Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 257 631
  • 985
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 70
Здравейте, интересувам се за класически хомеопат в Бургас, който дава лекарствата, а не си ги купуваме от аптеката.

# 901
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Тъжна новина Cry , публикувана преди половин час във Фейсбук:

Zdravka Hristova with Sonya Ferferieva.
40 mins ·

"От днес д-р Соня Ферфериева не е сред нас. Сигурна съм, че ще живее завинаги в сърцата ни и ще чуваме нейните думи за абсолютна увереност в добрия изход на всяка трудна ситуация. Погребението ще бъде в 12 ч. на 26 октомври (сряда). Кабинетът ще е отворен за поднасяне на цветя от утре сутрин. Мир и светлина за душата й!
Praynig



# 902
  • Мнения: 5 713
Дълбок Поклон! Да почива в мир!
 smile3518

# 903
  • Бургас
  • Мнения: 534
Има ли някакви новини за др Ферфериева,някой знае ли как е?
Току що разбрах, че е починала.Мир на праха и.

# 904
  • Бургас
  • Мнения: 6 970
От какво е била болна?

# 905
  • Мнения: 26
От рак на белия дроб Sad

Детето ми от 2 години е при д-р Атанас Гълъбов и съм доволна. Когато избирах хомеопат за него, четох мненията в тази тема и без малко да се откажа от записания вече час при д-ра Simple Smile Но позната - майка на негов пацент, ми каза, че не важно дали е учтив, а дали ще лекува детето. Не съм съжалила и за миг!
Отскоро и аз съм негов пациент.
Дава течни конституционални лекарства във високи потенции, както и предписва по един Боаронски препарат от аптеката (според случая).

# 906
  • Мнения: 6 729
Да, и е много отзивчив по телефона.Дава телефонния си номер за контакт, за жалост Вълков не го прави.

# 907
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета, и аз съм в търсене на нашия нов лекар хомеопат. Досега аз и трите ми децата се лекувахме при хомеопат, но по стечение на обстоятелствата, на жената се наложи да замине за чужбина. Тъй като живеем в Несебър, ще е чудесно, ако съответния хомеопат работи и по телефона, сигурна съм, че има някаква система за заплащане и на този принцип. Общо взето изчетох мненията доста назад и най-често се повтарят д-р Корнел, д-р Вълков и д-р Гълъбов, но и мненията са от повече от преди две години. Искам да попитам в момента кой от тях работи и по телефона, освен с прегледи и ако имате реални контакти, които са активни в момента.
Благодаря предварително за всяка информация!

# 908
  • Мнения: 79
Здравейте!Може ли някой да ме ориентира какви са цените при др Румен Стойчев?

# 909
  • Мнения: 375
Ведрина, аз съм на интервю при д-р Стойчев в четвъртък и тогава мога да споделя със сигурност какви са цените, но иначе знам, че за първоначално интервю е 60 лв., а за следващите по 50 лв., но пак ти казвам в четвъртък ще разбера със сигурност! bouquet

# 910
  • Бургас
  • Мнения: 6 436
Последната бележка -60 лв.проследяване.

# 911
  • Мнения: 26
Гълъбов, Корнел и Вълков работят в един кабинет и предполагам системата им една и съща. Вълков не приема нови пациенти, Корнел и Гълъбов - да. Записването на часове за "преглед" става на един и същ телефон, при секретар. За другите двама не знам, но Гълъбов е в кабинета до обяд и може да бъде намерен по телефона в определени часове 2 пъти на ден (вкл.събота и неделя) и при остро състояние се чуваме постоянно. На месец-два се виждаме в кабинета. Първоначалното интервю не помня точно колко беше, може би 70 лв., следващите са по 30 лв.

# 912
  • Мнения: 375
Здравейте, интересува ме някой знае ли точен адрес на д-р Стойчев в Добрич, а не в Бургас? Извинете за спама.

# 913
  • Мнения: 98
Последната бележка -60 лв.проследяване.
Това означава всеки месец по 60 лв? А ако няма подобрение и се налага примерно след 10 дена пак да отидем пак ли е 60? Дано наистина е толкова добър,че като му чета във фб постовете как все плюе по несъгласните с хомеопатията,малко лошо впечатление прави.Все едно е на война с тях-ако има добри резултати не виждам кому е нужно да го прави.Иначе аз съм фен на хомеопатията.Доволна бях от Корнел.Скоро ходих при Ивайло Димитров-еми нямам думи.За 15 мин разговор 60 лв.Чул недочул проблемите хареса си един и направо с него се хвана.И едно държание...сякаш по му е важно да се хареса отколкото да лекува.Лекарството му не ми помогна,писах му,не благоволи да отговори.Не ми хареса!

# 914
  • Бургас
  • Мнения: 6 436
Мен не ме вика всеки месец, но да и аз смятам, че е скъпо, но имаме ли други алтернативи за Бургас? Аз имам добро впечатление от него засега, а и е класически хомеопат - работи само с 1 лекарство, отделно виждам, че се развива, превежда -това ми дава надежда, че може да е правилния човек.Единствено неудобството, че не  в Бургас.

При д-р Ферфериева, /мир на душата и/ също бяха високи, но пък бяхме здрави и не ни се налагаше да ходим често, нито да купуваме лекарства, така, че се компенсира.Скъпото излиза евтино.


Вярвай! , - малко по-надолу е адреса.Това е пресечката на сладкарница Мадо.

http://homeohelp.eu/bg/about-us.html

Общи условия

Активация на акаунт