Русе. нова тема.

  • 9 600
  • 266
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 406
моля да не е до края на тази седмица

# 61
Здравейте русенски майчета!

Аз съм софийска мама на сладка дъщеричка на 40 дни, но скоро ще си сменяме местоживеенето (нашия татко го пратиха на работа в Букурещ) и имам нужда от помощта ви!!!

Моля препоръчайте ни свестен педиатър от Русе, тъй като нямам представа как ще се оправяме в Букурещ, а Русе все пак не е далеч....

За мен свестен включва внимателен към бебка - да може да и следи състоянието като обръща внимание на важните неща и детайлите, както и да е привърженик на кърмене и късно захранване...
Ще ви бъда много благодарна за помощта!! smile3525

# 62
  • Мнения: 5 391
Tummy, до колкото ми е известно, такъв екземпляр, какъвто търсиш, в Русе няма.

Лично аз до сега за година и нещо не попаднах на свестен педиатър, все нещо някъде им куца.

# 63
Благодаря за инфото Филипа, макар да не звучи обнадеждаващо... Confused

поне се моля да има някой педиатър, който да не ме кара да си държа бебето гладно нощем и да му давам сокчета на 3 месец... или най-малкото да и слага необходимите ваксини (здравно осигурена съм, но съм готова и да си плащам ако се налага....)

# 64
  • Мнения: 5 577
 Hug Hug Hug

Хайде да се съберем с деца в парка, започват да ме обвземат майчини чувства и искам да събера Иван с деца и да дивеят?

# 65
  • Мнения: 888
Здравейте момичета Hug
МОЛЯ ВИ гласувайте за МАЛКАТА МАРИЯ! Praynig Praynig Praynig

Ето какво е писала майка й:/ако не сте попадали на темата/:

   Мили приятели включваме се и ние в конкурса на Първа инвестиционна банка с Надеждата да  се помогне на Мария!!!
   Аз споделих с вас какво ни предложи неврохирурга на консултацията ни при него и че това е единствената възможност на лечение (действие) която може да ни предложи при прогресираща мозъчна атрофия. А това е последната диагноза която имаме -потвърдена за наше съжаление от Образните диагностици в Мюнхен-Германия, др.Георгиев от св.Иван Рилски и наблюдаващият ни невролог др. Литвиненко.
   Мария я лекуваме с противогърчови медикаменти от раждането й, та досега но няма никакъв ефект   Надяваме се и вярваме че това е един нов шанс и метод за подобряване на здравословното й състояние и на психомоторното й развитие.
   Длъжни сме да опитаме и д анаправим най-доброто за дъщеря ни.

   Благодарим Ви предварително за подкрепата!   

   Одобрени сме под идея номер 1127
Може да я видите ето тук:
http://www.bankazaidei.com/?p=top



# 66
  • Русе
  • Мнения: 271
Верги, снощи те видях на Фемили newsm78
Бях седнала до Пепи  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5 577
Верги, снощи те видях на Фемили newsm78
Бях седнала до Пепи  Simple Smile

 Crossing Arms е хубава работа, защо не се обади.

О на мен толкова ми се спеше, че  Tired

# 68
  • Мнения: 510
Boomerang, честито за новата лентичка   bouquet  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 4 406
благодаря! их, как ме излови!!! Hug

# 70
  • Русе
  • Мнения: 2 354
честита лентичка и от мен , бумеранг!
Их, как се зарадвах  Heart Eyes - още едно русенско бебче  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 510
благодаря! их, как ме излови!!! Hug
newsm53 newsm74

# 72
  • Русе
  • Мнения: 271
Crossing Arms е хубава работа, защо не се обади.

О на мен толкова ми се спеше, че  Tired

Mи не бях сигурна дали си ти, дойдох след Пепи и като си тръгвахте разбрах, че се познавате и той потвърди че си ти Embarassed

# 73
Добър ден деца Simple Smile блудни дъщери приемате ли да играят с вас? Embarassed

# 74
  • Мнения: 5 391
boomerang, честито!  bouquet
Кога ти е термина, ще тикаме ли? Wink

И аз събирам предложения за педиатър на Пресил, тая Дюлгерова ще я сменям .

Общи условия

Активация на акаунт