Дребно ми било детето?!

  • 5 232
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 769
Е, като няма какво друго да кажат, а се чувстват длъжни да изкоментират детето...
Я ще ти кажат на кого прилича, ч ще е много голямо/малко/бяло/черно...абе мани, не ги слушай, не им се връзвай въобще!
Важното е че детето ти е здраво, нали? Grinning

# 46
Моето момиченце сега на година и четири месеца е 82 см. и е 10 кг. Ние също имаме манекенски вид. Не обръщам внимание на хорски приказки. Радвай се на здравото си детенце.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 942
А какво ще кажете за магазините, когато питат колко е голямо детето, за да ти предложат дрешка  Twisted Evil Аз казват размерите, а те пак колко е голямо. Моето е едро дете, сега му предлагат за 2 годишно. Мноого важно да са живи и здрави Heart Eyes Радвай се надетето си и не обръщай внимание!

# 48
Уф,поредните клюкарки многознайки.Мен също ме разплакаха днес-с постоянните подмятания защо не ходело детето-по цял ден трябвало пред вход-а да го разкарвам за ръчичка-мяткал краката като ходел-било ми нещо не наред детето.К'ва майка съм била че все съм го държала вкъщи-излизала  съм с него само 1-2 часа вънка.По цял ден съм стояла в нас и съм пушела цигари-пък детето ми не можело да ходи...(те всички знаят какво си правя вкъщи може да са ми прозрачни стените).Много се ядосах и чак се разплаках.Какво да направя че малкия не иска да ходи-да го убия ли?Ходи за ръчички,ходи по стени,легла-но не иска да се пуска.Аз понеже не съм от тия хора които отвръщат като им се говори и те все ме нападат.Но днес изтрещях-не им се развиках просто им казах-"Защо си мислите,че в къщи все стоя-кой си мислите че ми готви,чисти,пере?Затова съм станала 100 кила,защото по цял ден си почивам".(За сведение тежа 53кг.)Е,малко се засрамиха,но знам че утре пак ще ме започнат.
Според мен клюкарките и убийците трябва да са в затвора-и двата"вида"тровят живота на хората.В България всички "разбират"от гледане на деца,политика и футбол...

# 49
  • Мнения: 1 128
На твое място даже не бих си направила труда да им запушвам устата.

Общи условия

Активация на акаунт