Възмутена съм от нелегалността и корупцията в общежитията!!!

  • 2 293
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 386
Очевидно не знаете за какво става дума..

Издала си стаята и ти се е наложило да останеш още малко в нея, а те карат да плащаш нощувките като на хотелски начала, нали?
Не се притеснявай, КСК не е започнала, никой не се настанява по това време и няма да има проблем за няколко дни. Или подай в 23А жалба в ниското тяло, аз така направих за 3 дни със същния случай.
Ако си четвърти курс имаш право да удължиш престоя си и след отписване до септември, когато са изпитите за магистратура.
На мое място (като Даф) живее гаджето на съквартирантката ми вече 3 години. Е, портиерите се разбраха с него  Laughing .. и така.

# 17
Благодаря за подробния отговор. Ще те послушам, а междувременно който иска да се оплаче за нещо, от което не е доволен в студентските общежития, да го направи тук. При достатъчен брой оплаквания мисля да заведа кампания срещу всички подкупни домакини и т.н.

# 18
  • Мнения: 178
Благодаря за подробния отговор. Ще те послушам, а междувременно който иска да се оплаче за нещо, от което не е доволен в студентските общежития, да го направи тук. При достатъчен брой оплаквания мисля да заведа кампания срещу всички подкупни домакини и т.н.

Какво, ако някой изреди всичките си оплаквания от Студентски град? newsm78 Мен ако питаш, не би трябвало да чакаш да се съберат достатъчно много недоволни. Почвай кампанията отсега! Joy Ако пък просто искаш да поплачеш на нечие рамо за огромната "несправедливост", на която си станала жертва, давай - форумите са за това!  Laughing

# 19
трябват ми достатъчно недоволни.Говорих с един уважаван бг вестник. Трябват ми хора, които искат да разкажат за подкупни лица в студентски град и за проблеми с нелегалността. Всичко ще ми бъде от полза. Благодаря предварително!

# 20
  • Мнения: 1 800
Знам, че на авторката не и е до смях, но на мен ми е смешно и носталгия ме обхвана по стария студентски град.... Подкупи и нелегални имаше и преди 10-15 години, когато аз се подвизавах там. Явно нищо не се променило, но беше по скрито. Cега домакинките са се увълчили повече. Па нали всички са от провинцията лесно се очаква торба с домат, зарзават или домашно прясно пиленце...ех, и те душа носят!      Close
В сравнение с кoрупцията по другите места(правителство, Топлофикация), тия са капка в морето. Трябва от големите да се изсече, та тия нищожните само от страх ще спрат. newsm43

# 21
  • Мнения: 6 993
Кви домати, кви пиленца   Joy Никога нищо не съм мъкнала от вкъщи...а тия домати и пиленца не знам къде да ги гледаме в 48 кв. м. ни апартамент в Пловдив Laughing
От познатите ми в СГ, когато живеех там, никой също не е мъкнал...
Те сегашните на бутилки марков алкохол връзват. Поне за това са ми разказвали Sunglasses Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 800
Явно тарифата се е променила от преди 15 години, станали са по- взискателни  hahaha rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт