • Мнения: 0
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

БУБА знае ли?

Не знам  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 495
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

БУБА знае ли?

Не знам  Thinking
Моля някой модератор бързо да изтрие темата, докато Буба не е я видяла Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 3 569
Boli me taza.

# 11
  • Мнения: 10 758
Да не би да си бил с Уентуърт Mr. Green

# 12
  • Мнения: 648
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

Аз това отдавна го написах в една фенска тема тук, но почитателките му не коментираха Mr. Green

# 13
Ами как да ти кажа....в затвора някак си по-нежен от него нямаше....тоест като прилича на гей значи е гей и това е положението. Всички гейове в лагери.

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Отдавна се носят слухове по списанията.

# 15
  • Мнения: 25 610
О, Боже!  ooooh!
Много моля Модератор да затрие бързо темата, защото лудата авторка изобщо не е помислила колко деца-сирачета ще легнат на съвестта й!
Довечера в новините гледайте за масовите ритуални самоубийства на жени, пичета, но и майки, все пак!  Cry

# 16
  • Мнения: 4 585
Няма лошо. Колкото повече гейове,
толкова повече фенки на Wolf. Hug

# 17
  • Мнения: 3 042
И аз четох тук Новината от Петък, Януари 12, 2007 | 18:22:57.
Но може би са само клюки. Така казва и Уентуърт. Пък и да не са пак ще съм му фенка.  Grinning


# 18
  • Мнения: 14 489
Ами той си прилича не гей, лошо няма, но и не ме изненадва особено Rolling Eyes

и мен. пък и за актьорите, които не са гейове постоянно пишат с коя манекенка или актриса са го видели в еди-кой си бар, а за този нищо Wink

# 19
  • Мнения: 929
Ми то май няма да останат мъже за жените от толкова гейове(не че имам нещо протиф тях), ама ми се ще да си се кефя на някой, а не постоянно да ми разбиват сърцето

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хубу де, какво, ако е гей? Все едно някоя от тукашните фенки му се намира в леглото, че да й дреме... Красавчик, хубаво играе -  надали някой се заблуждава, че в реалния живот е толкова активно бягащ от затвори ениуей.

# 21
  • Мнения: 2 891
Ами той си прилича не гей, лошо няма, но и не ме изненадва особено Rolling Eyes

и мен. пък и за актьорите, които не са гейове постоянно пишат с коя манекенка или актриса са го видели в еди-кой си бар, а за този нищо Wink

То и за Бербатов дълго време не се пишеше нищо  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 211
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 newsm45

# 23
  • Мнения: 3 423
Какво НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, бре?!
Не знаехте ли, че всички хубави мъже
са педали, какво сега сте се затръшкали.

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 2 550
дреме ми на хурката  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 211
ОооооооОО! Смешно ви е на вас! Crossing Arms
А аз мисля как да е по-безболезнено cry

# 28
  • Мнения: 648
Хубу де, какво, ако е гей? Все едно някоя от тукашните фенки му се намира в леглото, че да й дреме... Красавчик, хубаво играе -  надали някой се заблуждава, че в реалния живот е толкова активно бягащ от затвори ениуей.

Е, как какво, жените едва ли си представят  с "красавчика" да оплитат меки китки, убедена съм че фантазиите им разчитат на по- твърдо и ясно "становище" Crossing Arms

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Щот ако не е гей, ще ги огрее сякаш, да допълня Бу-то.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
П.П. Важното е Сойър от "Лост" да не е гей  Flutter

# 31
  • Мнения: 727
хаха и аз искам Сойер да не е гейче...
абе айде знаем клюките,то не беше Том Крус,Брат Пит,Джъстин Тимбърлейк...ит.н

а и не съм съгласна с тезата че всички красиви мъже са гейове........ Crossing Arms Naughty

# 32
  • Мнения: 2 891
Красивите, може би, но поддържаните...  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 648
а и не съм съгласна с тезата че всички красиви мъже са гейове........ Crossing Arms Naughty

Аз пък за красив гей не сещам, освен ако този Уентуърт наистина не е такъв Mr. Green

Мен най- ме шокира твърдението, че Вин Дизел е Confused

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, Джордж майкъл не е лош.
И моят приятел Иван също е хубавец.

# 35
  • Мнения: 648
Е, Джордж майкъл не е лош.
И моят приятел Иван също е хубавец.

Защо, Дуков не те ли кефи Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не, но за Миро от Каризма искрено ме е яд. Загуба си е, хубавец.

# 37
  • Мнения: 727
а и не съм съгласна с тезата че всички красиви мъже са гейове........ Crossing Arms Naughty

Аз пък за красив гей не сещам, освен ако този Уентуърт наистина не е такъв Mr. Green

Мен най- ме шокира твърдението, че Вин Дизел е Confused
айде беееее

# 38
  • Мнения: 727
Не, но за Миро от Каризма искрено ме е яд. Загуба си е, хубавец.
ох и той...ами и там са приказки под шипковия храст newsm78

# 39
  • Мнения: 2 013
Хубу де, какво, ако е гей? Все едно някоя от тукашните фенки му се намира в леглото, че да й дреме... Красавчик, хубаво играе -  надали някой се заблуждава, че в реалния живот е толкова активно бягащ от затвори ениуей.

ОФФ Госпожице, туй дете не е ли твърде облечено на плажа? Да не би на кърмените дечица от детската градина кожата да е кат мляко и да не бива да се излага на слънце Laughing Laughing Laughing?

# 40
  • Мнения: 9 093
Винаги ми се е струвало съмнително и неестествено хубав млад мъж да е сам  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 619
М това и аз го четох..Жалко.. още един.. оттърван хубав мъж Confused

# 42
  • Мнения: 212
УРА  Party Party Party
Винаги се кефя като чуя че някой красавец е гей. Така за нас по-грозните и обикновени мъже може да остане някоя красива девойка разочарована от красиви гейове  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 43
  • Мнения: 871
Абе вие убихте всичко детско в мен Cry Cry Първо Уентуърт, после Вин Дизел, та накрая и Миро ..... Няма пък Crossing Arms
Ох Боже, сега прочетох това: Много хора не знаят, че бащата на актьора е чернокож, така че той всъщност е мулат. От страна на баща му във вените му тече африканска, ямайска, английска и немска кръв, а от страна на майка му – руска, френска, датска, сирийска и ливанска. Явно гените на майка му са надделели, защото Милър е с бяла кожа и светли очи. Това, което е взел и от двамата, е интелигентността. Все пак се е и постарал за нея. Завършил е престижния университет „Принстън”, специалност английска литература. Пример за това да е на „ти” с учебниците и книгите са родителите му, които са завършили университета „Йейл” и са преподаватели. Баща му е също така и адвокат. Брат му също е адвокат, а една от сестрите му (те са две) учи за такава. Може би затова на Уент много му харесва адвокатският сериал „Ред и закон” и иска да играе в него. Никога не бих предположила, че е мулат #Crazy

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз поне знам за всичките си увлечения, че са 100% мъже. Нях. Wink

# 45
  • Мнения: 871
Аз поне знам за всичките си увлечения, че са 100% мъже. Нях. Wink
Даааа, това е един добър процент Laughing

# 46
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами въпрос на личен избор ,нека има само мир и любов. Flutter

# 47
  • Мнения: 1 312
Бу-изчерпателна както винаги. Peace
Не ми се променя мнението след като го научих.
Мики Рурк е побойник и пуши по 83 цигари на ден...пак ми подкосява краката Heart Eyes.
Рики Мартин е гей..ама убавец Flutter
Шер има амнайсет пластични операции..,но какъв глас Whistling
Майкъл Джаксън-избелен,тунингован отвсякъде...,лунната походка още я владее Peace
Стоичков две думи на кръст не може да каже...,но каква левачка...
Всеки да си върши работата за която му плащат.
Умни приказки и сексуални подвизи очаквам само от мъжа си  Wink

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
ОФФ Госпожице, туй дете не е ли твърде облечено на плажа? Да не би на кърмените дечица от детската градина кожата да е кат мляко и да не бива да се излага на слънце Laughing Laughing Laughing?
И аз офф: как направи такова потребителско име? Shocked И аз искам!


п.с. банския е точно за не-излагане на слънце. Страдам от лека параноя на тема излагане на слънце, раци и прочее водни животни.

# 49
  • Мнения: 5 622
Абе вие убихте всичко детско в мен Cry Cry Първо Уентуърт, после Вин Дизел, та накрая и Миро ..... Няма пък Crossing Arms
Ох Боже, сега прочетох това: Много хора не знаят, че бащата на актьора е чернокож, така че той всъщност е мулат. От страна на баща му във вените му тече африканска, ямайска, английска и немска кръв, а от страна на майка му – руска, френска, датска, сирийска и ливанска. Явно гените на майка му са надделели, защото Милър е с бяла кожа и светли очи. Това, което е взел и от двамата, е интелигентността. Все пак се е и постарал за нея. Завършил е престижния университет „Принстън”, специалност английска литература. Пример за това да е на „ти” с учебниците и книгите са родителите му, които са завършили университета „Йейл” и са преподаватели. Баща му е също така и адвокат. Брат му също е адвокат, а една от сестрите му (те са две) учи за такава. Може би затова на Уент много му харесва адвокатският сериал „Ред и закон” и иска да играе в него. Никога не бих предположила, че е мулат #Crazy

Щом баща му е чернокож(не знам как така сега разбираш за това...) , значи това е само в плюс на мъжкото му достойнство, което се надявам се е предало по наследство. За размери говоря  Mr. Green

Иначе, че бил гей и нам си къв..Първо не го вярвам и второ въобще не ми дреме. В крайна сметка нали все трябва да си ляга с някой...

Гей не гей, мен ме кефи страшно много и продължава да седи на десктопа ми и ми присъства в сънищата. Ей това е важното  Twisted Evil

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Никога не бих предположила, че е мулат #Crazy
Хората със смесена кръв по начало са най-красиви, мда. Pretty boy. Кога чакаме третия сезон, викате?

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пък и, да не забравяме, Бубе, все още не те е срещнал. Тогава ще се види кой бил гей...

# 52
  • Мнения: 871
Щом баща му е чернокож(не знам как така сега разбираш за това...) , значи това е само в плюс на мъжкото му достойнство, което се надявам се е предало по наследство. За размери говоря  Mr. Green

 Joy Joy Joy И аз за размера си помислих, яко му дупе на приятеля му Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 622
Пък и, да не забравяме, Бубе, все още не те е срещнал. Тогава ще се види кой бил гей...

Ако аз до тогава не съм станала лесби  Mr. Green  Joy

# 54
  • Мнения: 5 622
Щом баща му е чернокож(не знам как така сега разбираш за това...) , значи това е само в плюс на мъжкото му достойнство, което се надявам се е предало по наследство. За размери говоря  Mr. Green

 Joy Joy Joy И аз за размера си помислих, яко му дупе на приятеля му Mr. Green


Стига де. НЯма никакъв приятел. Кой знае коя девойка се възползва, ама айде  Laughing

Изобщо как може да се пуска специална тема по тоя повод. Ми то е от ясно по-ясно, че не е вярно  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 212
.........и ми присъства в сънищата. Ей това е важното  Twisted Evil
Я кажи с две думи като какъв присъства в сънищата ти - като гей или като хетеро.  Grinning

# 56
  • Мнения: 5 622
Е, няма начин да присъства като гей. Най-вече щото не е такъв. Присъства точно като такъв, какъвто трябва да бъде. Позволи ми да не бъда по-конкретна, моля те  Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 212
Е, няма начин да присъства като гей. Най-вече щото не е такъв. Присъства точно като такъв, какъвто трябва да бъде. Позволи ми да не бъда по-конкретна, моля те  Twisted Evil
Позволено ти е  Grinning Някой петък вечер когато е деня за секс във форума ще разкажеш  Mr. Green (майтап)

# 58
  • Мнения: 5 622
Е, няма начин да присъства като гей. Най-вече щото не е такъв. Присъства точно като такъв, какъвто трябва да бъде. Позволи ми да не бъда по-конкретна, моля те  Twisted Evil
Позволено ти е  Grinning Някой петък вечер когато е деня за секс във форума ще разкажеш  Mr. Green (майтап)

 Twisted Evil

Аз не че не съм подхвърляла и до сега..Ама ти май си от скоро тук и не знаеш  Wink

# 59
  • Мнения: 10 758
Не е Гей бре.
Търси жената на живота си.30-годишна брюнетка, вярна Peace

Бубо?

# 60
  • Мнения: 6 164
За смесената му кръв знаех, те такива много комбинирани са най-мммм....

Оообаче някъде някога бях чела, че и очите му са различни. Едното било кафяво, другото синьо..?! И е с леща като се снима.. Друг да го е чел?

А по въпроса гей/не гей мисля като Бу. Като е гей да не би да ми намалява шанса да се вмъкна в леглото му? Едва ли.. хах..

# 61
  • Мнения: 6 164
А сетих се още нещо. Във връзка с произхода му, верояно, той игра младия герой на Антъни Хопкинс в един филм - бяло момче, син на майка и баща чернокожи и сестри и братя също. Действието се развиваше в трудните години за чернокожите и трябваше да крие произхода си.
"Скрити белези" - "The Human Stain"
Играе боксьор. Flutter

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 11:58 от Misty

# 62
  • Мнения: 6 164
И не ми се вижда много нежен. Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 10 758
И не ми се вижда много нежен. Crossing Arms
На тая снимка си представих как съм клекнала пред него Joy

# 64
  • Мнения: 6 164
Еее, не! Страшни сте... Crazy

# 65
  • Мнения: 727
И не ми се вижда много нежен. Crossing Arms
На тая снимка си представих как съм клекнала пред него Joy
олееееееееееее и те гледа,мръсник Crazy Twisted Evil
аз съ му фенка на това момчеееееее Whistling

# 66
  • Мнения: 6 164
La Bomba, а за тази какво ще кажеш?! Mr. Green

# 67
  • Мнения: 10 758
La Bomba, а за тази какво ще кажеш?! Mr. Green

Нарочно ли ми ги намираш с такива пози Joy

# 68
  • Мнения: 5 622
И не ми се вижда много нежен. Crossing Arms
На тая снимка си представих как съм клекнала пред него Joy

Eбати. А аз от кога станах невидима?

# 69
  • Мнения: 3 459
Еееее чудо голямо та като е гей,да не би да ми е мъж,та да седна да го мисля и да се вайкам за него  newsm65

# 70
  • Мнения: 10 758
И не ми се вижда много нежен. Crossing Arms
На тая снимка си представих как съм клекнала пред него Joy

Eбати. А аз от кога станах невидима?
smile3534Чакай малко да ми се наслади на мен.А и без това ти отговаряш на изескванията му.Аз съм дърта за него.
Аре бегай да купуваш билет за самолет Wink

# 71
  • Мнения: 1 434
Снимка  на Уент  с   неговия приятел   http://bp0.blogger.com/_BcAhLr85Pvs/RtMZF-TwFKI/AAAAAAAALgw/2mqE … 00-h/Wentluke.jpg

# 72
  • Мнения: 619
Мммм да ... тука вече съм склонна да си го помисля....
Като гледам тая дето се е нагъзил и онази на Дейвид Бекъм.. явно е модерно известните мъжете вече да са .. атрактивни не за жените, а за ... гейовете .Може би защото  е имат по-голяма аудитория

# 73
  • Мнения: 1 992
La Bomba, а за тази какво ще кажеш?! Mr. Green

Тази си е гейска. Като онази със задника на Бекъм. Ама това не означава, че е гей. Мена ако ме снимат да тичам с жена, дали това означава че съм гей.

# 74
  • Мнения: 10 758
Мена ако ме снимат да тичам с жена, дали това означава че съм гей.
Не, но лесбийка може би Mr. Green

# 75
  • Мнения: 6 164
Снимка  на Уент  с   неговия приятел   http://bp0.blogger.com/_BcAhLr85Pvs/RtMZF-TwFKI/AAAAAAAALgw/2mqES0qWwYo/s1600-h/Wentluke.jpg

Ауу, еднакви пантлони, еднакви чехли...

# 76
  • Мнения: 1 992
Мена ако ме снимат да тичам с жена, дали това означава че съм гей.
Не, но лесбийка може би Mr. Green

Думата гей означава хомосексуален и не се употребява само за мъже.

# 77
  • Мнения: 10 758
Мена ако ме снимат да тичам с жена, дали това означава че съм гей.
Не, но лесбийка може би Mr. Green

Думата гей означава хомосексуален и не се употребява само за мъже.
Аха.
Добре.

# 78
  • Мнения: 1 434
честно казано не ме  вьлнува каква е неговата сексуланата ориентация.Харесва ми  като мъж  много   красив сексапилен... Laughing

# 79
  • Мнения: 727
честно казано не ме  вьлнува каква е неговата сексуланата ориентация.Харесва ми  като мъж  много   красив сексапилен... Laughing
auuuuuuuuuuuuuu много съм огОрчена и вЪзмутена
дано поне е активната страна Mr. Green Joy,че да е надупен не ми се ще дори да си го представям Sick

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 16:36 от anilevi

# 80
  • Мнения: 1 434

auuuuuuuuuuuuuu много съм огОрчена и вЪзмутена
дано поне е активната страна Mr. Green Joy,че да е набупен не ми се ще дори да си го представям Sick
[/quote] hahaha hahaha

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Тази снимка с разкопчания колан и на мен ми разтупка сърцето  Heart Eyes Пък уж не са ми слаби ангелите!

# 82
  • София
  • Мнения: 5 828
Много ми харесва момчето, особено погледа дето го вади  Crazy, ама в интерес на истината трета година /откакто почна Призън Брейка/ няма нито една снимка с момиче, нито даже малка клюкинка за гадже  Thinking

# 83
  • Мнения: 1 434
Снимките са му с момчета  ...какво да правиш  въпрос на предпочитание .. Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 5 755
Ама ме разсмяхте.  Hug

# 85
  • Мнения: 5 622
Eбати. А аз от кога станах невидима?
smile3534Чакай малко да ми се наслади на мен.А и без това ти отговаряш на изескванията му.Аз съм дърта за него.
Аре бегай да купуваш билет за самолет Wink

Oх, Бомбо...де да можеше така лесно.. Гей, не гей..Отнасям го като куцо пиле, домат  и хич няма да го питам....

Общи условия

Активация на акаунт